• Konya25 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
MÜSİAD örnek bir kuruluş
10 Mayıs 2013 Cuma 11:17

'MÜSİAD örnek bir kuruluş'

Kombassan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Haşim Şahin ve Yönetim Kurulu Üyesi Muzaffer Aydemir, MÜSİAD Konya Şube Başkanı Dr. Lütfi Şimşeki ziyaret etti.
Kombassan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Haşim Şahin ve Yönetim Kurulu Üyesi Muzaffer Aydemir, MÜSİAD Konya Şube Başkanı Dr. Lütfi Şimşek’i ziyaret etti.
Dr. Lütfi Şimşek’e yeni görevinden dolayı tebriklerini ileten Kombassan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Haşim Şahin, “ Sizler başkanlık görevinden önce de MÜSİAD bünyesinde önemli görevlerde bulundunuz. Başkanlık görevinizde de bu deneyimlerle önemli çalışmalar yapacağınıza inanıyoruz. Yeni dönemin MÜSİAD’a hayırlı olmasını dileriz” dedi.
MÜSİAD’ın Konya’da sanayiciler için önemli çalışmalar yaptığını dile getiren Haşim Şahin,“MÜSİAD Konya Şubesi yaptığı projelerle önemli çalışmalara imza attı. Bizler de MÜSİAD’a bundan sonra elimizden gelen desteği vermeye hazırız” ifadesini kullandı.
MÜSİAD’ın bu zamana kadar örnek projelere imza attığını dile getiren MÜSİAD Konya Şube Başkanı Dr. Lütfi Şimşek de, “Sivil Toplum Kuruluşlarının yeniliğe açık olması gerekir. Bu noktada MÜSİAD örnek bir kuruluş. Bizler şehrimizin ve sanayicilerimizin beklentileri karşısında hep ‘daha iyi nasıl yaparız’  sorusu üzerinde çalışıyoruz. Bu noktada geçmiş dönem başkanlarımızın örnek çalışmaları oldu. Yeni dönemde de hizmet çıtasını daha yukarı taşımak için elimizden geleni yapacağız” dedi.
Anadolu sanayicilerinin ülke ekonomisine sağladığı katkının giderek büyüdüğüne dikkat çeken Dr. Lütfi Şimşek, “Anadolu sanayide ve ticarette kalite standartlarını ciddi oranda yükseltti.  Bu yükselişin ülkemiz ekonomisine önemli bir yansıması var. Bu noktada Anadolu sermayesinin daha da güçlendirilmesi gerekiyor. Marmara Bölgesine sıkışmış sanayi yapısının Anadolu’ya aktarılması ülkemizin üretim gücünü daha yükseğe taşıyacaktır” şeklinde konuştu.
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA