• Konya6 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
KOSKİ eski ve yeniyi bir araya getirdi!
11 Mart 2009 Çarşamba 15:17

KOSKİ eski ve yeniyi bir araya getirdi!

Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğünün geleneksel olarak düzenlediği dayanışma gecesi eski ve yeni personeli bir araya getirdi.
Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü’nün geleneksel olarak düzenlediği dayanışma gecesi eski ve yeni personeli bir araya getirdi. KOSKİ gecesinde eski genel müdürleri ile mevcut personelin bir araya gelerek örnek olduğunu kaydeden Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Türkiye’deki en başarılı su ve kanalizasyon idaresi olan KOSKİ’nin tasarruflu ve verimli çalışarak büyük yatırımlara imza attığını ifade etti.
 
Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü’nün geleneksel olarak düzenlediği dayanışma gecesi personeli bir araya getirdi.
 
Konya Büyükşehir Belediyesi Mevlana Kültür Merkezi’nde düzenlenen geceye; Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Haşmet Okur, KOSKİ Genel Müdürü Ahmet Sorgun, KOSKİ’nin eski genel müdürleri, Hizmet-İş Sendikası Konya Şube Başkanı Mustafa Baran, Bem-Bir Sen Konya Şube Başkanı Sait Közoğlu ile daire başkanları ve KOSKİ çalışanları katıldı.

Gecede konuşan KOSKİ Genel Müdürü Ahmet Sorgun, yoğun iş temposu içinde gönül birliği oluşturmak için dayanışma geceleri düzenlediklerini belirterek, bir arada olmanın önemine değindi.

Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli, KOSKİ’nin birlik ve beraberlik gecesinin tüm birimlere örnek olmasını dileyerek, Büyükşehir Belediyesi ve KOSKİ Genel Müdürlüğü’nün Karatay İlçesi’ne yaptığı önemli yatırımlar nedeniyle teşekkür etti.

 
TÜRKİYE’YE ÖRNEK BİRLİK TABLOSU
 
KOSKİ’nin eski genel müdürleri ile mevcut personelin katıldığı gecenin sadece Konya’da görülebilecek örnek bir tablo olduğunu kaydeden Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, belediye çalışanlarının işçisinden memuruna, daire başkanından genel sekreterine kadar Konya’nın belediyecik modelinin oluşmasında önemli roller üstlendiğini ifade etti.
 
HAYAL PROJELERİ BİR BİR GERÇEK OLUYOR

Türkiye’deki en başarılı su ve kanalizasyon idaresinin KOSKİ olduğunu vurgulayan Başkan Akyürek, bu dönemde Konya’da büyük yatırımlara imza atan KOSKİ’nin başarısının tasarruflu ve verimli çalışmaktan kaynaklandığını ifade etti. Konya halkı adına tüm KOSKİ çalışanlarına teşekkür eden Başkan Akyürek, “Tüm yatırımları yapabilirsiniz ama insanımızın hassasiyetlerinin farkında olmak, yetimin, öksüzün, imkanı olmayan kesimlerin yanında olmak kalbi yönetimin yansımasıdır. Bu dönemde belediyecilik modeline yeni katkılarda bulunduk. Türkiye’nin en başarılı belediyeleri arasındaki yürüyüşümüze doğru istikamette devam ediyoruz. Konya’nın hayal projeleri belediyelerimiz ve hükümetimiz eliyle bir bir gerçek oluyor” dedi.

KOSKİ çalışanlarının gerçekleştirdiği tiyatro gösterisi, yarışma ve minik konserle devam eden gecenin sonunda Başkan Akyürek, eski KOSKİ Genel Müdürlerine plaket verdi.

 

 

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten
Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA