Konyaspor’dan asılsız iddialara sert yanıt

Konyaspor’dan asılsız iddialara sert yanıt
Tümosan Konyaspor Galatasaray maçı öncesi sosyal medya hesapları üzerinden paylaşım yaptı.

Trendyol Süper Lig’in 38.ve son haftasında, şampiyonun belirleneceği maçta, Tümosan Konyaspor, Galatasaray maçı öncesi sosyal medya hesapları üzerinden paylaşım yaptı. Bazı basın organlarında Konyaspor kulübü ile ilgili asılsız iddialara Konyaspor şu sözlerle yanıt verdi:

Yazılı, görsel ve sosyal medya mecralarında ise kulübümüze ithaf edilen yakıştırmaları üzülerek takip ediyoruz. Renk fark etmeksizin insani ve ahlaki değerlerden yoksun kişilerin, bizi anlamadığını biliyoruz. Sadece sözüm ona kendi şampiyonluklarına odaklanmış, dünyanın kendi kulüpleri etrafında döndüğüne inanan bu güruha ne söyleyecek sözümüz ne de harcayacak zamanımız var. Konyaspor Kulübü, sahada bunlara gereken cevabı sahada verecektir. Şampiyonluk yarışına bakmaksızın sahaya çıkacak futbolcularımız, terinin son damlasına kadar mücadelesini verecek. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.

38. haftada sadece Konyaspor mücadele etmeyecek

Trendyol Süper Lig’de kritik bir viraja girildiğini hatırlatan Konyaspor’da hedeflerinin ligde kalmak olduğunu, son hafta maçlarında birçok takımın önemli maça çıkacağını da hatırlattı. Galatasaray maçının Konyaspor camiası ve Konya şehri için ne kadar önemi olduğunu da tekrardan hatırlatmış oldu. Son haftaya girilen süreçte yalnızca Konyaspor’un konuşulması ligdeki diğer kritik maçları önemsiz gibi gösteriyor. Konyaspor’un bu noktaya değinmesi ligde diğer takımların da emeklerinin görmezden gelinmemesini gözler önüne koyuyor.

"Kenetlen başka Konyaspor yok"

Her maç önü olduğu gibi takımını yalnız bırakmayan Konyaspor taraftarına zorlu Galatasaray maçı öncesi özel teşekkür eden Konyaspor, bu önemli maç için tekrardan değerli taraftarından destek istedi. Takımını bir an olsun yalnız bırakmayan Konyaspor taraftarının desteği bu maçta çok önemli.

Kaynak:Haber Merkezi

Etiketler :