Kızılcık Şerbeti’nde neler olacak? Doğa intikam mı almaya çalışıyor?

Kızılcık Şerbeti’nde neler olacak? Doğa intikam mı almaya çalışıyor?
Ekranların sevilen dizilerinden olan Kızılcık Şerbeti’nde bu hafta neler olacak? Gözler, Doğa’nın verdiği karara odaklandı.

Başrollerinde Evrim Alasya, Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Müjde Uzman’ında yer aldığı Kızılcık Şerbeti, çıktığından bu yana reyting listelerinde en üst sıralarda. Peki, Kızılcık Şerbeti’nde bu hafta neler olacak?

20d300ec-cfbf-4832-a336-9f19127cae66.jpg

Son bölümde neler yaşandı?

Kıvılcım, yeni işine adapte olmaya çalışırken bu konuda en büyük yardımı da Ömer’den alıyor. Nursema’nın yeni bir ilişkiye girme konusundaki tereddütleri Rüzgar’ı çileden çıkarıyor. İşi hızlandırmak için yaptığı tüm çabalar boşa gidiyor. Sonunda dayanamayıp konuşmak için Abdullah’ın yanına gidiyor. Abdullah’ın eve geç gelmelerinin sıklaşması Pembe’yi çok rahatsız etmeye başlıyor. Bir şeylerden şüpheleniyor ama kondurmak istemiyor. Nilay’ın pişik kremi için yapılan lansman gecesi başta Ünallar olmak üzere tüm tanıdıkları bir araya gelir. Fatih’in, Doğa konusundaki kafa karışıklığı arttı. Bu konuda harekete geçmeye karar veriyor.

8ab62a1d-eaef-4adb-bac1-f3c6af7fa41c.jpg

Yeni bölümde neler yaşanacak?

Görkem, Fatih’e gitgide daha da bağlanıyor ama fatih için durumlar aynı değil Fatih doğaya geri dönmeyi düşünüyor. Doğa, Fatihin teklifini kabul etmişti ama işler öyle değil gibi Doğa Fatihten intikam almak için böyle birliktelik kararı alabilir.

469f219f-f151-4e3e-b70d-65a4fee9ee15.jpg

Rüzgar ile Nursema’nın arası iyice açılıyor. Bunun üzerine Nursema ödül alıyor. Bu ikilinin ilişkisi nereye doğru yönlenecek. Görkem tekrardan taşkınlık yapıyor ve Mustafa’ya hakaret ediyor bunun üzerine ev ahalisi Görkeme hesap soruyor. Görkem bu hareketine Fatih'in tepkisi ne olacak.

Doğa ile Giray gitgide daha da yakınlaşıyor Doğa, Giray ile Fatih arasında mı kalacak Yoksa Giray yoksa Giray ile yoluna devam mı edecek?