• Konya11 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Sesini Türkiyeye duyuruyor
14 Mart 2009 Cumartesi 14:25

Sesini Türkiye'ye duyuruyor

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, TV 8, SKY Türk, Ülke TVde ve Kanal 24te programlara katılarak 5 yıllık hizmet dönemindeki çalışmalar ve projeleri hakkında bilgiler verdi.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, TV 8, SKY Türk, Ülke TV’de ve Kanal 24’te programlara katılarak 5 yıllık hizmet döneminde gerçekleştirilen çalışmalar ve projeleri hakkında bilgiler verdi.

 
Ankara’da çeşitli temaslarda bulunan ve ulusal medya kuruluşlarının Ankara temsilcileri ile bir araya gelen Tahir Akyürek, TV 8’de canlı olarak yayınlanan Erkan Tan’la Sabahprogramına katıldı. Programda Erkan Tan’ın gündeme ilişkin sorularını cevaplayan Başkan Akyürek, 5 yılda gerçekleştirilen 500 hizmetten örnekler verdi. Konya’nın bu dönemde aldığı hizmetlerle bir dünya şehri olma yolunda ilerlediğini kaydeden Başkan Akyürek, yeni dönem projelerini de canlı yayında anlattı.
 
Akyürek TV 8’in ardından SKY Türk’te Derya Uğur’un sunduğu Seçim Gündemi, Ülke TV’de de Mehmet Acet’in sunduğu Ankara Gündemi programlarına katılarak çalışmalarını anlattı.
 
Öte yandan, Başkan Akyürek, Kanal 24’te ise Star Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Karaailoğlu ile Sabah Gazetesi Yazarı Mahmut Övür’ün sunduğu Açık Görüş programına katıldı.
 
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Asım Güzelbey’in de konuk olduğu programda Konya’nın gelecek vizyonunu anlatan Başkan Akyürek, yeni dönem projeleri hakkında ayrıntılı bilgiler verdi.
YORUMLAR
TV lere Milyarlar gidiyor
Muhsin Gül
Tahir Akyürek TV lere çıkıyormuş. Aman ne büyük iş. Ey Millet uyan! Tahir Akyürek Belediyenin yani Milletin parasıyla TV, TV gezip kendi reklamını yaparak seçim kazanmaya çalışıyor. Milletin trilyonları reklam ve tanıtım için harcandı bu dönemde. Ver halkın parasını, çık TV de konuş. Ne güzel iş değil mi?
85.110.81.36
Senin Şehrin, Senin Siten
Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA