• Konya23 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Türkiye okuyor
01 Aralık 2010 Çarşamba 17:25

'Türkiye okuyor'

Toplumun her kesimine Okuma alışkanlığı kazandırmasını ve bu alışkanlığın geliştirilmesi gayesiyle, Türkiye Okuyor Kampanyası çerçevesinde İlimiz Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü ile
Toplumun her kesimine Okuma alışkanlığı kazandırmasını ve bu alışkanlığın geliştirilmesi gayesiyle, “Türkiye Okuyor Kampanyası” çerçevesinde İlimiz Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında Okul Kütüphanelerinin zenginleştirmesi adına 36.000 (otuzaltıbin)  kitap bağışı protokolü Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğünde 30.11.2010 tarihinde imzalanmıştır.
           
   KOSKİ Genel Müdürü Sayın İsmail UZBAŞ, kitap bağışlarının devam edeceğini ve eğitime katkılarının artarak süreceğini bildirmiştir.
           
 İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Halil ŞAHİN,  KOSKİ Genel Müdürlüğünün Eğitime her zaman duyarlı oldukları için teşekkür etti.
Türkiye Okuyor Kampanyasına tüm kurum ve kuruluşların katkılarını beklediklerini söyledi.
           
 Protokolde hazır bulunan İl Milli Eğitim Şube Müdürü Halil İbrahim KARADEMİR bu tür protokollerin devam etmesi için diğer kurumlarla da işbirliği yapılabileceğini söyledi.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA