• Konya17 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Üç proje ödüllendirildi
16 Haziran 2013 Pazar 14:40

Üç proje ödüllendirildi

Selçuklu Belediyesi tarafından kurum kültürünü geliştirerek kurumsal başarıyı arttırmak, çalışanların belediye çalışmalarına aktif olarak katılımını sağlamak amacıyla düzenlenen...
Selçuklu Belediyesince kurumsal kapasiteyi geliştirmek amacıyla personele verilen proje hazırlama eğitimi kapsamında düzenlenen “Kurum İçi Ödüllü Proje Yarışması” sonuçlandı. İnsan kaynaklarının daha etkin ve verimli olarak değerlendirilmesi ve personelin girişimci, katılımcı, örnek ve sosyal belediyecilik anlayışı ile hizmet vermesi amacıyla düzenlenen proje yarışmasına 18 proje katıldı. “Kültürel ve Sosyal Hayat”, “Yönetim Organizasyon ve Kaynak Yönetimi”, “Çevre Yönetimi kentsel altyapı ile koruma ve kontrol” alanlarında hazırlanan projelerin katıldığı ödüllü proje yarışmasında bir proje başarı ödülü alırken 3 proje de teşvik ödülüne layık görüldü.
 
Kurum içi ödüllü proje yarışması ile “personel” faktörünü ön plana çıkartmak istediklerini söyleyen Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, “Belediyemiz tarafından hayata geçirilen birçok projeye idare karar veriyor ve arkadaşlarımız uyguluyor. Ancak sorunları tespit etmek ve hizmet anlayışımızı geliştirmek için yapılması gerekenleri çalışanlarımız daha iyi görmekte. Buradan hareketle böyle bir yarışmanın yapılmasına karar verdik. Gelen projelerden de görüldüğü üzere arkadaşlarımız bu işi önemsediler ve katkı sağladılar. Hazırlanan projeler, profesyonel bir ekip tarafından değerlendirildi ve ödüle layık görülen 4 proje belirlendi. Proje hazırlayan ve emek veren arkadaşlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.
 
Avrupa Birliği ve Kalkınma Ajansları Formatında Projeler Hazırlandı
Hazırlanan projeler ile vatandaşların dilek, istek ve önerilerine dayalı bir hizmet anlayışı sunmak istediklerini ifade eden Başkan Altay, kurum içi ödüllü proje yarışmasının önümüzdeki yıllarda da devam edeceğini söyledi. Başkan Altay, “ Kurumun böyle bir kültüre sahip olduğunu hissetmesi ve tüm çalışanların bir yıl sonraki sürece şimdiden hazırlık yapmaları, kendi işlerini nasıl geliştirebileceklerini, belediyemizin hizmet anlayışına nasıl katkı sağlayacaklarını anlamaları ve bunlarla ilgili bize destek olmaları çok önemli” dedi. Projelerin en kısa sürede uygulamaya geçeceğini söyleyen Başkan Altay, “Proje yarışmasına 18 projenin katılması bile kurum kapasitesinin ne kadar geliştiğini gösteriyor. Çalışanlarımız Avrupa Birliği ve kalkınma ajansları formatında projeler hazırlıyorlar ve en önemlisi cesaret ediyorlar. Cesaretinizden dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum, inşallah önümüzdeki yıllarda katılım artar, ödüller yükselir ve daha iyi projeler ortaya çıkar” dedi.
 
“Kültürel ve Sosyal Hayat”, “Yönetim Organizasyon ve Kaynak Yönetimi”, “Çevre Yönetimi kentsel altyapı ile koruma ve kontrol” alanlarında hazırlanan projelerin katıldığı ödüllü proje yarışmasına katılan ve değerlendirme sonuçlarına göre ödüle layık görülen projeler şöyle;
 
*Başarı Ödülü;
1-      Çocuklar İçin Kitap ve Oyuncak Kütüphanesi/ Mustafa YENİAY, Murad ÜNVER, Tahir EFE, Serpil ALBENİ
 
*Teşvik Ödülleri;
1-      Hizmet içi Eğitimde Uzaktan Eğitim Modeli/ Eyüp SOYKÖK
2-      Enerji Üretiminde Güneşin Yeri/ İsmail  CAN
3-      Engelsiz Futbol İçin El ele/ Osman Nuri DAĞ
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten
  • Konya'da parasız kalınca tornavida ve eldiven alıp, hırsızlığa başlamış
  • Konya'da soyguncuyu etkisiz hala getiren çalışanını maaşla ödüllendirdi
  • Konya’da Bedesten bölgesi tarihi yeraltı katlı otopark ile nefes aldı
  • Konya'da köylülere bedava at dağıttılar
  • Halisdemir davasında karar açıklandı

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA