• Konya6 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Muhasebeciler İngilizce öğrenecek
26 Temmuz 2011 Salı 18:02

Muhasebeciler İngilizce öğrenecek

Konya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler (SMMM) Odası Başkanı İsmail Turan, Konya Ticaret Odası (KTO) Karatay Üniversitesi ile imzaladıkları iki anlaşma kapsamında oda üyelerinin İngilizce eğitim...
Konya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler (SMMM) Odası Başkanı İsmail Turan, Konya Ticaret Odası (KTO) Karatay Üniversitesi ile imzaladıkları iki anlaşma kapsamında oda üyelerinin İngilizce eğitim kursu alacağını ve Sosyal Güvenlik Uzmanı yetiştirileceğini söyledi.
 
Konya SMMM Odası Başkanı İsmail Turan, İş-Kur ile ortaklaşa düzenledikleri iş bulma garantili muhasebe kursunu başarıyla tamamladıklarını ve kurs sonunda kursiyerlerin iş bulmasına yardımcı olduklarını hatırlattı.
 
İki yeni eğitim kursu ile çalışmalara devam edeceklerini belirten Turan, “Kurslarımızdan birincisi KTO - Karatay Üniversitesi ile odamız tarafından ortaklaşa düzenlenecek, üyelerimize yönelik İngilizce dil eğitimi kursu olacaktır. Bu eğitim kursumuzda üyelerimizin yabancı dil eksiklerini gidermeleri için çok önemli bir kaynak olacaktır. Bir başka eğitim programımız ise yine KTO Karatay Üniversitesi ile ortaklaşa düzenleyeceğimiz 450 Sosyal Güvenlik Uzmanı yetiştirmeye yönelik eğitim kursumuzdur. Düzenlenecek her iki eğitim programında alanlarında uzman eğitmenler tarafından eğitimler verilecektir. Geçmişten bugüne kadar mesleğimizle ilgili tüm eğitim faaliyetlerinin başarıyla gerçekleşmiş olması önümüzdeki dönem de düzenleyeceğimiz eğitim faaliyetlerinin başarısına ışık tutmaktadır” dedi.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten
  • Konya'nın Göç Durumu
  • Sinyal kesici ile araç çalan hırsızlar kıskıvrak yakalandı
  • Terörü destekleyen personelin işine son verilecek
  • Oto sanayi sitesinde iş yerlerinden hırsızlık
  • Konya'da elektrik kesintisi

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA