• Konya4 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Otomotiv, metal, makine sektörleri buluşacak
03 Mayıs 2012 Perşembe 11:27

Otomotiv, metal, makine sektörleri buluşacak

Otomotiv, metal, makine sektörleri ve bu alanda faaliyet gösteren firmalar, 12 Mayısta Konyada yapılacak olan iş forumuna katılmak için gün saymaya başladılar.
Otomotiv, metal, makine sektörleri ve bu alanda faaliyet gösteren firmalar,  12 Mayıs’ta Konya’da yapılacak olan iş forumuna katılmak için gün saymaya başladılar.
Anadolu Sanayici ve İşadamları Federasyonu(ANSİFED) ve Anadolu İşadamları Federasyonunun(ANFED) birlikte organize ettiği iş forumunu, AKTİSAD(Konya), ANKİSAD(Ankara) ve ASAD (Ankara) ortaklaşa yürütecek.
12 Mayıs 2012 tarihinde Konya Rixos Otel balo salonunda gerçekleşecek olan iş formunda devletin zirvesinin yanı sıra çok sayıda tanınmış firma sahipleri ve yetkili bayi temsilcileri de hazır bulunacak.

 Türkiye’nin sayılı firmalarının büyük önem verdiği otomotiv sektör buluşması, saat 10.00 da başlayıp, akşam saat 16.30 da sona erecek.
Sektörün içinde bulunduğu sıkıntıların yanı sıra çözüm yolları ve ikili iş görüşmelerinin yer alacağı forum iki bölümden oluşacak. evlet yetkilileri ve firma sahiplerinin konuşmaları ile başlayacak olan sektör buluşması, ikili iş görüşmeleri ile devam edecek. tomotiv sektör buluşması bugüne kadar yapılmış etkinlikler içerisinde en önemlisidir. Konyalı firmalar bunu en güzel şekilde değerlendirmelidir.
 İç Anadolu ve Akdeniz bölgesinde hizmet veren sanayici ve işadamları federasyonları ANSİFED ve ANFED’in, otomotiv yedek parça ve makine - metal sektörlerinde iş yapan üyelerine yönelik olarak yapacağı bu etkinliğe birçok ilden katılım olacak.
Konya’da yapılacak olan forma, Konyalı sanayicilerin yanı sıra Ankara, Kayseri, Adana, Mersin, Eskişehir, Çorum, Kırıkkale, Sivas, , Zonguldak, Kastamonu, Çankırı, Bartın, Yozgat, Kırşehir, Karaman, Nevşehir, Niğde illerinden Federasyonlarımız ve dolayısıyla TUSKON üyesi sanayicilerimiz katılacaklardır. Programa ayrıca İstanbul ve Bursa işadamları dernek üyelerinden de katılım olacaktır.

 Amacımız, sektörün genel durumunu değerlendirmek, iyileştirilmesi için öneriler hazırlamak, üyelerimizin birbirini tanımasını sağlamak, müşterek iş faaliyetlerine zemin hazırlamak, ikili iş görüşmeleri ile sektör temsilcilerini bir araya getirmek. Devlet ricalinden sektöre yönelik değerlendirme, teşvik ve projeler hakkında bilgi almak. Sektörün önde gelen temsilcilerinin tecrübe ve değerlendirmelerini paylaşmak.
Programa katılım ücretsiz olmakla birlikte ayrıca yemek ikramımız olacak. İş forumuna online olarak katılmak isteyen firmalarımız, bu başvurularını;                                                 
http://meslekkomisyonlari.com/tr/Katilim_Formu.asp  adresinden gerçekleştirebilirler.
 Bunun haricinde ilgilenen firmalar AKTİSAD ‘la irtibat kurup, iş forumu hakkında ayrıntılı bilgi alabilirler’’.
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten
  • Kiraz üreticileri "don" nöbetinde
  • Konya'da üniversite öğrencilerinden örnek davranış
  • Konya'daki feci kazadan kötü haber! Yaralı kadın hayatını kaybetti
  • Seydişehir'de "sulama sezonu" açıldı
  • Beyşehir'de yurtta kalan öğrencilere doğa gezisi

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA