• Konya25 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Türkiyenin ilk seçim bürosu Konyada açıldı
07 Nisan 2011 Perşembe 12:11

Türkiye'nin ilk seçim bürosu Konya'da açıldı

Konyanın ilk seçim kordinasyon merkezi HAS Parti tarafından açıldı.
Konyanın İlk Seçim Kordinasyon Merkezi (SKM) Has Parti Selçuklu İlçe teşkilatı tarafından Bosna Hersek mahallesinde açıldı.Açılışta Halkın Sesi Partisinin tüm Konya Milletvekili adayları hazır bulundu.Halk tarafından yoğun bir katılımın sağlandığı açılışta konuşan Selçuklu İlçe Başkanı Ahmet Selim LALELİ, “Konyamızın ilk seçim bürosunu Konyamızın en büyük ilçesi Selçuklumuzun Bosna Hersek Mahallesinde faliyete geçirdik.Az zamanda çok işler yaptık.Burada bulunan Kalabalık bizlere bunu göstermekte.Partimiz kurulmasından kısa bir süre sonra tüm türkiyede teşkilatlarını tamamlayarak bu ülkede iktidarın en büyük adaylarından biri olduğunu göstermiştir.”Dedi. LALELİ Seçim Kordinasyon merkezimize tüm Bosna Hersek mahallesi Sakinlerini davet ediyorum diyerek sözlerine son verdi.

Açılışta konuşan HAS Parti Konya Milletvekili aday adayı Bülent Canca “Konyanın ve bölgenin sorunlarını bilen ve bu sorunlar üzerinden siyaset yapacaklarını ve Asla Eşitlikten ve adaletten taviz vermeyeceklerini belirtti.

HAS Parti Konya Milletvekili Aday Adaylarından Av. Veli TOLU yaptığı konuşmasında Has Partinin Siyaset İlkelerinden bahsetti.

TOLU “Türkiye’de pek çok parti bulunmakta HAS Parti biri kısım insanların hadi parti kuralım diyerek yola çıktığı bir parti değildir.Milletin vicdanından çıkan bir partidir.Milletin sesi olarak doğmuştur.Yüksek idealler için siyaset yapmaktadır.” Dedi.

HAS Parti Konya Milletvekili Aday Adayı Av. Veli TOLU “Türkiye’de yapılan son 4 seçimde milletin meselesi konuşulmadı. Halkın problemlerine çözüm yolu aranmadı.Biz HAS Parti olarak Kavgayı değil milletin sorunlarına çözüm yolu aramayı tercih ettik.Diğer partiler ayrıştırma ve ötekileştirme politikası  izlerken HAS Parti 70 milyonu kucaklayan ve herkes için siyaset politikasını izleyen bir partidir.Buda gösteriyor ki has parti milletin talebi olarak ortaya çıkmıştır.

Tolu, Diğer partiler sadece kavga ederken HAS Parti 70 milyonun özgürlüğünü 70 milyonun adaletini 70 milyonun refahtan pay almasını sağlayacak stratejiler üretmektedir. HAS Parti teşkilatlarıyla halkıyla ve adaylarıyla bütünleşmiş bireysel çıkar için değil yüksek idealler için siyaset yaptığını kaydetti..
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA