A101’e tepkiler çığ gibi!

A101’e tepkiler çığ gibi!
İşgalci Terör Devleti İsrail’in Filistin’de yaptığı soykırımın sponsoru olan ürünleri satmaya devam eden A101 Marketler Zinciri, son yaptığı duyuruyla Coca Cola ürünlerinde dev kampanya gerçekleştirdi. A101’e sosyal medyada çok büyük tepki var.

Türkiye’de 13 binden fazla mağazası olan zincir market A101, boykot edilen firmaların kampanya ve indirimlerinin üssü olmaya devam ediyor. İşgalci Terör Devleti İsrail’e destek veren boykot ürünlerini satmasıyla sık sık sosyal medyada gündeme gelen A101 Marketler Zinciri, son yaptığı kampanyayla yine tepkilerin odağında.

İSRAİL DESTEKÇİSİ FİRMALARIN ÜSSÜ OLDU

İsrail destekçisi ürün ve markalara destek veren A101, EURO2024 sponsoru Coca Cola'nın indirim kampanyasını başlattı. “EURO 2024 Heyecanını Coca Cola ile Yaşa” başlığıyla duyurulan kampanya sonrası sosyal medyada tepkiler çığ oldu büyüdü.

a101e-tepkiler-cig-gibi.jpg

Sosyal medya platformu X'te "#A101boykot" etiketi viral olurken paylaşılan yorumlarda A101’in vurdumduymazlığı, boykotu görmezden gelmesi ve İsrail destekçisi firmalara uygulanan boykot kırma üssü olması büyük tepki çekti. Haftalardır tepkilere rağmen geri adım atmayan A101'in artan son tepkiler sonrası nasıl bir tutum takınacağı merakla bekleniyor.

Kaynak:Haber Merkezi