• Konya6 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Selçuklu Tıpta sertifika töreni
07 Haziran 2012 Perşembe 15:49

Selçuklu Tıp'ta sertifika töreni

Selçuk Üniversitesi Selçuklu Tıp Fakültesi Hastanesi tarafından yaklaşık 2 aydır sürdürülen Kişisel Gelişim Eğitimlerinin sertifika töreni düzenlenen törenle gerçekleştirildi.
Selçuk Üniversitesi Selçuklu Tıp Fakültesi Hastanesi tarafından yaklaşık 2 aydır sürdürülen “Kişisel Gelişim Eğitimleri”nin sertifika töreni düzenlenen törenle gerçekleştirildi. Dekanlık Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen törene Fakülte Dekan Yardımcıları Prof. Dr. Hilmi Cevdet Altınyazar ile Prof. Dr. Duygu Fındık, Başhekim Doç. Dr. Yaşar Şen, Başhekim Yardımcıları Doç.Dr. Asuman Orhan Varoğlu, Doç.Dr. Ahmet Ak, Yrd.Doç.Dr. Fatih Kara, öğretim üyeleri ve hastane çalışanları katıldı.
 
“İhtiyaca Göre Eğitimler Düzenleyeceğiz”
 
Hastane Başhekimi Doç.Dr. Yaşar Şen, “Hastanemiz çalışanlarının hizmet kalitesini, motivasyonunu artırmak, kişisel gelişimine katkıda bulunmak amacıyla ‘Kişisel Gelişim Eğitimleri’ düzenledik. Bu eğitimler başlamadan önce çalışanlarımıza anket yaparak hangi alanlarda eğitim ihtiyacı olduğunu belirledik. İhtiyaçlar kapsamında personelimize yaklaşık 2 ay süren eğitimler verdik. İletişim becerisi gelişmiş ve güler yüzlü personelin hastanemize çok büyük katkı sağlayacağına inanıyoruz. Bu eğitimleri ihtiyaç oldukça sürdüreceğiz” dedi.  Doç.Dr. Şen, “Üniversitemizin farklı fakültelerinden 5 değerli öğretim üyemiz, 1 Araştırma Görevlimiz, fakültemizin Psikiyatri Anabilim Dalı’nda görevli uzman Psikologlarımız bu eğitimleri gerçekleştirdiler. Bu eğitimlere katkı sağlayan hocalarımıza teşekkür ederiz” diye konuştu.
 
Eğitime Katkı Sağlayanlara Teşekkür Plaketi
 
Başhekim Doç.Dr. Şen’in konuşmasından sonra Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyeleri’nden Yrd.Doç.Dr. Ahmet Tarhan, Doç.Dr. Metin Kasım, Yrd.Doç.Dr. Makbule Evrim Gülsünler, Yrd.Doç.Dr. Aşina Gülerarslan, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde Araştırma Görevlisi  Dr. Burcu Doğanalp, Sosyal Bilimler MYO Müdür Yardımcısı ve aynı zamanda Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu Öğretim Üyesi Yrd.Doç.Dr. Fahrettin Atıl Bilge, Selçuklu Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalı’nda görev yapan Uzman Psikolog Esra İlgün ve Sabit Gökmenoğlu’na teşekkür plaketlerini protokol üyeleri verdi.

Hastane çalışanlarının sertifikalarını ise, bu eğitimlere katkı sağlayan 5 öğretim üyesi, 1 Araştırma Görevlisi, 2 Uzman Psikolog verdi. 2 ay süren eğitimlerde yaklaşık 200 personele eğitim verildi. Bu eğitimlerde çalışanlar, “Etkin İletişim Teknikleri”, “Telefonda Etkili Konuşma Teknikleri”, “Beden Dili ve İmaj Yönetimi”, “Kurumsal İletişim”, “Ekip Çalışması”, “Müşteri (Hasta) Hizmetleri Yönetimi”, “Öfke Kontrol Yönetimi”, “Kişilerarası Problem Çözme ve Karar Alma”, “Çatışma ve Stres Yönetimi”, ile “Öz Motivasyon”  konusunda bilgilendirildi.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten
  • 30 bin Selçuklu torun ecdadla buluşuyor
  • Konya'daki köfte kavgasının 14 sanığı hakim karşısında
  • Konya basını Ereğli’yi ziyaret etti
  • Konya'daki kazada yürek burkan görüntü! Yaralanan annesinin elini bırakmadı
  • Meram’dan 23 Nisan’da anlamlı etkinlik

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA