• Konya17 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Selçuklu Tıp Fakültesiden İttifak Holdinge teşekkür
23 Aralık 2009 Çarşamba 14:36

Selçuklu Tıp Fakültesi'den İttifak Holding'e teşekkür

Yaptığı yatırımlar ile ülke ekonomisine pozitif değerler üreten İttifak Holding, toplumsal alanda da sağladığı desteklerle dikkat çekiyor.

İttifak Holding, bir süre önce Konya’da hizmet vermeye başlayan Selçuk Üniversitesi Selçuklu Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi diyaliz ünitesinin kurulmasına “anestezi cihazı” bağışlayarak destek oldu.

Selçuklu Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. A. Kağan Karabulut, Başhekimi Prof. Dr. Mustafa Şahin, Başmüdürü İsmail Arıcı İttifak Holding'e teşekkür ziyaretinde bulundu. Ziyarette Dekan Prof. Dr. A. Kağan Karabulut, Selçuklu Tıp Fakültesi'ne sağladıkları desteklerinden dolayı İttifak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Seyit Mehmet Buğa'ya teşekkür plaketi verdi.

Ziyarette konuşan İttifak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Seyit Mehmet Buğa; birçok alanda olduğu gibi sağlık sektöründe de ilimizde büyük gelişmelerin yaşandığını, İttifak Holding olarak da destek verdikleri sosyal sorumluluk projeleri arasında sağlık hizmetlerinin de bulunmasını arzu ettiklerini ifade etti. Bu amaçla da sağlık kuruluşlarında ciddi önemi haiz diyaliz ünitesinin kurulmasına katkı sağlamak istediklerini bildiren Buğa; sağlık hizmetlerinin insanımız için büyük önem taşıdığını belirtirken, grup olarak sosyal alanlarda olduğu gibi sağlık alanında da geçmiş dönemlerde olduğu gibi katkılarda bulunmaya devam ettiklerini söyledi.

İttifak Holding'in; bu desteklerinin yanında belli aralıklarla çalışanlarının iştirak ettiği kampanyalar ile de sağlık alanına verdiği önemi gösterdiğine değinen İttifak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Buğa, bu anlamda Kızılay’ın kan bağışı kampanyasına çalışanları ile birlikte kan bağışında bulunarak katıldıklarını hatırlattı. Sağlık alanında çalışanlarını bilgilendirici seminerler düzenlediklerinin ve grup içi işletmelerdeki sigara kullanan personele yönelik sigara bırakmalarını teşvik etmek amacıyla “İttifak Ettik Sigarayı Bırakıyoruz” gibi kampanyalar düzenlediklerinin altını çizen Buğa’ya Selçuklu Tıp Fakültesi’ne ve sağlık sektörüne verdikleri desteklerden dolayı Selçuklu Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. A.Kağan Karabulut teşekkür etti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA