Kızılcık Şerbeti’nde neler olacak? Sırlar ortaya mı çıkıyor?

Kızılcık Şerbeti’nde neler olacak? Sırlar ortaya mı çıkıyor?
Ekranların gündemden düşmeyen dizisi olan Kızılcık Şerbeti fragmanı ile şimdiden merak uyandırmaya başladı.

Başrollerinde Evrim Alasya, Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Feyza Civelek’inde yer aldığı Kızılcık Şerbeti'nde bu hafta sırlar ortaya mı çıkıyor?

Son bölümde neler yaşandı?

Doğa’nın yeniden bir araya gelmek için istediği şartı yerine getirmekten zorlanan Fatih’i zor günler beklemektedir. Rüzgar’ın, Abdullah ile konuşması Nursema’yı çok zor durumda bırakır. Abdullah kızının kanalda çalışmasına kesinlikle izin vermez.

1d393401-63af-407c-83ff-019dc87429bf.jpg

Rüzgar yaptığı hatayı anlamıştır ancak artık çok geçtir. Çimen, Kıvılcım’ın asistanı olarak şirkette çalışmaya başlar. Kıvılcım ve Çimen’in şirkette olması, Abdullah ve Ömer’in arasındaki ipleri git gide germektedir. Nilay adını verdiği kremin üretim aşamasını da yakından takip etmektedir. Kıvılcım ve Ömer’in Ünal ailesini eve yemeğe davet etmesi büyük bir sürpriz ile sonlanacaktır. Nursema’nın alacağı bir ödül için Ünallar törene hep birlikte gider. Pembe kızını yeniden evlendirmek için harekete geçer ancak tüm çabaları Nursema tarafından bertaraf edilir. Pembe ve Görkem arasındaki gerginliğe Nilay’ın dahil olması çatışmayı çok büyük bir boyuta taşıyacaktır.

ab0a21ef-9960-427c-83c4-84b6bf9631db.jpg

Bu hafta ki bölümünde neler olacak?

Görkemin yaptığı plandan sonra Fatih ve Mustafa’nın araları daha da açılmaya başlar. Bunun üzerine Pembe bunu eleştirmeye başlar.

Kıvılcımın doğum gününe Giray da katılır. Giray ve Doğa birbirlerine iyice yakınlaşmaya başlarlar. Doğa tekrardan Fatihe geri dönecek mi merak konusu? Diğer yandan Rüzgar ve Nursema’nın aralarında bir şeyler olmaya başlar. Bu ikili bu bölümde daha da yaklaşacaklar.

e8dee9e4-3140-474d-9c29-0914deb246a9.jpg

Alev ile Abdullah gizlice görüşmeye devam ediyor Pembenin ise Alev ve Abdullah ilişinin öğrenmesine an meselesi. Diğer yandan Alevin doğumuna az kaldı çocuk doğunca neler yaşanacak neler değişecek?

Nilay sonunda Ömer ile Görkem ilişkisini öğreniyor ve bunu Pembeye söylüyor. Pembe ve Nilay bu durumu Fatihe söyleyecek mi? Sırlar ortaya mı çıkacak?