• Konya4 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tek aday Sorgun
06 Nisan 2012 Cuma 12:33

'Tek aday Sorgun'

AK Parti Konya İl Başkanı Ahmet Sorgun, 7 Nisan Cumartesi günü yapılacak olan 4. Olağan AK Parti Konya İl Kongresinde İl Başkanlığına yeniden aday olduğunu açıkladı. Sorgun, Konyaya hizmet için...
AK Parti Konya İl Başkanı Ahmet Sorgun, 7 Nisan Cumartesi günü yapılacak olan 4. Olağan AK Parti Konya İl Kongresi’nde İl Başkanlığı’na yeniden aday olduğunu açıkladı. Sorgun, “Konya’ya hizmet için yola devam” dedi.
 
AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, birçok kabine üyesi ve AK Parti Genel Merkez’den çok sayıda davetli, partili ve vatandaşın katılacağı 4. Olağan AK Parti Konya İl Kongresi yarın yapılıyor. AK Parti Konya İl Başkanı Ahmet Sorgun da İl Başkanlığına yeniden aday olduğunu açıkladı.
 
Yaptığı yazılı açıklama ile adaylığını ilan eden İl Başkanı Ahmet Sorgun, AK Parti İl Başkanlığı’nın millete hizmet makamı olduğunu söyledi.
Sorgun, açıklamasında şunları kaydetti:
 
 “AK Parti, Türkiye’yi karanlık günlerden aydınlık geleceğe taşımak için kurulan bir partidir. Bugüne kadar yaptığı hizmetler ve insanlara aşıladığı sevgi, her kesim tarafından açıkça görülmektedir. Bizler de görev yaptığımız süre zarfında hem bu partiye hem halka hizmet etmekten gurur duyduk. Konyamızın proje ve hizmetlerinin en kısa sürede tamamlanması ve hayata geçirilmesi adına elimizden gelenin en iyisini yapmanın gayreti içinde olduk. Şehrimizin istek ve problemlerini gerekli yerlere ileterek veya bizzat yerinde inceleyerek söz konusu problemlerin çözüme kavuşturulması için çaba sarf ettik. Konya’nın örnek alan değil örnek olan bir kent haline gelmesi için tüm yerel yönetimlerimizle, resmi kurum ve kuruluşlarımızla, STK’larımızla ve daha birçok kesimle gece - gündüz demeden mesai harcadık. Bizler, teşkilat olarak her zaman gelecek seçimler için değil, gelecek nesiller için çabaladık. Bu süre zarfında AK Parti’nin Türkiye’nin en büyük partisi olması ve hem referandumda hem de genel seçimlerde en yüksek oyu olmasına katkı sağladık. Bu bağlamda bugüne kadar olduğu gibi yeni dönemde de Konyamızdaki parti oy oranını daha yukarılara çıkarmak ve halkımızın layık olduğu hizmetleri almasına devam etmesini sağlamak, yine temel hedefimiz olacaktır. Teşkilatlarımızdaki birlik ve beraberliğinin devamını sağlayarak halkımız için çalışacağız. Kendimize, ekibimize ve sandıkta her zaman bizi başarıyla çıkaran halkımıza güvencemiz tamdır. Siyaset başlı başına bir sorumluluk ve fedakarlık ister. Biz bu fedakarlığı vermeye hazırız. İl Kongresi sonucunda olaşacak yeni yönetimimiz ile bundan sonra da bütün enerjimizi AK Parti ve halkımız için harcayacağız.”
 
.
YORUMLAR
ALLA(CC) YAR VE YARDIMCIN OLSUN
EMİN SÖNMEZ
ALLAH(CC) YARDIMCIN OLSUN BAŞKANIM YOLUN AÇIK OLSUN SİZİN GİBİ DÜRÜST İNSANLARA BU ÜLKENİN İHİTİYACI VAR
88.255.225.19
Senin Şehrin, Senin Siten

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA