• Konya29 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İl Müdürleri MÜSİADdan Ne Talep Etti?
26 Şubat 2009 Perşembe 17:28

İl Müdürleri MÜSİAD'dan Ne Talep Etti?

Konyada görev yapan çeşitli kurum müdürleri Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneğini (MÜSİAD) ziyaret etti.

Konya’da görev yapan çeşitli kurum müdürleri Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği’ni (MÜSİAD) ziyaret ederek yeni dönem başkanı Aslan Korkmaz’a ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

MÜSİAD Konya Şubesinin, 16. Olağan Genel Kurulu sonrası yoğun bir şekilde devam eden tebrik ziyaretlerinde MÜSİAD Konya Şubesi yönetim kurulu, Türkiye İş Kurumu İl Müdürü Tahsin Güven, İl Sanayi ve Ticaret Müdürü Şerafettin Akal, Çalışma Bölge Müdürü Fedai Erdoğan, Meteoroloji Bölge Müdürü Ertuğrul Şen, İl Sosyal Hizmetler Müdürü İzzet Güneş,  İl Bayındırlık ve İskan Müdürü Cahit Birkan ve İl Sosyal Güvenlik Kurumu Müdürü Özge Songül’ü ağırladı. 

İl Müdürleri Başkan Aslan Korkmaz ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olması dileklerinde bulunarak, yeni dönemde de MÜSİAD’dan çok şey beklediklerini belirterek MÜSİAD’ın yaptığı güzel çalışmaları başarılı bulduklarını söylediler. Daha sonra başkan Aslan Korkmaz, beraberindeki yönetim kurulu üyelerini tanıtarak MÜSİAD’ın misyon ve vizyonunu anlattı. MÜSİAD Konya Şubesinin 1993 yılında kurulduğunu ve o günden bu güne hızla büyüyerek Konya’ya ve dolayısıyla ülkeye, ülke ekonomisine ciddi katkılar sağladığını belirterek sözlerini şöyle sürdürdü: “Konya ülke coğrafyası ve ekonomisi açısından önemli bir değer. Elinizde bir değerin olması bazen onu değerli kılmayabilir. Önemli olan elinizdeki değeri işleyerek –değerli- hale getirmektir. Konya bu bağlamda günden güne değerlenen ve değeri işlenen bir şehirdir. Gelişen sanayisiyle, tarım alanlarıyla geleceğin parlayan yıldız şehridir. İnanıyorum ki bizler üzerimize düşen görevleri en iyi şekliyle yerine getirirsek Konya’mız o nispette kazanır ve kalkınır” dedi.

İl Müdürlerine de ortak çalışma ve ortak hareket etme yönünde çağrıda bulunan Korkmaz, “Sizler bu ilin ileri gelen il müdürleri olarak bizler de Sivil Toplum kuruluşları içerisinde önemli bir yere sahip olan kamu yararına çalışan bir dernek olarak beraber çalışmalı el ele vermeliyiz. Konya’da sanayicilerimiz, işadamlarımız, siyasilerimiz, müdürlüklerimiz el ele verip çalışmaya başlarsa işte o zaman başarı sağlanır, kalkınma gerçekleşir” diyerek sözlerini noktaladı.

 

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten
Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA