• Konya21 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Öğrencilerden Başkan Çata ziyaret
10 Nisan 2013 Çarşamba 09:48

Öğrencilerden Başkan Çat'a ziyaret

Seydişehir Belediye Başkanı Abdulkadir Çat ,Belediye tarafından organize edilen Anıtkabir Kültür Gezilerinden dönen Taraşçı Ortaokulu Müdür, öğretmen ve öğrencilerini makamında kabul etti.
Seydişehir Belediye Başkanı Abdulkadir Çat ,Belediye  tarafından organize edilen Anıtkabir Kültür Gezilerinden dönen Taraşçı Ortaokulu Müdür, öğretmen ve öğrencilerini makamında kabul etti.
Seydişehir Belediyesinin düzenlediği Anıtkabir Gezilerine katılan Taraşçı Ortaokulu öğrencileri  8. sınıf öğrencileri  Okul Müdürü Asım   Yılmaz,öğretmenleri  Osman Çiçek ile birlikte Belediye Başkanı Abdulkadir Çat'a teşekkür etmek amacıyla ziyarette bulundular.
Belediye Başkanı Abdulkadir Çat ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek  şunları söyledi:"Belediyenin sadece bayındırlık hizmetleriyle değil,  vatandaşların sosyal kültürel ve eğitim alanındaki ihtiyaçlarına cevap vermesi gerektiğini önemsiyoruz. Öğrencilerimizin sadece kitaplardan okuyarak değil, bizzat yaşayarak  milli şuurla ve bilinçle  yetişmelerine vesile olabilme amacındayız.Bu amaçla 3 yıldır 3 binin üzerinde 8. sınıf öğrencisini  Anıtkabire, yaklaşık 2900  lise son sınıf  öğrencimizi  de Çanakkale'ye göndermenin haklı gururunu yaşıyoruz.Elimizdeki sınırlı imkanlara rağmen , eğitim alanında  verdiğimiz hizmetlerle çocuklarımızın  büyük şehirlerde yaşayan yaşıtlarının sahip olduğu imkanlara sahip olması için gayret ediyoruz. Önemli olan çocuklarımızın  kendilerine, ailelerine, ülkemize ve milletine faydalı bireyler olarak yetişmelerine katkı sağlayabilmek.Çocuklarımızın yüzlerinde  mutluluğu, gözlerinde ışıltıyı görebilmek bizi mutlu eder" dedi.
Taraşçı Ortaokulu Müdürü Asım Yılmaz ise " Belediyenin düzenlediği kültür gezilerinin önemli olduğuna yürekten inanıyoruz.Okul olarak bizim düzenleme şansımız  mümkün değil.Çocuklarımızın  kitaplardan okuduklarını görsel olarak pekiştirmeleri çok güzel. Taraşçı Ortaokulu Seydişehir Belediyesi'nin  sağladığı bu olanaktan ilk kez faydalandı.Sayın Başkanım öğrencilerimize bu imkanı sağladığınız için sizlere çok teşekkür ediyoruz" dedi.
Ziyatete gelen örenciler de "Sayın Başkanımız bizi Anıtkabiri ve Ankara'yı  görme imkanı sağladığınız için size ne kadar teşekkür etsek azdır" diyerek  düşüncelerini ifade ettiler.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA