• Konya21 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Türkiyenin en çok seramik satan firması Konyadan
03 Haziran 2009 Çarşamba 12:58

Türkiye'nin en çok seramik satan firması Konya'dan

Korkmaz Beton ve Konal İnşaat, Kütahya Seramikin 2008 yılı ciro ve metre kare bazı satışlarında Türkiyenin birinci bayisi oldu.

Korkmaz Beton ve Konal İnşaat, Kütahya Seramik bayisi olarak 2008 yılında Türkiye’nin en çok cirosunu yapan ve metre karede en çok seramik satışı yapan firma oldu.

 
Ciro ve metre bazında yaptıkları satışlarından dolayı Kütahya Seramik tarafından,  “2008 yılı Türkiye Platin Bayi” ödülünü alan Korkmaz Beton ve Konal İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Sıtkı Korkmaz ile Kütahya Seramik İç Anadolu Bölge Müdürü Mustafa Süleymanoğlu, Konya merkez Bera Otel’de konuyla ilgili bir basın toplantısı düzenledi.
 
Seramik sektörüne 2000 yılında inşaat malzemeleri satışı ile başladıklarını belirten Sıtkı Korkmaz, bugün ise Konya ve çevre illerinde toplam 25 satış noktasına ulaştıklarını ve her geçen daha da büyüdüklerini söyledi.

 

Korkmaz, “Kütahya Seramik tarafından bize verilen “2008 Yılı Türkiye’nin Platin Bayisi” ödülü, bizim daha çok çalışmamızı ve satış yapmamızı sağlayacaktır. Şirket olarak 2000 yılından beri derecelerimiz bulunmaktadır. Firmamız 2001,2002 ve 2007 yıllarında Türkiye ikincisi, 2003 yılında Türkiye üçüncüsü, 2005, 2006 yıllarında Türkiye dördüncüsü, 2004 yılında ise Türkiye altıncısı olmuştur. Müşterilerimize çağdaş, kaliteli ve özgün tasarımlar sunmanın yanında,  kaliteden ve müşteri memnuniyetinden de hiçbir şekilde ödün vermeden inşaat sektöründe farklı projelere imza atmaya devam edeceğiz. Şirket olarak müşterilerimizin hep kaliteyi ucuza almasını istedik ve bu amaç doğrultusunda Konya’da inşaat sektöründe önemli firmalardan biri olduk. Konya ve Türkiye için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.
 
Kütahya Seramik İç Anadolu Bölge Müdürü Mustafa Süleymanoğlu ise, Konya’da inşaat sektöründe girişimci iş adamlarının bulunduğuna ve bu iş adamlarının da kabuklarına çekilmeden iş yaptıklarına dikkat çekerek, bu sebeplerden dolayı Konya’ya korkmadan ürün verdiklerini ifade etti.
 
Firma olarak her zaman bayileri iş ortağı olarak gördüklerini de söyleyen Süleymanoğlu, “Kütahya Seramik olarak bayilerimizi hep kendimizden bir parça olarak gördük. Bayilerimize gelişmeleri adına elimizden gelen desteği veriyoruz. Bayilerimize verdiğimiz ödüller ise bayilerimizi başarı adına kamçılamaktadır. Firmamız Sanayi ve Ticaret Bakanlığı tarafından düzenlenen 12. Geleneksel Tüketici Ödülleri kapsamında ‘Tüketici Memnuniyetini İlke Edinen Firma Ödülü’nü de almıştır. Bu ödüller hem şirketimizin hem de bayilerimizin gelişmesi adına büyük önem arz etmektedir” diye konuştu
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten
Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA