• Konya16 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Yakıt tasarrufunda son nokta
09 Kasım 2009 Pazartesi 10:27

Yakıt tasarrufunda son nokta

İsmail Çınar,yakıttan tasarruf etmek amacıyla Efsaver Güç Enjektörü ve Kirlilik Önleyici sistemini icat ettiğini söyledi

Konya'da faaliyet gösteren Güçlü Makine Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Çınar şirketlerinin orijinal ürün ve fikirler üretmek amacıyla kurulduğunu söyledi.Yeniliklere açık olduklarını belirten Çınar, sumatik,elektrikli şarjlı bisiklet gibi tasarruf sağlayan icatları olduğunu ifade etti.

 

İsmail Çınar,son olarak yakıttan tasarruf etmek amacıyla Efsaver Güç Enjektörü ve Kirlilik Önleyici sistemini icat ettiğini söyledi.Ülkemizde yakıtın pahalı ve araç sayısının fazla olmasının bu sektörü arayışa ittiğini belirten Çınar, ' Piyasada çok fazla tasarruf sistemi var.Kullanıcı doğruyla yanlışı ayırt edemez hale gelmiş.Bunu göz önüne alarak böyle bir şey yapmayı düşündüm' dedi.

 

Yıllardır Efsaver'deki yakıt tasarrufu ve artırılmış motor performansı sağlayacak farklı satış sonrası aletleri test ettiklerini ifade eden Çınar, Efsaver'in gaz, dizel, gaz karışımlı ya da yakıt püskürtmeli olsun tüm motorlarda çalıştığını söyledi.Kurulumunun kolayca yapılabildiğini ve etkin ömrünün 5 ila 10 yıl arasında olduğunu vurgulayan İsmail Çınar, 'Efsaver araçlara yakıt tasarrufu, daha uzun motor ömrü, eklenen tork ile daha çabuk hızlanma, daha az bakım maliyeti,kolayca çıkarılabilir ve yıkanabilir filtre ucu, bir araçtan diğerine aktarılabilme gibi özellikler katarak yüzde elliye varan tasarruf sağlıyor.' diye konuştu.

 

Eski ve yeni arabalarda, ciplerde, kamyonlarda, motorsikletlerde, teknelerde bile kullanılabileceğini belirten Çınar, 'Efsaver hava kirlilğini azalttığı gibi motora ek bir beygir gücü sağlar. Ayrıca gaz tasarrufu sağlar ve araçtaki bakım maliyetlerinin azaltır. En önemli özelliği kurulum kolaylığıdır. Tüm motorlar için uygundur.Mekanik bir alettir ve fonksiyon göstermesi için herhangi bir kimyasal katkı maddesien gerek duymaz. Yüksek sınıf materyalden üretilmiştir ve minimum bakım istemektedir. Bu da Efsaver'in diğer ürünlerden farkını ortaya çıkarıyor' dedi.

 

Müşteri memnuniyetini ön planda tuttuklarını belirten Çınar, 'Ürün takılırken müşteri net bir şekilde görür.Memnuniyetsizliği halinde iade edilebilir.Ürünün 1 yıl garantisi vardır. Kendimize güveniyoruz.Ürün hakkında daha detaylı bilgi edinmek ve bize ulaşmak isteyen müşterilerimiz bize www.efsaver.com adresinden ulaşabilirler.' dedi     

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten
Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA