• Konya7 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Özdil KPSSde iddialı
12 Haziran 2012 Salı 17:44

Özdil KPSS'de iddialı

Konyalının eğitimine katkıda bulunmak amacıyla '28 yıl önce çıkmış olduğumuz bu yolda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz'

Konyalının eğitimine katkıda bulunmak amacıyla “28 yıl önce çıkmış olduğumuz bu yolda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz” diyerek söze başlayan Özdil Eğitim Kurumları Kurucu Genel Müdürü Hikmet Atalay, ''Özdil Eğitim Kurumları 28 yıllık tecrübesiyle Yabancı Dil ve Bilgisayar kurslarını, 2001 yılından itibaren KPSS, ALES ve DGS kurslarının da başlamasıyla çok geniş bir öğrenci kitlesine hizmet vermeyi sürdürmektedir'' dedi.

Dershanenin çalışma sistemi ve farklılıkları ile ilgili görüşlerini belirten Atalay, öğrencileri sınava hazırlarken en ince ayrıntılara bile dikkat ediyoruz. Özdil başarılara imza atmak için bütün personeli, öğretmenleri, öğrencileri ile fedakâr bir şekilde çalışarak yolunda ilerlemektedir. Sık sık yaptığımız denelemelerle öğrencilerimizi test edip eksiklerini tamamlama şansını veriyoruz.'' şeklinde konuştu.

Özdil Eğitim Kurumlarının 28 yıllık tecrübeye sahip olduğunu belirten Hikmet Atalay, ''Yabancı dil ve Bilgisayar kurslarında göstermiş olduğumuz başarıyı, 2001 yılından itibaren KPSS, ALES ve DGS kurslarında da başardık, çok geniş bir öğrenci kitlesiyle, deneyimli hocalarımızla Konya'da en çok isminden söz edilen eğitim kurumu olduk''dedi.

Özdil Eğitim Kurumlarının Sadece KPSS alanında 11 yılda 10bin’in üzerinde öğrenciyi ülkemizin değişik bölgelerine öğretmen ve memur olarak göndermenin mutluluğunu ve gururunu yaşadıklarını belirten Kurucu Genel Müdür Hikmet Atalay ''Yıllardır değişmeyen çekirdek kadrosuyla her zaman güvenilen bir kurum olan Özdil Eğitim Kurumları sürekli kendini yenileyerek her zaman sektörün lider kurumu olmanın sorumluluğunu taşıyor'' şeklinde konuştu.

Özdil Eğitim Kurumları Kurucu Genel Müdürü Hikmet Atalay, Kpss sınavının yaklaştığını belirterek öğrencilerin bu günleri iyi değerlendirmeleri tavsiyesinde bulundu. 15 Haziran’da başlayacak Hızlandırılmış kurs hakkında da bilgi veren Atalay, ‘‘Kpss Önlisans- Lise öğrencilerimize hızlandırılmış kurs hazırladık. Eylül’de yapılacak sınava kadar öğrencilerimizi hazırlamaya devam edeceğiz, şampiyonlar yine Özdil’den çıkacak’’ dedi.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten
  • Osman Nuri Topbaş Konyalı Gençlerle Buluştu
  • Konya’da “Türkiye’nin Dünyaya Uzanan Eli Konferansı”
  • Altunyaldız: "Şehitlerimizin ruhu şad olsun"
  • Konuk: "Çanakkale ruhu hep diri olacak"
  • Usta: "Çanakkale şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz"

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA