• Konya16 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Özboyacı Altın personeli eğitimdeydi
25 Nisan 2013 Perşembe 15:14

Özboyacı Altın personeli eğitimdeydi

Özboyacı Altın personeli, aileleriyle beraber Alanya Bera Otelde bir araya geldi.
 3 yıldır personeline  yönelik eğitim çalışmalarına hız veren Özboyacı Altın, bu yılda “3.Eğitim Günleri” adını verdiği eğitim ve motivasyon etkinliğini düzenledi. Eğitim ve motivasyon etkinliği, Personel 2 gruba ayrılmış şekilde,  05- 06- 07 Nisan ve 12- 13- 14 Nisan tarihlerinde Alanya Bera Otel’de gerçekleştirildi. Eğitimin açılış konuşmasını yapan Özboyacı  Altın Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Özboyacı ,”Bu eğitimlerimizin amacı; nitelikli elemanlar yetiştirmek.. Bunun için  gayret ediyoruz.. İstiyoruz ki; elemanlarımız nitelikli insanlar olsun.. Biz farklı olalım. Bu eğitimler sonucunda daha nitelikli elemanlarla, daha nitelikli hizmet sunacağız…”dedi.
EĞİTİM KONUSU “İŞ AHLAKI VE İLETİŞİM BECERİLERİ”
3 gün boyunca süren eğitim etkinlikleri çerçevesinde, personele ANKA Danışmanlık Yönetim Kur.Başkanı Ayhan Yasan ve Eğitim Danışmanı Resul Şafak Keklik tarafından eğitim verildi. Eğitimin ilk bölümünde “İş Dünyası ve İş Ahlakı” konulu sunumunu yapan Ayhan Yasan, iş dünyasının durumu ve iş ahlakının ne olduğu hakkında bilgiler verdi. Sunumuna ahlakın kavramını açıklayarak başlayan Yasan, iş ahlaksızlığının nasıl ortaya çıktığı ve ahlaklı olmak için neler yapılması gerektiği üzerine konuştu. Mesleki yetersizlik üzerinde de duran Yasan, hak ve hukuk kavramlarına da değindi. Eğitimin ikinci bölümünde; Eğitim Danışmanı ve Psikolog Resul Şafak Keklik ise “İletişim Becerileri” konulu sunumunu gerçekleştirdi. Sunumunda Aile, Müşteri ve İş Yaşamında iletişimin önemini vurgularken, ailesinden örneklemelerle sunumuna devam eden Keklik, izlettiği videolarla da personeli etkiledi.
BERA OTEL’DEN JEST
Eğitim sonunda Ziya Özboyacı tarafından Ayhan Yasan ve Resul Şafak Keklik’e teşekkür plaketi   takdim edildi. Personele eğitim sertifikaları dağıtıldı. Ayrıca hatıra fotoğrafı çekildi.  Bera Otel Yönetimi tarafından hazırlatılan Özboyacı Altın logolu yaşpasta, Ziya Özboyacı tarafından  kesilerek personele ikram  edildi.
EĞLENCELİ DAKİKALAR YAŞANDI
Özboyacı Altın personeli, boş zamanlarda aileleri ile vakit geçirdi. Personel arasında düzenlenen  gündüz  futbol turnuvası, akşamda okey, bilardo ve bowling turnuvaları ile eğlenceli dakikalar yaşandı.
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten
  • Konya'da parasız kalınca tornavida ve eldiven alıp, hırsızlığa başlamış
  • Konya’da Bedesten bölgesi tarihi yeraltı katlı otopark ile nefes aldı
  • Konya'da soyguncuyu etkisiz hala getiren çalışanını maaşla ödüllendirdi
  • Tek isteği, kızını elinden tutup okula götürmek
  • Konya nüfusunun 3'te 1'ini çocuk nüfus oluşturuyor

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA