• Konya25 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Teşvik eğitimi MÜSİADta başlıyor
12 Temmuz 2011 Salı 14:00

Teşvik eğitimi MÜSİAD'ta başlıyor

MEVKA ve MÜSİAD Konya Şubesi tarafından ortaklaşa yürütülen Ulusal ve Uluslar Arası Hibe ve Teşvikler Konusunda Eğitim ve Danışmanlık Projesi eğitim programı 15 Temmuz 2011 tarihinde başlıyor

MEVKA(Mevlana Kalkınma Ajansı) ve MÜSİAD Konya Şubesi tarafından ortaklaşa yürütülen “ Ulusal ve Uluslar Arası Hibe ve Teşvikler Konusunda Eğitim ve Danışmanlık Projesi” eğitim programı 15 Temmuz 2011 tarihinde MÜSİAD konferans salonunda başlıyor.

Mevlana Kalkınma Ajansı tarafından yürütülen sosyal kalkınma mali destek programı kapsamında MÜSİAD tarafından uygulanan “ Ulusal ve Uluslar Arası Hibe ve Teşvikler Konusunda Eğitim – Danışmanlık Projesi” MÜSİAD Konya Şubesinde yapılacak. Şu an ön kayıtları alınan ve katılımın yüksek olduğu eğitim programında ulusal ve uluslar arası uygulanan teşviklere katılımda izlenecek yollar ve proje hazırlanmasında uyulması gereken kriterler konusunda katılımcılara eğitim verilecek.
 
15 Temmuz – 27 Ağustos 2011 tarihleri arasında yapılacak olan eğitim programı haftada iki gün, 4 saatlik eğitim periyodu ile yapılacak. Konu ile ilgilenen herkese açık olan eğitim programına katılım için MÜSİAD Konya Şubesine müracaat edilmesi gerekiyor.

 

YORUMLAR
ülke hepimizin
tuncaydursun
daha bir kaçgün önce diyarbakır lice yolunu kesen pkk denen çocuk katilleri,ırz düşmanları,uyuşturucu kulübü olan nahlet örgütü 2 asker 1 vatandaşımızı kendisine yakışan metotla daga kaldırdı.sivil toplum örgütleri bu konuda neden seslerini çıkartmazlar.protesto etmezler.basın bildirileri yayınlamazlar.o kaçırılan senin çocugunda olabilirdi.
95.7.243.208
Senin Şehrin, Senin Siten
  • Ankara Yolu’nda zincirleme kaza!
  • Beyşehir’de ay yıldızlı kavşaklar dönemi
  • AK Parti Milletvekili Recep Konuk Beyşehir'de
  • En yüksek viyadük inşaatına yolcu ilgisi
  • Cinayet sanığı kuzen: Tüfek yere düşüp ateş aldı

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA