• Konya8 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Yılın mağaza müdürü Konya dan seçildi
09 Kasım 2009 Pazartesi 14:50

Yılın mağaza müdürü Konya' dan seçildi

Perakande sektörüne yön verenler için bu yıl 12 kategoride dağıtılan Perakende Güneşi Ödülleri sahiplerini buldu.
Perakande sektörüne yön verenler için bu yıl 12 kategoride dağıtılan “Perakende Güneşi Ödülleri” sahiplerini buldu. Dünyanın lider vitamin ve beslenme destek ürünleri markası GNC’nin Konya Mağaza Müdürü Metin Demirbaş, her yıl düzenlenen Perakende Güneşi Ödülleri’nde “Yılın Mağaza Müdürüödülüne layık görüldü. 
            Demirbaş, mağaza satışında büyüme sağlaması, satış stratejilerini  uygulayabilme konularında yüksek performans göstermesi, Konya ilinde GNC müşteri pazarı oluşturabilmesi, yeni müşteri kazanım oranında artış sağlaması, sadık müşteri kitlesi yaratabilmesi, personel kalitesi ve personel eğitimi konusundaki yetkinliği, mağaza düzeni ve faaliyette bulunduğu Konya şehrinin ekonomik yapısı içindeki büyüme oranı kriterleri göz önüne alınarak bu ödüle layık görüldü.
             Konya Mağaza Müdürü Metin Demirbaş, “Yılın Mağaza Müdürü” ödülünü GNC Konya Mağazası’nın personelinin başarılı çalışmaları sayesinde kazandığını belirterek, “İnsan ilişkileri, verimlilik ve kaliteden oluşan kurum kültürünün yaşama geçirmekte oldukça başarılı olan GNC mağaza personeli,  GNC Türkiye’nin pazarlama stratejilerinin temeli olan ‘uzman/danışman kadro ile doğru/güvenilir bilgiyle müşteriye hizmet vermek’ anlayışından yola çıkarak yaratılmıştır. Yine bu anlayışla müşteriye temas edilen her noktada ve öncelikli olarak mağazalarda üniversite mezunu ‘gıda mühendisleri’ görev yapmakta ve bu görevliler birer danışman olarak konumlandırılmaktadır” dedi.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten
Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA