• Konya15 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ruh ve Beden Sağlığı için Reformera
11 Ocak 2019 Cuma 12:24

Ruh ve Beden Sağlığı için Reformera

Konya Meram’da yenilikçi bir yaklaşım ve “sağlıklı ruh ve beden hedefine ulaşmada profesyonel yaklaşım” sloganıyla hizmet vermeye başlayan Reformera Kurucu Müdürü Hasan Tahsin Bayram Reformera’nın “Yeniden Şekillenme Çağı” anlamına geldiğini ifade etti.

Konya Meram’da yenilikçi bir yaklaşım ve “sağlıklı ruh ve beden hedefine ulaşmada profesyonel yaklaşım” sloganıyla hizmet vermeye başlayan Reformera Kurucu Müdürü Hasan Tahsin Bayram Reformera’nın “Yeniden Şekillenme Çağı” anlamına geldiğini ifade etti. Pek çok alanda hizmet verdiklerini dile getiren Bayram, “Beslenme ve Diyet, Egzersiz ve Power Plate, Çocuk Yogası, Yaşam Koçluğu, İlişki-Evlilik Danışmanlığı ve tüm bu hizmetler dışında Organizasyon Hizmetleri, Etkin Öğrenme Yöntemleri, Sınav Kaygısı, Stres Yönetimi ile ilgili alanlarda da çalışmalar yapmaktayız. Bu sayede, Konya’da, ihtiyaç duyulan birçok alanı profesyonel ekibimizle tek merkezde toplayarak bir ilki gerçekleştirmiş olmanın mutluluğun içerisindeyiz” şeklinde konuştu.

YENİLİKÇİ DİYET PROGRAMLARI REFORMERA’DA

Beslenme ve diyet alanında hizmet veren pek çok merkez olduğunu fakat kendilerinin diğerlerinden farklı olduğunu belirten Hasan Tahsin Bayram, “Reformera’da alanında uzman diyetisyenlerimizin danışmanlığı ile beslenme kaynaklı tüm sağlık sorunlarının tedavisine destek verirken, kilo problemlerine de sağlıklı bir şekilde çözüm üretmekteyiz. Reformera diyetisyenleri güncel beslenme yaklaşımlarını takip ederek, bireylerin fizyolojik ve sosyolojik özelliklerini, ihtiyaçlarını ve alışkanlıklarını göz önünde bulundurarak kişiye özel uygulanabilir, yenilikçi diyet programları planlanmaktadır. Bununla beraber; son dönemde yoğun olarak görülen yeme bozukluklarının sebebi psikolojik kaynaklıdır. Farkımız danışanlarımızın hem bedensel, hem ruhsal, hem de egzersiz desteğiyle istedikleri hedefe profesyonel yaklaşım ve kısa sürede ulaşmasını sağlayan merkez olmamız” ifadelerini kullandı.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA