• Konya16 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Selçuk’ta rektör yardımcılarının görev dağılımları belirlendi
20 Ocak 2016 Çarşamba 13:33

Selçuk’ta rektör yardımcılarının görev dağılımları belirlendi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ataması sonrası göreve başlayan Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Şahin, Rektör Yardımları Prof. Dr. Abdullah Topcuoğlu, Prof. Dr. Ahmet Kağan Karabulut ve Prof. Dr. Hüseyin Kara’nın görev dağılımlarını belirledi.

 

GÖREV DAĞILIMLARI

abdullah-topcuoglu.jpg

Prof. Dr. Abdullah Topcuoğlu: Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı, İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı, Döner Sermaye İşletme Müdürlüğü, Sosyal Bilimler ile ilgili Merkez Müdürlükleri.

kagan-karabulut.jpg

Prof. Dr. Ahmet Kağan Karabulut: Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı, Bilgi İşlem Daire Başkanlığı, Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı, Yayın Komisyon Başkanlığı, Sağlık Bilimleri ile ilgili Merkez Müdürlükleri.

huseyin-kara.jpg

Prof. Dr. Hüseyin Kara: Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinatörlüğü, Teknokent, Yabancı Uyruklu Öğrenci Koordinatörlüğü, AR-GE, Erasmus, Farabi ve Mevlana Kurum Koordinatörlükleri, Temel ve Teknik Bilimler ile ilgili Merkez Müdürlükleri.

 

YENİ ATAMALAR

Göreve hızlı bir şekilde başlayan Prof. Dr. Mustafa Şahin, rektör yardımcılarının ardından rektör danışmanlarını da belirledi. Veteriner Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Tahir Balevi, Edebiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Necmi Uyanık, Güzel Sanatlar Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ahmet Dalkıran, Fen Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ülfet Atav ve ABD’li Prof. Dr. Reza Nassiri danışmanlık görevine atandı. Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimi ise Doç. Dr. Hüseyin Yılmaz oldu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten
Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA