Gönül Dağı’nda neler olacak? Elif ölecek mi?

Gönül Dağı’nda neler olacak? Elif ölecek mi?
TRT’nin fazlasıyla sevilen dizlerinden olan, yıllardır reyting listesinden düşmeyen, gönüllerde taht kuran dizi Gönül Dağı’nda bu hafta neler yaşanacak?

Başrollerinde Berk Atan, Melis Sevinç, Hazal Çağlar, Semih Ertürk, Cihat Süvarioğlu’nun yer aldığı yapımcılığını Köprü Filmin üstlendiği Gönül Dağı dizisi 4’üncü sezonu ile ekranlarda izlenmeye devam ediyor. Peki, bu hafta da ki bölümünde neler olacak?

gonul-dagi.jpg

Son bölümde neler yaşandı?

Amcaoğulları deprem icadı sayesinde TRT’de bir davet edilirler. TRT Binasında amcaoğulları ve kızlar neler yaşayacaktır? Kenan bir yanlış anlaşılma ile Cemile’yi hamile zanneder. Veysel’e bu mutlu durumu haber verir. Cemile gerçekleri söyleyecek midir? Kasabada garip olaylar yaşanmaya başlar.

gonul-dagi-2.jpg

Yeni bölümde neler yaşanacak?

Kasabada dolaşan bir hacker vardır. Bunun üzerine herkes hackerı aramaya başlar ve şüphelendikleri kişilerin peşine düşer bakalım Amcaoğulları hackeri bulabilecekler mi?

gonul-dagi-001.jpg

Hüseyin ile Selami’nin arasında muhtarlık rekabeti artıyor bu ikili muhtar olmak için neler yapacak? Mevsimin gidişini atlatamayan Seyfettin’in yardımına köyün kadınları koşar ve ona kör randevu ayarlar. Seyfettin’in kalbi yeniden birine atacak mıdır?

gonul-dagi-002.jpg

Elif ve Kenan’ın dertleri bitmiyor. Elif'in doğumu sıkıntılı olduğu için çocuğu aldırması gerekiyor ama Elif çocuğu aldırmak istemiyor. Kenan Elifi ikna edebilecek mi?