• Konya10 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
MÜSİAD fuar değerlendirme toplantısı
13 Kasım 2012 Salı 16:56

MÜSİAD fuar değerlendirme toplantısı

11-14 Ekim 2012 tarihleri arasında İstanbulda düzenlenen 14. Uluslararası MÜSİAD Fuarında katılımcı olarak yer alan Konya Şubesi Üyesi 19 firmanın yetkilileri fuar değerlendirme toplantısında...

11-14 Ekim 2012 tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenen 14. Uluslararası MÜSİAD Fuarında katılımcı olarak yer alan Konya Şubesi Üyesi 19 firmanın yetkilileri fuar değerlendirme toplantısında bir araya geldi. Fuarda yaşananların konuşulduğu toplantıda bir sonraki MÜSİAD Fuarında yapılması gerekenler konuşuldu.

MÜSİAD Konya Şubesi’nde düzenlenen toplantıya, Panagro Tarım Genel Müdürü Dede Ülker, İttifak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Korkmaz, Kombassan Holding adına Osman Dikilitaş, Damla Ofset Yönetim Kurulu Başkanı Abdulmuttalip Yıldırım, Başaranlar mühendislik adına Lütfi Can Başaran, Tuncay Reklam ve Tabela Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özkan, Savaşan Emaye Yönetim Kurulu Başkanı Salim Çokyürür, Mikron-İş Makine Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akif Tekdere, AYC Danışmanlık Ortaklarından Mehmet Oğul, Özen Kompresör Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Özen, Motus Döküm Sahibi Hıfsı Soydemir, Petek Plastik adına Kazım Öztürk, MÜSİAD Konya Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri ve MÜSİAD Konya Şube Başkanı Aslan Korkmaz katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan MÜSİAD Konya Şube Başkanı Aslan Korkmaz, “Konya’dan 19+2 firmamızla bu fuara destek verdiniz. Fuarda yaklaşık bin 800 metrekare alanda Konyalı firmalar yer aldı. Fuarda en büyük standı şehrimiz firması Konya Şeker kurdu. Yine fuarda Tuncay Tabela’nın ‘En İyi Stant’, Kombassan Holding’in de ‘Çevreye Duyarlı Ürün’ ödülünü alması bizleri gururlandırdı. Sizin desteğiniz sayesinde şubemiz ciddi teşekkür ve destek aldı. Geçmiş fuarlara kıyasladığınızda çok olumlu gelişmeler var. Mutlaka eksikliklerimiz de oldu bunun farkındayız. Burada bir gönül bağı var. Ticarete dönmese de MÜSİAD’a destek olmak için katılan çok arkadaşımız var, bunun yanında fuar sayesinde ticaret yapan üyelerimiz de var. Burada daha iyiyi yapabilme adına bir araya geldik. Bu toplantının bundan sonra yapılacakların daha iyisini yapma adına bir ön çalışma olmasını istiyoruz” dedi.

MÜSİAD Konya Şubesi Fuar Komisyonu Başkanı İbrahim Özen de, fuarın geçen yıllara göre daha başarılı geçtiğini belirterek, “Bu sene özellikle yurt dışından İslam ülkelerinden gelen misafirlerin ilgisi katılımcı firmalarımızı memnun etti. Konya’dan da fuara katılmak isteyen firmalarımızın sayısındaki artış şehrimizin MÜSİAD’a verdiği desteğin bir yansıması oldu. Genel anlamda mutlaka eksiklikler var ancak, her dönemde bu eksikliklerin giderilmesi bizleri memnun etti” şeklinde konuştu.

Fuar Değerlendirme toplantısının devamında firma yetkilileri; fuarda yaptıkları iş görüşmeleri, yakın zamandaki gelişmeler, fuar hakkındaki değerlendirme yaptı.


Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten
  • Bigo Yayıncı Başvurusu
  • Bakan Kurum: Konya'daki yatırımların açılışını Cumhurbaşkanı Erdoğan gerçekleştirecek
  • Eğiste Hadimi Viyadüğü bugün açılıyor
  • Makine ihracatında rekor
  • Kağnıcı: "Model şehir Konya’nın ulaşımı güçlendirilmeli"
Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA