• Konya11 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tansiyon Hastalarına Büyük Müjde
19 Şubat 2014 Çarşamba 14:16

Tansiyon Hastalarına Büyük Müjde

Tıp dünyası bu cihazı konuşuyor
22 yıl önce başlayan bilimsel çalışmalar meyvesini verdi. Tansiyon hastaları tarafından merakla beklenen ve etkisi bilimsel olarak kabul edilen sinir uyarıcı tansiyon düzenleyici tıbbi cihaz 10 yıl izlemeye alındıktan sonra Türkiye de Sağlık Bakanlığı Tıbbi Cihazlar yönetmeliğine uygun olarak belgelendirilip tansiyon hastalarının kullanımına sunuldu…
Klinik test çalışmaları ile etkisi kanıtlandı
Alman bilim adamlarının Tıpta büyük buluş olarak nitelendirilen elektro akupunkturu tıbbın hizmetine sunmasının ardından 22 yıl önce başlayan bilimsel çalışmalar meyvesini verdi. 6 sı üniversite  hastanesi olmak üzere dünyada saygın toplam 14 farklı hastane de  binlerce veri üzerinde yapılan klinik test çalışmalarında jintong Elektrostatik sinir uyarıcı tıbbi cihazın yüksek ve düşük tansiyonu düzenlemede şaşırtıcı bir şekilde başarılı olduğu açıklandı.
Yapılan bilimsel test çalışmaları Aralarında ABD, Avustralya, Japonya, Türkiye gibi ülkelerinde bulunduğu birçok ülkenin sağlık bakanlıklarıyla paylaşıldı.
Ayrıntılı bilgi için www.jintong.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz
Cihaza ödül üstüne ödül
Avrupa birliği tam kalite güvence sistemi EEC tıbbi cihaz belgesini almaya hak kazanan elektro-statik sinir uyarıcı tıbbi cihaz ayrıca ABD, FRANSA VE İSVİÇRE 'gibi birçok ülkede  icatlar ve buluşlar alanında önemli başarı ödüllerine layık görüldü  
Uzmanlar cihaz hakkında nediyor  ?
Cihazı kendi hastalarında kullanan ve yüksek derecede başarılı sonuçlar elde eden Doç.Dr Nuri Haksever  ve Uzm.Dr.Hakan Yalman gibi önemli tıp uzmanları yaptıkları açıklamalarda; Yüksek tansiyonun  kontrol altına alınmadığında  sinsi bir katile dönüşebileceğini yada kişiyi ömür boyu  felç  bırakabileceğini, günümüzün ağır yaşam şartlarında başta sinir, stres ve yanlış beslenme gibi nedenlerin  tansiyon rahatsızlığına sebebiyet verdiğini, hekimler olarak bazen kontrol altına almakta zorlandığımız  tansiyonun böyle bir mekanizma ile düzenlenebilmesinin büyük bir başarı olduğunu,  ilaç içermeyen ve vücuda hiçbir şey enjekte etmeyen bu özel tıbbi cihazın kullanılması durumunda  milyonlarca tansiyon hastasının yaşadığı Türkiye'de büyük yararlar sağlayacağını ifade ediyorlar.
Cihazın çalışma prensibi ve kullanımı
Her yaşta hastanın evde,işte,yolda kolayca kullanabileceği şekilde tasarlanan özel cihaz , sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez bileğe takılarak  kullanılması yeterli oluyor. Geleneksel ve modern tıbbın ortak çalışması sonucu geliştirilen ve Elektro akupunktur prensipleriyle çalışacak şekilde dizayn  edilen Tıbbi cihaz , bilekteki median siniri üzerinde bulunan p6 akupunktur noktasını  etkili bir şekilde uyarıyor ve gerekli yerlere  uyarı sinyalleri göndererek  kısa sürede yüksek yada düşük kan basıncının  kolay bir şekilde düzenlenmesine yardımcı oluyor. Kardiyovasküler uzmanlar cihazın özellikle I ve II' deki hipertansifler için uygun olduğunu açıklamaktadır.
Cihaz Türkiye'de satışa sunuldu 
Yapılan klinik test çalışmalarında Tansiyonun düzenlenmesinin yanında  migren, baş ağrısı, baş dönmesi,düzensiz kalp atışı ,kulak çınlaması  semptomlarında  açık bir şekilde fayda  sağladığı  tesbit edilen Tıbbi cihaz Türkiye'de Sağlık Bakanlığı tıbbi cihazlar mevzuatına uygun olarak belgelendirilip gerekli bildirimler yapılarak Tansiyon hastalarının kullanımına sunuldu. 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten
  • Kaldırımda beklediği sırada bacağından vuruldu
  • Gürbüzoğulları sektöre yön veriyor
  • Konya'da bir şahıs polisten kaçarken kalp krizi geçirdi
  • Konya'da trafik kazası: 2 yaralı
  • “Konut almakta acele edin”

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA