• Konya17 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Zorlu bir yıl daha bizi bekliyor
08 Ocak 2013 Salı 15:52

'Zorlu bir yıl daha bizi bekliyor'

Torku Konyaspor başkanı Ahmet Şan sıkıntılı bir yılı geride bıraktıklarını ifade ederek, yeni yılda sıkıntıların çözümü için tek çarenin şehrin takıma sahip çıkması olduğunu belirtti.

Torku Konyaspor'un 2012 yılında sponsorlarımızın ve Konyaspor'a gönül vermiş, Konyasporluluk sorumluluğunu ve ruhunu taşıyan ve sahip çıkan kişi, kurum ve kuruluşların verdiği desteklerle sıkıntılı süreci atlatarak ayakta kaldığını ve yoluna Süper Lig hedefiyle devam ettiğini ifade eden Kulüp Başkanımız Ahmet Şan, aynı birlikteliği ve desteği yeni yılda da görmek istediklerini, bununla birlikte de hedefe ulaşacaklarına inandığını söyledi.

Konyaspor'umuzu 3 yıllık planlama doğrultusunda hak ettiği Süper Lig'e yükseltme adına büyük bir sorumluluğun altına girerek yola çıktıklarını söyleyen  Ahmet Şan, "Sıkıntıları bilerek göreve geldik. Görev süremiz içerisinde söylemlerimizde sürekli Konyaspor'un eski itibarını geri kazanması ve mali anlamda yaşadığı sorunların çözümü noktasında tüm Konya'nın takımımıza destek vermesinin gerekliliğini vurguladık. Bu konuda yaptığımız temaslar olumlu sonuçlandı ve geride kalan 2012 yılında sponsorlarımız Torku ve Medicana başta olmak üzere Konyasporluluk sorumluluğunu ve ruhunu taşıyan ve buna sahip çıkan kişi, kurum ve kuruluşların maddi destekleriyle Konyaspor'umuzun daha da kötü durumlara düşmeden ayakta kalmasını sağladık. Kanaat önderlerimize ve destekçilerimize kulübümüze olan katkılarından dolayı bir kez daha teşekkürlerimizi sunuyoruz. 2012 yılını geride bıraktık ama bizi hem sportif anlamda mücadele vereceğimiz hem de maddi sorunların bir adım daha çözülmesi için gayret göstereceğimiz zorlu bir yıl bekliyor. Konyaspor büyük bir camia ve mevcut sorunların üstesinden gelinmesi adına yaşanabilecek kuvvetli bir birliktelik takımımızı hak ettiği yere taşıyacaktır. Konya için önemli bir marka değer olan Torku Konyaspor'umuzun geleceğe daha sağlam bakabilmesi adına geçtiğimiz günlerde yaptığımız Yüksek Danışma Kurulu'nun sorunların çözümü ve kulübümüze kalıcı gelirlerin sağlanması noktasında son derece faydalı geçmesi, düşünülen projelerin hayata geçirilmesi halinde Torku Konyaspor'umuzun bir anlamda geleceğinin kurtulması ve artık kendi kendine yetebilecek duruma gelmesi hep güzel gelişmeler. Bu projelerin Konya'nın ve Konyaspor'a gönül verenlerin sayesinde uygulanması sağlayarak Konyaspor'umuzu kambur ve yük olarak görünmekten çıkartacağımızı düşünüyoruz. 2013 yılında şehrimizin kanaat önderlerinin, sponsorlarımızın, destekçimiz olan kişi, kurum ve kuruluşlarımızın katkılarını daha da arttıracak sağlayacaklarına inanıyoruz" şeklinde görüş belirtti.

 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA