Defne Samyeli’ye tepkiler çığ gibi! Meğerse tamamen duygusalmış

Defne Samyeli’ye tepkiler çığ gibi! Meğerse tamamen duygusalmış
Ünlü sunucu ve oyuncu Defne Samyeli, Filistin’deki İsrail katliamının destekçisi Coca-Cola ile olan sponsorluk anlaşması imzaladı. Sosyal medya kullanıcıları, Filistin’deki katliama dikkat çekerek Samyeli’ne tepki gösteriyor.

Ünlü sunucu ve oyuncu Defne Samyeli sosyal medyanın gündemine oturdu. Coca-Cola ile olan sponsorluk anlaşması bulunan Samyeli, sosyal medya kullanıcılarının yoğun eleştirisini aldı.

SPONSORLUK ANLAŞMASI NEDENİYLE KAÇAMAK CEVAPLAR VERMİŞ

Geçtiğimiz günlerde bir etkinlikte basın mensuplarının mikrofon uzattığı Samyeli, Gazze ile ilgili sorulan sorulara net bir cevap vermekten kaçınmış ve konuyu değiştirerek dikkatleri dağıtmaya çalışmıştı. Bu tavrı, kamuoyunda büyük bir tepkiye yol açan Samyeli’nin, Gazze konusundaki soruları neden geçiştirdiği merak ediliyordu. Samyeli'nin kaçamak cevaplar vermesinin sebebi kısa sürede ortaya çıktı. Ünlü sunucunun, küresel içecek devi Coca-Cola ile bir sponsorluk anlaşması bulunduğu öğrenildi. Bu bilgi, sosyal medyada hızla yayılarak Samyeli'ye yönelik eleştirilerin dozunu artırdı. Kullanıcılar, Samyeli'yi, ticari çıkarları uğruna insani bir konuda sessiz kalmakla suçluyor.

defne-samyeliye-tepkiler-cig-gibi-megerse-tamamen-duygusalmis.png

SOSYAL MEDYADA YOĞUN ELEŞTİRİLER

Daha önceki açıklamalarında ise, Gazze’den bahsetmek tribünlere oynamaktır” diyen Defne Samyeli hakkında Twitter ve Instagram gibi platformlarda çok sayıda paylaşım yapıldı. Samyeli'nin Gazze konusundaki sessizliğini kınayan pek çok sosyal medya kullanıcısı sert eleştiriler yapmaya devam ediyor.

Kaynak:Haber Merkezi

Etiketler :