• Konya10 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Stajyerlere meslek ilişkilerini öğretiyoruz
04 Mayıs 2011 Çarşamba 22:52

'Stajyerlere meslek ilişkilerini öğretiyoruz'

Konya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (SMMMO), meslektaşlarına ve stajyerlerine yönelik düzenledikleri eğitim toplantılarına devam ediyor.
Konya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (SMMMO), meslektaşlarına ve stajyerlerine yönelik düzenledikleri eğitim toplantılarına devam ediyor.
 
SMMMO başkanı İsmail Turan, meslek içi zorlukların tartışıldığı ve mesleklerinin geleceğine ışık tutan bu tür toplantı ve seminerlerin oda adına en üst seviyede verimli geçtiğini ifade etti. Turan, vergisel sohbet toplantılarının ana amacının üyelerimizin bürolarında çektikleri sıkıntılara çözüm getirici cevaplar bulmak, yeni görüşler belirtmek ve mesleğimizi geliştirici faaliyetlerin planlamasını yapmaktır dedi. Turan, bugün ki vergisel sohbet toplantılarının amacının kamuoyunu da meşgul eden 6111 sayılı torba yasa konusunda yaşanan sıkıntılar olduğunu belirtti. Toplantının samimi ortamda gerçekleştiğini aktaran Turan, yaşanan sıkıntılar doğrultusunda önümüzdeki dönemde, Tarım Muhasebesi, Şirket Birleşmeleri, Tasfiye ve Devir işlemleri ile 2012 yılında yürürlüğe girecek olan Türk Ticaret Kanununda, Denetçinin Yeri ve Rolü seminerleri düzenleneceğini kaydetti.
 
Turan, gerek meslek içi eğitimlerin gerekse meslektaşlarımızın sorunlarını dinleme açısından vergisel sohbet toplantılarımız önümüzdeki dönemlerde de güncel konuları kapsayarak devam edileceğini sözlerine ekledi.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA