• Konya22 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
MÜSİADda Tecrübe Paylaşım Toplantısı
02 Nisan 2012 Pazartesi 12:55

MÜSİAD'da 'Tecrübe Paylaşım Toplantısı'

Genç MÜSİAD Konya Şubesi Tecrübe Paylaşım Toplantıları kapsamında Önceki Dönem Genç MÜSİAD Şube Başkanları Ulvi Yıldırım, Serhat Yaya, Mustafa Kozanı ağırladı.
Genç MÜSİAD Konya Şubesi ‘Tecrübe Paylaşım Toplantıları’ kapsamında Önceki Dönem Genç MÜSİAD Şube Başkanları Ulvi Yıldırım, Serhat Yaya, Mustafa Kozan’ı ağırladı.
Programın açılış konuşmasını yapan Genç MÜSİAD Konya Şube Başkanı Yakup Barınlı, sözlerine önceki dönem Şube Başkanları Ulvi Yıldırım, Serhat Yaya, Mustafa Kozan’a teşekkür ederek başladı. Barınlı, “Bugünkü geldiğimiz noktalara önceki dönem başkanlarımıza gayretleri sayesinde geldiğimizi biliyoruz. Başkanlarımızın layıkıyla yürüttükleri bu görevi bizde onlar kadar düzgün yapmak için gayret ediyoruz, bu nedenle kendilerine için teşekkür ediyorum” dedi.
 
Yakup Barınlı’dan sonra sözü alan birinci dönem Genç MÜSİAD Konya Şube Başkanı Ulvi Yıldırım, kendinden ve iş hayatından bahsederek Genç MÜSİAD ile nasıl tanıştığını anlattı. Genç MÜSİAD’ın kişilere sağladığı faydalardan bahseden Yıldırım, “ İçinde bulunduğumuz dönem bizler için faydalı olacak bir dönemdir. Toplumda önde olmayı hedefleyen arkadaşlar için Genç MÜSİAD bu imkanı çok fazlasıyla sağlayacaktır. Burası her zaman bir okul olmuştur ve bizleri her konuda iş dünyasına hazırlamıştır. Bizler burada edindiğimiz tecrübe ile hep 1-0 önde başlamaktayız. Bu ülkenin en önemli sivil toplum kuruluşunda olduğunuzu unutmayın”  şeklinde konuştu.
 
Ulvi Yıldırım’dan sonra söz alan ikinci dönem Genç MÜSİAD Konya Şube Başkanı Serhat Yaya, “Burası farkındalıktır, burada bulunan bütün arkadaşlarda farklıdırlar” dedi. Yaya sözlerine şöyle devam etti; “Konya’ya yön verecek kişilerin burada olduğuna inanıyorum. Sizler on yıl sonrasının önde gelen isimlerisiniz. MÜSİAD çatısı altında olmak bizlere gurur ve heyecan veriyor. Bizlerde bizden sonra gelen Genç İş Adamlarına aynı duyguları yaşatacak olan kişileriz” ifadesini kullandı.
 
Serhat Yaya’dan sonra sözü alan üçüncü dönem Genç MÜSİAD Şube Başkanı Mustafa Kozan konuşmasında, “Bizler geleceği tahmin edebilen ve değerlerine sahip çıkan bir Sivil Toplum Kuruluşu olarak yürümeliyiz. Bu bilinçle hareket ettiğimiz sürece başarı daim olacaktır. Sizlere şimdiden başarılar diliyorum. Bu güzel günde bizleri misafir ettiğiniz için hepinize teşekkür ederim” dedi Toplantının sonunda günün anısına Genç MÜSİAD Konya Şubesinin, İstanbul Genç MÜSİAD Genel Merkezi’nden aldığı 2012 Şubeler Arası Birincilik Ödülü önceki dönem Şube Başkanlarına takdim edildi.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten
  • Gürbüzoğulları sektöre yön veriyor
  • Kaldırımda beklediği sırada bacağından vuruldu
  • Konya'da trafik kazası: 2 yaralı
  • “Konut almakta acele edin”
  • Konya'da bir şahıs polisten kaçarken kalp krizi geçirdi

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA