• Konya18 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Rektör Prof. Dr. Şahin’e tebrikler sürüyor
25 Ocak 2016 Pazartesi 14:38

Rektör Prof. Dr. Şahin’e tebrikler sürüyor

Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Şahin, tebrik ziyaretlerini kabul etmeye devam ediyor. Hem şehrin üst düzey yöneticilerinden hem de üniversitenin çeşitli birimlerinden Rektör Prof. Dr. Şahin’e ziyaretçi akını sürüyor.

Önceki hafta başlayan ziyaretlerin ardından AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Sorgun, AK Parti Karaman Milletvekili Recep Konuk, Cumhuriyet Başsavcısı Bestami Tezcan, Bölge Adliye Mahkemesi Cumhuriyet Başsavcısı Ali Gökpınar, Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Konya Ovası Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanı İhsan Bostancı, İl Milli Eğitim Müdürü Mukadder Gürsoy, İl Sağlık Müdürü Yrd. Doç. Dr. Hasan Küçükkendirci, Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Op. Dr. Gökhan Darılmaz, Selçuk Üniversitesi Eski Rektörü Prof. Dr. Hakkı Gökbel ve beraberindeki Tıp Fakültesi Fizyoloji Anabilim Dalı öğretim üyeleri, Yargıtay Üyesi Yusuf Kuzu, Aksaray Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Abdüsselam Uluçam, Sağlık Bakanlığı Dış İlişkiler ve Avrupa Birliği Genel Müdürlüğü Genel Koordinatörü Dr. Kemal Aydın, Konya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sefa Özdemir ve üyeleri, ilçe kaymakamları, belediye başkanları, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve üniversitenin çeşitli birimlerinin temsilcileri hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Konuklar, Rektör Prof. Dr. Şahin’e yeni görevinde üstün başarı diledi. Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Şahin de ziyaretleri memnuniyetle karşılayarak misafirlerine teşekkür etti.

rektor-prof.-dr.-sahin’e-tebrikler-suruyor-1.jpg

YILIN KAYMAKAMI ATAR’DAN REKTÖR PROF. DR. ŞAHİN’E ZİYARET

“Yılın Kaymakamı” seçilen Niğde Ulukışla Kaymakamı Haci Ferhat Atar ve Selçuk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Adem Öğüt de Rektör Prof. Dr. Şahin’i ziyaret edenler arasındaydı. Ziyaretten memnuniyetini dile getiren Rektör Prof. Dr. Şahin, mezunlarının her alanda zirvede yer almasının 41. Kuruluş Yıldönümü’nde Selçuk Üniversitesi için büyük gurur vesilesi olduğunu ifade etti.

Dekan Prof. Dr. Öğüt de kariyer mesleklerinde Selçuk Üniversitesi İİBF’nin ulusal bir marka olduğunu ve mezunlarından 75 kaymakamın mülki idarede başarıyla görev yaptıklarını belirtti.

Selçuk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 2008 yılı İktisat bölümü mezunu Kaymakam Atar, İçişleri Bakanlığı “İdarecinin Sesi” Dergisi tarafından 925 kaymakam ve 400 vali yardımcısı arasından “Yılın Kaymakamı” seçilmişti.

rektor-prof.-dr.-sahin’e-tebrikler-suruyor-2.jpg

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten
  • İmar affından sonra mimar ve mühendisler de af istiyor
  • Kavuş ve meclis üyeleri belediyenin tesislerini gezdi
  • Altay, gençlik kampında öğrencilerle buluştu
  • Seydişehir'de karpuz hasatına başlandı
  • NEÜ KONDİL öğrencileri mezuniyet heyecanı yaşadı

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA