• Konya17 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Niye yüzde 60 alamadık onu düşünüyoruz
12 Nisan 2014 Cumartesi 16:36

Niye yüzde 60 alamadık onu düşünüyoruz

Başbakan Erdoğan, "Muhalefet kendisine sorması lazım seçimlerde neden bu kadar oy aldım diye. Bizde neden yüzde 50 almadık, yüzde 60 almadık diye arkadaşlarımızla bunu düşünüyoruz" dedi.

Başbakan Erdoğan, Avcılar'da İleri Biyolojik Arıtma Tesisi açılışında konuştu.

Biz sandıklar kapandığı anda 5 yıllık rehavetin içine giren bir kadro değil, verdiği sözler için hemen kolları sıvaya bir kadroyuz. Hiç ara vermeden asla rehavete kapılmadan 30 Mart akşamından itibaren kaldığımız yerden işlerimize devam ediyoruz.

İstanbul'daki tüm projelerin özellikle küresel projelerin takipçisi olmaya ben bizzat devam edeceğim. Bu dönemde inşallah İstanbul başlattığı küresel projeleri tamamlayacak. 3. Havalimanı, 3. Köprü, Kanal İstanbul gibi projeler hayata geçecek.

İstanbul 30 Mart mahalli seçimlerinde bir kez daha plan, proje belediyeciliğine destek verdi.

1994'ten bu yana layık olmak hizmet üretmek için yoğun gayret gösterdik. Hamdolsun sizlere. İstanbul'a mahçup olmadık.

1,6 milyon nüfusun atık suları bu büyük eserle arıtılacak. Atık suyun bir kısmı sulama ve sanayide kullanılacak.

İstanbul'da göreve geldiğimizde 2 arıtma tesisi vardı. Şimdi 53 oldu. Atık suyun %97'sini arıtıyoruz Çevrecilik böyle olur.

Muhalefet başarısızlıklarını gündeme getirmedi. Bu büyük başarısızlığı, hezimeti örtmek için gerilim siyaseti sürdürüyor.

Muhalefet kendisine sorması lazım seçimlerde neden bu kadar oy aldım diye. Bizde neden yüzde 50 almadık, yüzde 60 almadık diye arkadaşlarımızla bunu düşünüyoruz.

Paralel yapı hükümete darbe yapamadı, içeride başarısız olunca dışarıdan saldırılarını yoğunlaştırdı. Paralel yapı 160 bin Mısırlı için gözyaşı döktün mü?

Türkiye'yi teröre destek veren ülke gibi göstermeye çalışıyorlar Paralel yapının hangi odaklarla çalıştığını iyi biliyoruz.

Bumerang gibi dönecek ve kendilerini vuracak bu. Bu operasyonların arkasındaki hainleri çok iyi biliyoruz.

Özgürlük adına kimse benim ülkemde operasyon yapamaz. Şirketin çıkarlarını düşünenler milletin gönül gözünden kaçamazlar.

Twitter

Özgürlük adına kimse benim ülkemde operasyon yapamaz. Şirketin çıkarlarını düşünenler milletin gönül gözünden kaçamazlar. Twitter vergi kaçakçısıdır. Ülkemin anayasasına uymak zorundadır. Burada belli kurallar altında çalışmalıdır.

YSK kararları tartışmaya açılmak istenmektedir. Herkes yetkisini konumunu bilmeli. Bazı koltukların ve cübbelerin içinde siyaset yapılmaz. O koltuk ve o cübbe sizi güçlü gösterebilir ama millete zarar verirsiniz.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA