• Konya25 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Zorlu; Birlik içinde olacağız
20 Temmuz 2011 Çarşamba 13:51

Zorlu; 'Birlik içinde olacağız'

AK Parti Konya Milletvekilleri, toplumun çeşitli kesimleri ile bir araya gelmeye devam ediyor.

AK Parti Konya Milletvekilleri, toplumun çeşitli kesimleri ile bir araya gelmeye devam ediyor. Önceki gün işadamları ve sanayicileri ziyaret eden milletvekilleri bugün de Konya Ticaret Odası Başkanı Selçuk Öztürk ve sendika temsilcileri ile bir araya geldi.

Ziyarete AK Parti Konya Milletvekilleri Ayşe Türkmenoğlu ve Prof. Dr. Cem Zorlu’nun yanı sıra AK Parti Konya İl Başkan Yardımcısı Ertuğrul Uslu, il yönetim kurulu üyeleri Ahmet Uzunkavak, Mustafa Acar ve Serhat Güler de katıldı.

Program kapsamında AK Partili heyet Konya Ticaret Odası, Türk – İş 2. Bölge Temsilciliği, Memur – Sen’e bağlı Sağlık – Sen, Eğitim Bir – Sen, Büro Memur – Sen, Bem Bir – Sen, Toç Bir - Sen ve Hak İş Sendikaları’nın il temsilcilerini ziyaret etti.

KTO Ziyareti

AK Parti Konya Milletvekilleri Ayşe Türkmenoğlu ve Prof. Dr. Cem Zorlu ile birlikte programa katılan il yönetim kurulu üyeleri, ilk olarak Konya Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Öztürk’ü makamında ziyaret etti. KTO Başkan Yardımcıları ve yönetim kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu ziyarette milletvekilleri ve KTO Başkanı Öztürk, Konya yatırımları ve yeni projeler ile iş dünyasının sorunlarını konuştu.

Türkmenoğlu; “Konya’nın sesi Ankara’da daha gür çıkacak”

AK Partili heyet daha sonra sendika ziyaretleri yaptı. Memur – Sen’e bağlı Eğitim Bir – Sen İl Temsilcisi Latif Selvi’yi makamında ziyaret eden AK Parti Konya Milletvekili Ayşe Türkmenoğlu, barış içinde geçen 12 Haziran Genel Seçimleri ve sonrası için şunları söyledi; “Konya’nın hoşgörü ve demokratik olgunluğunun yayılarak tüm Türkiye’ye yayılması temennisinde bulunuyorum. Yeni dönemde yeni arkadaşlarla birlikte yeni görevlendirmeler yapıyoruz. Ancak 23. Dönemde görev yapan milletvekillerimiz de gerçekten Konya için önemli çalışmalar yaptılar. Onlara çok teşekkür ediyoruz. Bu dönemde Konya’nın şansı Dışişleri Bakanımız Sayın Davutoğlu’dur. Dolayısıyla bundan sonra Konya’nın sesi Ankara’da çok daha gür çıkacak. Konya’nın beklentileri çok daha fazla gerçekleşeceğine inanıyoruz. Bu yönde ortak akıl için sivil toplum kuruluşlarımızla, odalarımızla ve tüm kurumlarımızla birlikte çalışma çabasında olacağız.”

 Zorlu; “Birlik içinde olacağız”

Türk - İş 2. Bölge Temsilciliği ziyaretinde konuşan AK Parti Konya Milletvekili Prof. Dr. Cem Zorlu da yeni dönemin Türkiye ve Konya için hayırlı uğurlu olmasını diledi. Zorlu; “Meclise yeni girenler ile daha önce görev yapanlar birlikte olacaklar. Yani tecrübe ile yeni heyecan, Konya’nın başarısı ve geleceği için çalışacak. Bu yolda Konya’nın tüm STK’ları, odaları ve kurumları söz konusu başarıda pay sahibi olacaklar. Bizler de iktidar olarak herkesin eşit hizmet alması için gayret edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten
  • Ankara Yolu’nda zincirleme kaza!
  • Beyşehir’de ay yıldızlı kavşaklar dönemi
  • AK Parti Milletvekili Recep Konuk Beyşehir'de
  • En yüksek viyadük inşaatına yolcu ilgisi
  • Cinayet sanığı kuzen: Tüfek yere düşüp ateş aldı

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA