• Konya23 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Öksüz: Yüzde 50 ye varan indirimlerimiz mevcuttur
02 Eylül 2010 Perşembe 13:43

Öksüz:' Yüzde 50 ye varan indirimlerimiz mevcuttur'

Türkiye Diyanet Vakfı Haciveyiszade Yayınevinin Müdürü Yusuf Öksüz ile kitabevi ve yer alan kitaplarla ilgili söyleşi gerçekleştirdik

Türkiye Diyanet Vakfı  Haciveyiszade Yayınevi’nin Müdürü Yusuf Öksüz ile kitabevi ve yer alan kitaplarla ilgili söyleşi gerçekleştirdik.

 
Yayınevi’nin Müdürü Yusuf Öksüz yayınevinin kuruluşu ve  kitapların niteliği hakkında şu açıklamalarda bulundu; ‘’ Türkiye Diyanet Vakfı Haciveyiszade Yayınevimiz 20. 04. 2007  faaliyete başlamış ve hizmetlermiz hiç aksamadan devam etmektedir.Yayınevinde ilk zamanlarda az sayıda yayınevi ile çalışırken, şimdi ise 300 yayınevinin üzerinde yayıncılarla çalışmaktayız. Açıldığımız günden beri Konya’da her aranan kitabın  bulunduğu bir yayıneviyiz. Hacıveyizsade yayınevi olarak hizmetlerimizi vakfın hizmet anlayışına  uygun olarak  ‘’az kazanıp çok hizmet edelim’’ prensibiyle hareket ettik. Bu amaçla da  bütün kitaplarda  % 20 den  % 50 ye kadar iskontolu atışlarımız devam etmektedir. Ayrıca dağıtımını ve satışını yaptığımız Türkiye Diyanet Vakfı İslam Ansiklopedisi’nin abone kampanyaları da devam etmektedir. Şu an da 38. cildin dağıtımını ve satışını yapmaktayız. 39. ve 40. ciltlerde 50 TL lik bedelle abone kayıtlarını yenilemekteyiz.’’ dedi.
 
Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdiklerinin altını çizen Öksüz, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş. tarafından  yayına hazırlanan bütün kitapları yayınevlerinde gelen herkesin rahatlıkla bulabileceğini ifade etti. Ayrıca Öksüz, Konya Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş. tarafından satışa sunulan bütün yayınların da yayınevlerinde bulunabileceğini dile getirdi.
 
Yayınevi’nde çok çeşitli yayınların bulunduğunu söyleyen Öksüz çeşitli İlahiyat Fakülteleri’yle işbirliği içinde olduklarını belirterek şu açıklamalarda bulundu; ‘’ Yayınevimizle işbirliği içinde olduğumuz  Marmara İlahiyat Fakültesi ve İzmir İlahiyat Fakültesi  yayınlarının çıkan bütün kitaplarını yayınevimizde bulabilirsiniz ve özellikle Ramazan ayında satışlarında artış gözlemlediğimiz bilgisayarlı Kur’an-ı Kerim ve Meallerini de Hacıveyiszade yayınevinde bulabilirsiniz. Bu yayınlardan başka yayınevinde Diyanet İşleri Başkanlığı yayınları, Türkiye Diyanet Vakfı,  İsam yayınları ve daha birçok yayınları rahatlıkla yayınevimizde bulabilirsiniz.’’ dedi.
 
Yayınevlerinde sadece dini kitapların bulunmadığını dile getiren Öksüz, edebi romanlar, tarihi romanlar, çeşitli yazarların ve yayınevlerinin kitaplarını gelen herkesin bulabileceğini ifade eden Öksüz, gelen bütün müşterilere üstün hizmet anlayışı ile hizmet ettiklerini belirterek, Akademisyen, öğrenci ve bütün kitapseverlerin hizmetinde olduklarını vurguladı.    
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA