• Konya5 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Pizza devinden özel avantaj
06 Temmuz 2012 Cuma 11:48

Pizza devinden özel avantaj

Pizza dünyasının en lezzetli devi Little Caesars, çok özel avantajlar ve sunduğu fırsatlarla Anadoluda büyümesine devam ediyor. Little Caesars Türkiyenin çok özel franchise sistemi ile sunduğu...
Pizza dünyasının en lezzetli devi Little Caesars, çok özel avantajlar ve sunduğu fırsatlarla Anadolu’da büyümesine devam ediyor. Little Caesars Türkiye’nin çok özel franchise sistemi ile sunduğu anahtar teslim restoranlar, Konyalı girişimcilere ve “aile işi” kurmayı düşünenlere cazip fırsatlar yaratıyor.

Yarım asrı aşan iki köklü marka güvencesi
1959’dan bu yana 5 kıtada, 20’den fazla ülkede 3.500’ü aşkın restoranı ile 53 yıldır eşsiz pizza lezzetini milyonlarca kişi ile buluşturan Little Caesars, ABD dışında ilk Master Franchise hakkını verdiği Türkiye’deki büyümesine de devam ediyor. 54 yıllık köklü geçmişe sahip Türkiye’nin global markası Çelebi Holding güvencesiyle 15 yıldan bu yana 83 restoranı ile Türkiye’de hizmet veren Little Caesars, sunduğu çok özel fırsatlarla Anadolu’daki büyümesine de hız veriyor.
Anadolu’da büyümeye devam ediyor
Halen İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli ve Bursa’daki restoranlarının yanı sıra Little Caesars Türkiye, eşsiz lezzetini başta Konya olmak üzere Bolu, Çorlu, Denizli, Edirne, Eskişehir, İzmit, Kayseri, Konya, Lüleburgaz, Manisa, Sakarya, Tekirdağ, Yalova ile birlikte tüm Anadolu’ya taşımayı planlıyor. Little Caesars Türkiye, yüzde 100’lere ulaşan istikrarlı büyümesi ve ciro artışı ile yakaladığı başarıyı, Anadolu’daki girişimcilerle paylaşmayı hedefliyor.
Anahtar teslim franchise modeli
Little Caesars, daha önce gıda ile ilgili ya da hiç ilgisiz de olsa yeni bir restoran açmak isteyen girişimcilere ‘anahtar teslim’ cazip fırsatlar sunuyor. Yer geliştirmeden, personele, dizaynından eğitime kadar tüm süreçlere destek sağlayan Little Caesars Türkiye, girişimciye işletmeye hazır restoranları teslim ediyor.
15. Yıl ve Anadolu’ya özel avantaj
Little Caesars, Türkiye’deki 15’inci yılını, hem pizzaseverlere hem de girişimcilere sunduğu avantajlarla kutluyor. Little Caesars Türkiye 15’inci yıl kutlamaları çerçevesinde pizzaseverlere yeni ürünler, ekstra promosyonlar ve çekilişle 116i BMW otomobilin de içinde bulunduğu binlerce hediye sundu. Little Caesars Türkiye’nin 15’inci yıl coşkusu, girişimcilere de yansıdı. Little Caesars Türkiye, franchise adaylarına 15. Yıl’a özel fırsatlar sunuyor. Üstelik bu fırsatlar, başta Konya olmak üzere Anadolu illerindeki girişimciler için ciddi oranlarda yatırım avantajları da getiriyor.
Little Caesars’ta “aile işiniz” hazır
Little Caesars’ın gerek franchise sistemi gerekse işletme modeli, aile yatırımları için de ideal olanaklar sunuyor. Yüksek oranda karlılık ve birden fazla restoran açılmasında sunduğu ekstra avantajlarla Little Caesars, “aile işletmesi” olarak da yatırımcılardan büyük ilgi görüyor. Bu doğrultuda Little Caesars Türkiye bünyesinde; kardeş, eş ya da kuzenlerin de dahil olduğu 2 ya da 3 restorana sahip aile işletmeleri de mevcut. Üstelik ‘aileden biri’nin restoranı yönetmesi, sağladığı birçok avantajın yanı sıra Little Caesars’ın yüksek karlılığını daha da arttırıyor.
Eşsiz lezzeti, ‘ilk’leri ve ‘en’leri ile devrim yaratıyor
Pizza dünyasına ‘bir alana bir hediye’ uygulamasını kazandıran Little Caesars, Nefis Kenar ile de genelde yenmeyerek atılan pizza kenarlarını eşsiz birer lezzete dönüştürerek, pizza yeme alışkanlıklarını değiştirdi. Little Caesars Türkiye de, Acımasız Pizza, Kepekli – Sebzeli Pizza gibi eşsiz ve özgün lezzetlerinin yanı sıra ikinci hediye pizzanın istenilen zamanda, istenilen adreste ve istenilen kişiye teslimini sağlayan Joker Pizza uygulamasıyla da, dünya hızlı yiyecek servisi pazarında yeni bir dönem başlattı.
Little Caesars Türkiye’nin başarıları ödüllerle tescillendi
Bugüne kadar gerçekleştirdiği birçok ilk ve yeniliklerle fark yaratan Little Caesars Türkiye, bu başarılarını aldığı çok sayıda ödülle de taçlandırdı. Bugüne kadar Uluslararası En Yüksek Satış Artışı (2003), Uluslararası En Yüksek Satış Artışı (2005), Uluslararası Pizza Onur Ödülü (2006), Tüm Dünyada Satış Artışı (2009), Uluslararası Operasyon Mükemmellik (2010), En İyi Kıtalararası Restoran Operasyonu (2011), En İyi Bölgesel Restoran Operasyonu (2011), Uluslararası Operasyon Mükemmellik (2011) ödüllerini alan Little Caesars Türkiye, 2012 yılına da damgasını vurdu. Little Caesars Türkiye, tüm dünyada 3.500’den fazla restoran arasında, ülke kategorisinde layık görüldüğü “Mükemmel Operasyon Ödülü”nü, ABD - Orlando’da düzenlenen törenle Little Caesars Başkanı Dave Scrivano’nun elinden aldı.
Haftada 150 başvuru yapılıyor
İlk ve tek Master Franchise hakkını elinde bulunduran ve diğer ülkeler arasında “en çok restorana sahip ülke” unvanına da sahip olan Little Caesars Türkiye’ye, sunduğu cazip avantajlar nedeniyle haftada yaklaşık 150 franchise başvurusu yapılıyor.

 Girişimcilere Little Caesars Türkiye avantajları:

• İlk günden itibaren her türlü ekipman ve eğitimli personelle planlı bir şekilde işe koyulan girişimciler, iş geliştirmenin sürpriz giderleriyle karşılaşmıyor.
• Girişimciler hem kendilerine iş kurmuş, hem de aile bireylerine iş imkanı sağlamış oluyor.
• Birinci restoranı başarıyla yürüten işletmeci, ikinci, hatta üçüncü restoran için teşvik ediliyor.
• Ailece işlettikleri restoranda yöneticilere verecekleri parayı cebinde tutan girişimciler, restoran karlılığını daha kısa sürede artırabiliyor.
• Little Caesars’ın büyümeye odaklı olduğu bu dönemde, mevcut franchise’lerin arasında yer almak oldukça avantajlı. Zira bu dönemde restoran açılacak bölgeler konusunda, farklı alternatiflerden doğan avantajlar mevcut.
• Sınırlı sayıda başvuru fırsatları nedeniyle,  değerlendirmek isteyenlerin ellerini çabuk tutmaları öneriliyor.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten
  • Kiraz üreticileri "don" nöbetinde
  • Konya'da üniversite öğrencilerinden örnek davranış
  • Konya'daki feci kazadan kötü haber! Yaralı kadın hayatını kaybetti
  • Seydişehir'de "sulama sezonu" açıldı
  • Beyşehir'de yurtta kalan öğrencilere doğa gezisi

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA