• Konya16 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Zemin Temizleme Makinesi
27 Ocak 2022 Perşembe 16:31

Zemin Temizleme Makinesi

Zemin Temizleme Makinesi

 

Günümüzde okullar, alışveriş merkezleri, marketler, kamu kurumları, apartmanlar ve sayılamayacak pek çok alanda en iyi temizlik için satın alınan zemin temizleme makineleri üstün performansı ile dikkat çekiyor. Zemin temizleme makinesi, geniş alanların temizlenmesi için entegre bir makinedir. Ancak, kullanıcılar ürün seçiminde bazı zorluklarla karşılaşmaktadır.

Basit bir deyişle, bir zemin temizleme makinesi; Önde fırça mekanizması ile zemini temizleyen arkadan kirli suyu emen makinelerdir. Atık su ve temiz su tankının boyutu, fırça ve emiş motorunun gücü, geri çekme ve tahliye gibi belli başlı ana özellikleri bulunur.

Bir zemin temizleme makinesi seçmeden önce temizlenecek zeminin özelliklerini bilmemiz gerekir. Zemin düzgün bir şekilde döşenmiş veya seramik, mermer, taş gibi aşınmaya dayanıklı bir malzeme ile kaplanmışsa temizlenmesi daha kolay ve başarılı olacaktır. Bir diğer önemli konu ise temizlenecek yüzeyin boyutudur.

Zemin temizleme makinesi seçimini etkileyen bir diğer faktör ise temizlenecek yüzeyin ne kadar kire maruz kaldığıdır. Örneğin küçük çocukların olduğu okullar daha fazla kirleniyor ya da yemekhane gibi alanların daha fazla kirlenmesi mümkün. En iyi ve kaliteli makineler için Hırdavat Birikim firmamızla iletişime geçiniz.

Zemin Temizleme Makinesi Özellikleri

 

Zemininiz düzgün bir şekilde betonlanmışsa ve ince toz, ayak izi, çamur gibi kirlere maruz kalıyorsa ve temizlenecek alan en az 500 metrekarelik bir alansa elektrikli zemin temizleme makinesi işinizi kolayca yapabilir. Bu zemin temizleme makinesinin en büyük dezavantajı kabloya sahip olması ve temizlenen yüzeyde kabloya çarpması operatörün işini zorlaştırmasıdır.

Özellikle restoran, okul, yurt, hastane gibi iş binalarında sıra, masa, yatak gibi alanı daraltan eşyaların bulunması işi zorlaştırabilir. Özellikle bu tür alanlar için dar alan temizleme makinesi öneriyoruz.

Zemin Temizleme Makinesi Alırken nelere Dikkat Edilmelidir?

 

Geri basınçlı zemin temizleme makinesi seçerken göz önünde bulundurmanız gereken bir diğer soru da yürüyen motorunun olup olmadığıdır. Çünkü makinenin çalışmasında motorun olmaması operatörün yorulmasına ve iş veriminin düşmesine neden olur. Seçim yaparken, makinenin kirli ve temiz suyu için tankın boyutuna dikkat edin. Sürekli kullanılan bir zemin temizleme makinesinde az miktarda kirli ve temiz su varsa işinizi yavaşlatabilir.

 Zemin temizleme alanı arttıkça zemin temizleme makine tavsiye edilir. Zemin temizleme makineleri; Kirli ve temiz su kapları, yüksek özümseme gücü, güçlü fırça motoru ile mükemmel temizlik sağlar. Özellikle alışveriş merkezleri, depolar, fabrikalar, garajlar, hastaneler, okullar gibi büyük firmalar için zamandan ve paradan da tasarruf sağlar. En iyi ve kaliteli zemin temizleme makinelerini en uygun fiyatlarla firmamızdan satın alabilirsiniz.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten
Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA