• Konya12 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Proje yönetim çalıştayı sona erdi
29 Temmuz 2012 Pazar 15:07

'Proje yönetim çalıştayı' sona erdi

Konyanın merkez Selçuklu Belediyesi tarafından yürütülen 2012 yılı Hizmet İçi Eğitim Programında yer alan 'Proje Yönetimi Çalıştayı' programı sona erdi.
Konya’nın merkez Selçuklu Belediyesi tarafından yürütülen 2012 yılı Hizmet İçi Eğitim Programında yer alan 'Proje Yönetimi Çalıştayı' programı sona erdi.
2012 Hizmet İçi Eğitim Planı kapsamında Selçuklu Belediyesince yürütülen "Proje Yönetimi Çalıştayı" programı tamamlandı. Selçuklu Belediyesi Meclis Salonun da yapılan eğitimlere 160 personel katıldı. Eğitimle bütün birimlerin Proje Yönetimi Mantığını benimsemesi ve insan kaynakları, mali ve fiziksel altyapısı gibi tüm kaynakların etkin kullanımının amaçlandığı belirtildi.
Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, çalıştay süresince teorik boyutun yanı sıra pratik uygulamaları da olduğunu belirtti. Başkan Altay "Eğitim sonunda çalışanlarımız, belediye iç işleyiş süreçleri ve de dış kaynaklı proje çalışmalarında yetkin ve yeterli hale gelecektir. Amacımız her çalışanımızın bağımsız proje üretmesi, birlikte iş yapma kültürünü geliştirerek ilçe halkına yaptığımız hizmetlerin kalitesini yükseltmemize katkı sağlamasıdır" dedi. Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, personele yönelik bu tür eğitimlerin devam edeceğini, personelimiz için yararlı olan bu eğitimlerle belediye karar alma süreçlerinde fark edilir bir iyileşme beklediklerini dile getirdi.
Çalıştay hakkında bilgi veren Selçuklu Belediyesi Kurumsal Kapasite Geliştirme Programı Koordinatörü Prof. Dr. Önder Kutlu, "Toplumda proje ve proje fikri belirsizdir. Projem var diyen kişiler hedefi, faaliyetleri, sonuçları ve başarı kriterlerinin yanı sıra bütçe, personel, başlangıç ve bitiş tarihlerini de dikkate almalı. Umuyorum ki bu eğitim programı, Selçuklu Belediyesi'nin çalışmalarında ki kaliteye bir kat daha ivme kazandıracaktır" diye konuştu.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA