• Konya23 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Milletvekili kesin aday listesi açıklandı
29 Eylül 2015 Salı 11:39

Milletvekili kesin aday listesi açıklandı

Resmi Gazete'de yayımlanan YSK kararına göre, 16 siyasi parti seçime katılacak. Türkiye genelinde 21 bağımsız milletvekili adayı bulunuyor.
1 Kasım Pazar günü yapılacak 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'ne ilişkin kesin aday listesi Resmi Gazete'de yayımlandı.
 
Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yayımlanan karara göre, Yüksek Seçim Kurulu (YSK), 18 Eylül'de partiler tarafından verilen aday listelerine yapılan itirazları inceleyerek kararını verdi.
 
YSK'nın kararına göre, Adalet ve Kalkınma Partisi, Bağımsız Türkiye Partisi, Büyük Birlik Partisi, Cumhuriyet Halk Partisi, Demokrat Parti, Demokratik Sol Parti, Halkların Demokratik Partisi, Komünist Parti, Millet Partisi, Milliyetçi Hareket Partisi, Saadet Partisi, Vatan Partisi ve Halkın Kurtuluş Partisi 85, Hak ve Özgürlükler Partisi 78, Doğru Yol Partisi 67 ve Liberal Demokrat Parti 61 seçim çevresinde seçime katılacak.
 
Türkiye genelinde 21 bağımsız milletvekili adayı bulunuyor.
 
Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yer alan milletvekili kesin aday listelerine göre, TBMM'de grubu bulunan dört siyasi partinin adayları şöyle:
 
ADANA
 
Adalet ve Kalkınma Partisi 
 
1- Ömer Çelik
 
2- Necdet Ünüvar
 
3- Fatma Güldemet Sarı
 
4- Talip Küçükcan
 
5- Mehmet Şükrü Erdinç
 
6- Tamer Dağlı
 
7- Mehmet Sağlam
 
8- Ahmet Zenbilci
 
9- Müberra Kara
 
10- Hasan Hüseyin Kuşcu
 
11- Hasan Berzan Toprak
 
12- Zekeriye Yıldızoğlu
 
13- Mehmet Akif Dostbil
 
14- İbrahim Dölek
 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi 
 
1 - Elif Doğan Türkmen 
 
2 - Zülfikar İnönü Tümer
 
3 - İbrahim Özdiş
 
4 - Aydın Uslupehlivan 
 
5 - Burhanettin Bulut
 
6 - Müzeyyen Şevkin
 
7 - Orhan Toklu
 
8 - Nesrin Göçhan
 
9 - Kemal Derin
 
10 - Rukiye Çinkılıç
 
11 - Yüksel Karaaslan
 
12 - Gülcan Abalı 
 
13 - İbrahim Demir
 
14 - Etem Tok
 
 
 
Milliyetçi Hareket Partisi 
 
1- Mevlüt Karakaya 
 
2- Muharrem Varlı
 
3- Seyfettin Yılmaz
 
4- Cahit Öztok
 
5- Sinan Gül
 
6- Adem Gündoğan
 
7- Mehmet Ali Arslan
 
8- İsa Ayanoğlu
 
9- İbrahim Sezer
 
10- Neslihan Uzun
 
11- Ayla Emrahoğlu
 
12- Hüseyin Yıldırım
 
13- Hatice Yüce
 
14- Ersen Tüzener
 
 
 
Halkların Demokratik Partisi 
 
1- Meral Danış Beştaş
 
2- Rıdvan Turan
 
3- Şuhap Bolkan
 
4- Günay Mutluhan
 
5- Derya Çiçek Nar
 
6- Barış Karabıyık
 
7- Mehmet Yücel Arıkan
 
8- Feride Peynirci
 
9- Reşit Ertaş
 
10- Feyruze Gümüş
 
11- Hıdır Koluman
 
12- Emrah Bozan
 
13- Abdulkerim Aslan
 
14- Mehmet Zahir Karaboğa
 
 
 
ADIYAMAN 
 
Adalet ve Kalkınma Partisi 
 
1- Ahmet Aydın
 
2- Adnan Boynukara
 
3- İbrahim Halil Fırat
 
4- Salih Fırat
 
5- Yakup Taş
 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi
 
1 - Sıddık Şahin
 
2 - Fatma Ulubey
 
3 - Deniz Çakmak
 
4 - Mustafa Hakkan Kılınç
 
5 - Zeynep Saya
 
 
 
Milliyetçi Hareket Partisi
 
1- Mehmet Canpolat
 
2- Bekir Çiçek
 
3- Hüseyin Tarık Arda
 
4- Rifat Erdem
 
5- Hayriye Kuştepe
 
 
 
Halkların Demokratik Partisi
 
1- Behçet Yıldırım
 
2- Kemal Bülbül
 
3- Mahmut Özdemir
 
4- Ayten Yılmaz
 
5- Birsen Tunç
 
 
 
AFYONKARAHİSAR 
 
Adalet ve Kalkınma Partisi 
 
1- Veysel Eroğlu
 
2- Ali Özkaya
 
3- Hatice Dudu Özkal
 
4- Mehmet Koca
 
5- Cengiz Sağlam
 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi
 
1 - Burcu Köksal
 
2 - Hatice Gök 
 
3 - Bekir Kasap 
 
4 - İsmahan Nergiz
 
5 - Adnan Çelik
 
 
 
Milliyetçi Hareket Partisi
 
1- Mehmet Parsak
 
2- Kemalettin Yılmaz
 
3- Selcen Karaer
 
4- Uygur Temizer
 
5- Ertuğrul Sevim
 
 
 
Halkların Demokratik Partisi
 
1- Mehmet Bayraktar
 
2- Veda Çelik
 
3- İsmail Kaçmaz
 
4- Cavidan Nizamoğlu
 
5- Birgül İldoğan
 
 
 
AĞRI
 
Adalet ve Kalkınma Partisi 
 
1- Cesim Gökçe
 
2- İsmail Oğur
 
3- Erhan Tenekeci
 
4- Zeynel Abidin Çakır
 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi
 
1 - Kazım Güzel 
 
2 - Erkan Sayan
 
3 - Mehmet Sıddık Yel 
 
4 - Kasım Aslan
 
 
 
Milliyetçi Hareket Partisi
 
1- Mustafa Örü
 
2- Coşkun Aytekin
 
3- Hıdır Çalpan
 
4- Bekir Özmutlu
 
 
 
Halkların Demokratik Partisi
 
1- Leyla Zana
 
2- Berdan Öztürk
 
3- Dirayet Taşdemir
 
4- Mehmet Emin İlhan
 
 
 
AKSARAY 
 
Adalet ve Kalkınma Partisi 
 
1- İlknur İnceöz
 
2- Cengiz Aydoğdu
 
3- Mustafa Serdengeçti
 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi
 
1 - İsmail Hakkı Açıkalın
 
2 - Meral Koşar
 
3 - Hasan Ali Elibol
 
 
 
Milliyetçi Hareket Partisi
 
1- Turan Yaldır
 
2 - Nilgün Tosun
 
3 - Ayşe Deniz Ay
 
 
 
Halkların Demokratik Partisi
 
1- İsmail Doygun
 
2- Kıymet Temel
 
3- Mehmet Baltaş
 
 
 
AMASYA 
 
Adalet ve Kalkınma Partisi 
 
1- Mehmet Naci Bostancı
 
2- Haluk İpek
 
3- Avni Erdemir
 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi
 
1 - Mustafa Tuncer
 
2 - Hasan Acar
 
3 - Arife Serpil Saraçoğlu
 
 
 
Milliyetçi Hareket Partisi
 
1- Mehmet Sarı
 
2- Gülseren Ertopçu
 
3- Hüseyin Saka
 
 
 
Halkların Demokratik Partisi
 
1- Naciye Çiğdem Atalay
 
2- Mustafa Irmak
 
3- Nurettin Alkan
 
 
 
ANKARA 1. BÖLGE 
 
Adalet ve Kalkınma Partisi 
 
1 - Ali Babacan
 
2 - Yalçın Akdoğan
 
3 - Ahmet Gündoğdu
 
4 - Ali İhsan Arslan
 
5 - Jülide Sarıeroğlu
 
6 - Murat Alparslan
 
7 - Ertan Aydın
 
8 - Fatih Şahin
 
9 - Tülay Selamoğlu
 
10 - Barış Aydın
 
11 - Ercan Kınacı
 
12 - Fahri Usta
 
13 - Devlet Şankazan
 
14 - Mehtap Toruntay
 
15 - Hüseyin Ulusal 
 
16 - Hayri Çağır
 
17 - Emire Balkan 
 
18 - Mehmet Ali Canlı
 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi
 
1 - Ayşe Gülsün Bilgehan
 
2 - Necati Yılmaz 
 
3 - Tekin Bingöl
 
4 - Aylin Nazlıaka
 
5 - Levent Gök  
 
6 - Ali Haydar Hakverdi
 
7 - Bülent Kuşoğlu
 
8 - Ali Balkız
 
9 - Gamze Taşcıer
 
10 - Mehmet Hadimi Yakupoğlu  
 
11 - Selahattin Emre
 
12 - Sema Aksoy  
 
13 - Faruk Özdemir
 
14 - Erdoğan Kılıç
 
15 - Turhan İçli   
 
16 - Sezgin Kaya
 
17 - Ahmet Ersen Özsoy
 
18 - Murat Can Işıldak
 
 
 
Milliyetçi Hareket Partisi 
 
1- Zühal Topçu
 
2- Erkan Haberal  
 
3- Mustafa Hidayet Vahapoğlu 
 
4- Alper Çağrı Yılmaz  
 
5- Sultan Gündüz  
 
6- Ayşe Sibel Ersoy  
 
7- Osman Topal 
 
8- Aytaç Özel  
 
9- Nuri Sertaç Güler  
 
10- Esin Gürel  
 
11-  Hakan Doğru  
 
12- Vahiddin Atabey Özdemir  
 
13- Zuhal Babaözü  
 
14- Mehmet Çağrı Tamur  
 
15- İbrahim Kuş  
 
16- Hediye Buket Gültekin  
 
17- İlkay Uyar Kaba  
 
18- Bayram Menekşe
 
 
 
Halkların Demokratik Partisi 
 
1 - Sırrı Süreyya Önder
 
2 - Gülsen Ülker
 
3 - Şerif Oti
 
4 - Celal Demir
 
5 - Nursel Öztürk
 
6 - Berkat Kar
 
7 - Şilan Aydın Üzgeç
 
8 - Nazik Kılıç
 
9 - Erol Tunç
 
10 - Nursel Güvendir
 
11 - Turgut Çetin
 
12 - Dilek Ertürk
 
13 - Mehmet Mercan
 
14 - Ebru Demir
 
15 - Aziz Yavuz
 
16 - Gülnaz Mart
 
17 - Erdal Okay
 
18 - Turan Dara
 
 
 
ANKARA 2. BÖLGE 
 
Adalet ve Kalkınma Partisi
 
1 - Cemil Çiçek
 
2 - Yıldırım Tuğrul Türkeş
 
3 - Emrullah İşler
 
4 - Ahmet İyimaya
 
5 - Lütfiye Selva Çam
 
6  - Vedat Bilgin
 
7 - Aydın Ünal
 
8 - Nevzat Ceylan
 
9 - Ayhan Yılmaz
 
10 - Mahmut Sami Mallı
 
11 - Ahmet Baba
 
12 - Murat Yıldırım 
 
13 - Neslihan Cenk
 
14 - Mehmet Akif Kalaycı 
 
 
 
 Cumhuriyet Halk Partisi 
 
1 - Şenal Sarıhan
 
2 - Murat Emir
 
3 - Ahmet Haluk Koç
 
4 - Nihat Yeşil
 
5 - Ali Rıza Erbay
 
6 - Celalettin Koç  
 
7 - Semra Dinçer
 
8 - Barış Ozan Vural
 
9 - Ali Yılmaz
 
10 - Selma Ergen
 
11 - Abidin Şahin
 
12 - Emre Aydın
 
13 - Faruk Demir
 
14 - Erol Bektaş
 
 
 
Milliyetçi Hareket Partisi 
 
1- Şefkat Çetin     
 
2- Mustafa Mit  
 
3- Yaşar Yıldırım     
 
4- Ender Ethem Atay  
 
5- Alparslan Sucu    
 
6- Necmettin Karakuş  
 
7-  Tuncay Tekay  
 
8-  Rubil Gökdemir       
 
9-  İsmail Erçelebi  
 
10- İbrahim Doğan  
 
11- Oğuzhan Kara  
 
12- Musa Ayan 
 
13- Mehmet Yiğit 
 
14- Zeki Durmaz 
 
 
 
Halkların Demokratik Partisi 
 
1 - Mustafa Sarısülük
 
2 - Songül Erol Abdil
 
3 - Tayland Altünay
 
4 - Ayfer Balıkçı
 
5 - Abdullah Koç
 
6 - İsmet Yalçınkaya
 
7 - Firdevs Kantar
 
8 - Kamber Ateş
 
9 - Hatice Çevik
 
10 - Tacire Baktaş
 
11 - Abdulkani Tatlısu
 
12 - Nursel Aras Karakaya
 
13 - Kubilay Akman
 
14 - Müşerref Geçer 
 
ANTALYA
 
Adalet ve Kalkınma Partisi 
 
1- Mevlüt Çavuşoğlu
 
2- Mustafa Köse
 
3- Hüseyin Samani
 
4- Gökcen Özdoğan Enç
 
5- Sena Nur Çelik
 
6- İbrahim Aydın
 
7- Atay Uslu
 
8- İbrahim Türkiş
 
9- Işılay Işıldar Can
 
10- Hakkı Beşkazalı
 
11- Ercan Mekteplioğlu
 
12- İzzet Yılmaz
 
13- Murtaza Tamyürek
 
14- Mustafa Akdeniz
 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi 
 
1 - Niyazi Nefi Kara 
 
2 - Deniz Baykal
 
3 - Çetin Osman Budak 
 
4 - Mustafa Akaydın
 
5 - Devrim Kök
 
6 - Figen Albuga Çalıkuşu 
 
7 - Rafet Zeybek 
 
8 - Nusret Bayar
 
9 - Deniz Filiz
 
10 - Sultan Yegen
 
11 - Sevindik Gizli
 
12 - Cavit Arı 
 
13 - Barış İşbilen
 
14 - Meral Mengi
 
 
 
Milliyetçi Hareket Partisi 
 
1- Mehmet Günal
 
2- Ahmet Selim Yurdakul
 
3- Tarkan Akıllı
 
4- Cafer Uyar
 
5- Güray Parlak
 
6- Cengizhan Gököz
 
7- Neşe Gül
 
8- Mehmet Cüneyt Güzel
 
9- Turgut Bucak
 
10- Üstün Osma
 
11- Servet Ersoy
 
12- Soner İnal
 
13- Hafize Nursen Aktaş
 
14- Özcan Kadıoğlu
 
 
 
Halkların Demokratik Partisi 
 
1- Hakkı Saruhan Oluç
 
2- Cevdet Çağlar
 
3- Deniz Yıldırım
 
4- Nuray Erçağan
 
5- İshak Kahraman
 
6- Songül Şarklı
 
7- Bayram Ardık
 
8- Firdevs Sema Tatlı
 
9- Erbakan Tağ
 
10- İlkin Manya
 
11- Kamile Yılmaz
 
12- Hülya Demir
 
13- Şeyhmus Demir
 
14- Yüksel Gönül
 
 
 
ARDAHAN 
 
Adalet ve Kalkınma Partisi 
 
1- Orhan Atalay
 
2- Yunus Baydar
 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi
 
1 - Öztürk Yılmaz
 
2 - Erdem Uyğur
 
 
 
Milliyetçi Hareket Partisi
 
1- Osman Nuri Yıldız
 
2- Gökhan Ağdemir
 
 
 
Halkların Demokratik Partisi
 
1- Taşkın Aktaş
 
2- Pervin Tumbul
 
 
 
ARTVİN 
 
Adalet ve Kalkınma Partisi 
 
1- İsrafil Kışla
 
2- Hayrettin Gülbin
 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi
 
1 - Uğur Bayraktutan
 
2 - Musa Ulutaş
 
 
 
Milliyetçi Hareket Partisi
 
1- Muhammed Altunal
 
2- Nedim Özer
 
 
 
Halkların Demokratik Partisi
 
1- Recep Demirci
 
2- Mehmet Emin İnce
 
 
 
AYDIN 
 
Adalet ve Kalkınma Partisi 
 
1- Mehmet Erdem
 
2- Abdurrahman Öz
 
3- Mustafa Savaş
 
4- Ersin Esenlik
 
5- Metin Yavuz
 
6- Hilmi Yıldırım
 
7- Hakan Çağlar Erürker
 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi 
 
1 - Bülent Tezcan
 
2 - Metin Lütfi Baydar
 
3 - Hüseyin Yıldız 
 
4 - Mehmet Fatih Atay
 
5 - Tayfun Talipoğlu
 
6 - Ferda Çağlar Erkut
 
7 - Fulya Üstündağ
 
 
 
Milliyetçi Hareket Partisi 
 
1- Deniz Depboylu
 
2- Mehmet Beliğ Azbazdar
 
3- Hilmi Bolatoğlu
 
4- Musa İlhan
 
5- Hüsniye Kozan
 
6- Ahmet Özkan
 
7- Aydemir Durmuş
 
 
 
Halkların Demokratik Partisi 
 
1- Doğan Erbaş
 
2- Nuri Keserci
 
3- Mahmut Nacar
 
4- Sevay Akkan Açıcı
 
5- Abdulnasır Subaşı
 
6- Ayfer  Demirel
 
7- Mehmet Göcekli
 
 
 
BALIKESİR
 
Adalet ve Kalkınma Partisi 
 
1- Mahmut Poyrazlı
 
2- Sema Kırcı
 
3- Ali Aydınlıoğlu
 
4- Kasım Bostan
 
5- Mustafa Canbey
 
6- Hülya Kamçı
 
7- Hasan Demiraslan
 
8- Hasan Şafak
 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi 
 
1 - Mehmet Tüm
 
2 - Ahmet Akın
 
3 - Namık Havutça
 
4 - Ensar Aytekin
 
5 - Fikret Şahin
 
6 - Ali Kemal Deveciler
 
7 - Ali Er
 
8 - Neşe Zengin İğdır
 
 
 
Milliyetçi Hareket Partisi 
 
1- İsmail Ok
 
2- Recep Çetin
 
3- Bülent Başaran
 
4- Kamil Gültekin Öztürk
 
5- Mehmet İsmail Sakaroğlu
 
6- Zakir Yılmaz
 
7- Atilla Turhan
 
8- Hadi Selimoğlu
 
 
 
Halkların Demokratik Partisi 
 
1- Cafer Çelik
 
2- Bedri Arık
 
3- Esengül Beşli
 
4- Faruz Nafiz Sayın
 
5- Ahmet Zeki Açıkgöz
 
6- Ayşe Işık
 
7- Hayrettin Şen
 
8- Gülistan Adsan
 
 
 
BARTIN 
 
Adalet ve Kalkınma Partisi 
 
1- Yılmaz Tunç
 
2- Ahmet Bensiz
 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi
 
1 - Muhammet Rıza Yalçınkaya
 
2 - Aysu Bankoğlu
 
 
 
Milliyetçi Hareket Partisi
 
1- Aynur Yıldırım
 
2- Tuncay Maden
 
 
 
Halkların Demokratik Partisi
 
1- Diren Cevahir Şen
 
2- Nur Sait Tekgül
 
 
 
BATMAN 
 
Adalet ve Kalkınma Partisi 
 
1- Ataullah Hamidi
 
2- Ziver Özdemir
 
3- Murat Çiçek
 
4- Adile Gürbüz
 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi 
 
1 - Mansur Obut
 
2 - Orhan Cihan
 
3 - Hamit Keskin
 
4 - Kemal Demir
 
 
 
Milliyetçi Hareket Partisi 
 
1- Cemil Güzel
 
2- Ahmet Ercan Yıldırım
 
3- Turan Aytek Önalp
 
4- Ömer Kervan
 
 
 
Halkların Demokratik Partisi 
 
1- Ayşe Acar Başaran
 
2- Mehmet Ali Aslan
 
3- Saadet Becerikli
 
4- Kadir Tunç
 
 
 
BAYBURT 
 
Adalet ve Kalkınma Partisi 
 
1- Naci Ağbal
 
2- Şahap Kavcıoğlu
 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi
 
1 - Murat Bülbül
 
2 - Tahsin Demir
 
 
 
Milliyetçi Hareket Partisi
 
1- Karabey Kadri Karaoğlu
 
2- Hidayet Yılmaztürk
 
 
 
Halkların Demokratik Partisi
 
1- Abdulkadir Canalır
 
2- Sevim Devrim
 
 
 
BİLECİK 
 
Adalet ve Kalkınma Partisi 
 
1- Halil Eldemir
 
2- Ramazan Kurtulmuş
 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi
 
1 - Yaşar Tüzün
 
2 - Hüseyin Elmas
 
 
 
Milliyetçi Hareket Partisi
 
1- Ahmet Murat Köftecioğlu
 
2- Ahmet İşlek
 
 
 
Halkların Demokratik Partisi
 
1- Perihan Karakoç
 
2- Ömer Ege
 
 
 
BİNGÖL 
 
Adalet ve Kalkınma Partisi 
 
1- Cevdet Yılmaz
 
2- Enver Fehmioğlu
 
3- Yusuf Coşkun
 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi
 
1 - Kazım Alınak
 
2 - Kemal Satıcı 
 
3 - Hüseyin Negüzel
 
 
 
Milliyetçi Hareket Partisi
 
1- Osman Beyaztaş
 
2- Ragıp Tümen
 
3- İbrahim Baran
 
 
 
Halkların Demokratik Partisi
 
1- Hişyar Özsoy
 
2- Mahmut Demirel
 
3- Hatice Kavran
 
 
 
BİTLİS 
 
Adalet ve Kalkınma Partisi 
 
1- Vedat Demiröz
 
2- Mehmet Zeki Peker
 
3- Ahmet Çelik
 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi
 
1 - Veysi Uyanık
 
2 - Mustafa Kemal Çiçek
 
3 - İsmail Nacar
 
 
 
Milliyetçi Hareket Partisi
 
1- Gökçe Zencir
 
2- Faik Er
 
3- Murat Açar
 
 
 
Halkların Demokratik Partisi
 
1- Mizgin Irgat
 
2- Mahmut Celadet Gaydalı
 
3- Habip Yeşiltepe
 
 
 
BOLU 
 
Adalet ve Kalkınma Partisi 
 
1- Ali Ercoşkun
 
2- Fehmi Küpçü
 
3- Fatih Metin
 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi
 
1 - Tanju Özcan
 
2 - Mehmet Burak Cop 
 
3 - Elfaz Temiz
 
 
 
Milliyetçi Hareket Partisi
 
1- Şükrü Gülez
 
2- Mihriban Yerlikaya
 
3- Metin Apaydın
 
 
 
Halkların Demokratik Partisi
 
1- Güner Yavuz
 
2- Nevzat Sancak
 
3- İbrahim Yolci
 
 
 
BURDUR 
 
Adalet ve Kalkınma Partisi 
 
1- Bayram Özçelik
 
2- Reşat Petek
 
3- Kamil Özcan
 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi
 
1 - Mehmet Göker
 
2 - Kadir Koç
 
3 - Okan Kurd
 
 
 
Milliyetçi Hareket Partisi
 
1- Alparslan Ahmet Dursun
 
2- Yılmaz Tunç
 
3- Hasar Uçar
 
 
 
Halkların Demokratik Partisi
 
1- Celal Çiçek
 
2- Betül Taylan
 
3- Halil Çay
 
 
 
BURSA 
 
Adalet ve Kalkınma Partisi 
 
1- Mehmet Müezzinoğlu
 
2- Efkan Ala
 
3- Emine Yavuz Gözgeç  
 
4- Cemalettin Kani Torun
 
5- Hüseyin Şahin
 
6- İsmail Aydın
 
7- Zekeriya Birkan
 
8- Hakan Çavuşoğlu
 
9- Bennur Karaburun
 
10- Muhammet Müfit Aydın
 
11- Osman Mesten
 
12- Mustafa Esgin
 
13- Ahmet Kılıç
 
14- Cennet Cankılıç
 
15- Harun Akın
 
16- Bülent Büke
 
17- Murat Çakır
 
18- Dinçer Akyel
 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi 
 
1 - Lale Karabıyık
 
2 - Ceyhun İrgil
 
3 - Orhan Sarıbal
 
4 - Erkan Aydın
 
5 - Nurhayat Altaca Kayışoğlu
 
6 - Mustafa Şenyurt
 
7 - Asüde Şenol
 
8 - Nuray Çohan
 
9 - İsmet Karaca
 
10 - Deniz Baykal
 
11 - Şadi Özdemir
 
12 - İnan Keser
 
13 - Fatma Belgin Gökçe
 
14 - Fevzi Sayan
 
15 - Suna Soydaş
 
16 - Semih Özdemir
 
17 - Özkan Kayaoğlu
 
18 - Alpay Aydın
 
 
 
Milliyetçi Hareket Partisi 
 
1- İsmet Büyükataman
 
2- Kadir Koçdemir
 
3- Tevfik Topçu
 
4- Fevzi Zırhlıoğlu
 
5- Hasan Toktaş
 
6- Ali Hayri Ozan
 
7- Mehmet Ali Adak
 
8- Gülten Kavut Sürücü
 
9- Hatice Deniz
 
10- Timur Özdemir
 
11- Sibel Özbudak
 
12- Sinan Bozkurt
 
13- Engin Er
 
14- Yusuf Güney
 
15- İnanç Bilgi Çakın
 
16- Mehmet Yılmaz
 
17- Muhammed Cihangir Kalkancı
 
18- Altan Özakın
 
 
 
Halkların Demokratik Partisi 
 
1- Asiye Kolçak
 
2- Metin Kılıç
 
3- Şahin Akın
 
4- Fatma Özen Çerençe
 
5- Hüseyin Armağan
 
6- Mülkiye Eriş
 
7- Rahim Dede
 
8- Bertal Camkıran
 
9- Çiçek Çelebioğlu
 
10- Mehmet Deniz Büyük
 
11- Hadice Ateş
 
12- Yılmaz Adıyaman
 
13- Hamza Karaköse
 
14- Münesre Geçimli
 
15- Mehmet Ferit Çelik
 
16- Aygül Saklı
 
17- Muzaffer Yazıcı
 
18- Figen Ovat
 
ÇANAKKALE 
 
Adalet ve Kalkınma Partisi 
 
1- Bülent Turan
 
2- Ayhan Gider
 
3- Jülide İskenderoğlu
 
4- Mehmet Özkurnaz
 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi
 
1 - Muharrem Erkek
 
2 - Bülent Öz
 
3 - Metin Ümit Ural
 
4 - Adil Can
 
 
 
Milliyetçi Hareket Partisi
 
1- İbrahim Kürşat Tuna
 
2- Hatice Korkmaz
 
3- Mustafa Doğan
 
4- Mehmet Vehbi Tayyar
 
 
 
Halkların Demokratik Partisi
 
1- Özlem Ergun Açenal
 
2- Ömer Faruk Kırnıç
 
3- Adile Yalçın
 
4- Sinan Ekinci
 
 
 
ÇANKIRI 
 
Adalet ve Kalkınma Partisi 
 
1- Muhammet Emin Akbaşoğlu
 
2- Hüseyin Filiz
 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi
 
1 - Murat Berat Atalay
 
2 - Nermin Aydınlı
 
 
 
Milliyetçi Hareket Partisi
 
1- Kadir Şekerci
 
2- Hüseyin Yakar
 
 
 
Halkların Demokratik Partisi
 
1- Selvinaz Göçmez
 
2- Hüseyin Karakaş
 
 
 
ÇORUM 
 
Adalet ve Kalkınma Partisi 
 
1- Salim Uslu
 
2- Ahmet Sami Ceylan
 
3- Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt
 
4- Bekir Horuz
 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi
 
1 - Tufan Köse
 
2 - Muharrem Bozdoğan
 
3 - Dinçer Solmaz
 
4 - Saim Topgül
 
 
 
Milliyetçi Hareket Partisi
 
1- Vahit Doğan
 
2- Aybüke Topçubaşı Ekici
 
3- Ercan Daşdan
 
4- Muhsin Kocasaraç
 
 
 
Halkların Demokratik Partisi
 
1- Şeref Karataş
 
2- Meliha Üşüdür
 
3- Ümit Küçükbayatlı
 
4- Hasibe Beyaz
 
 
 
DENİZLİ 
 
Adalet ve Kalkınma Partisi 
 
1- Nihat Zeybekci
 
2- Sema Ramazanoğlu
 
3- Şahin Tin
 
4- Cahit Özkan
 
5- Osman Yüceliş
 
6- Emin Okkaya
 
7- Muhammed Bekir Ege
 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi
 
1 - Melike Basmacı 
 
2 - Kazım Arslan
 
3 - Gülizar Biçer Karaca 
 
4 - Adil Demir
 
5 - Ahmet Divarcı
 
6 - Halis Ödel 
 
7 - Azmi Ermiş
 
 
 
Milliyetçi Hareket Partisi
 
1- Emin Haluk Ayhan
 
2- Cafer Birtürk
 
3- Mehmet Uz
 
4- Mustafa Çırak
 
5- Halil Öztürk
 
6- Yurdahan Özhan
 
7- Efe Şahin
 
 
 
Halkların Demokratik Partisi
 
1- Perihan Üge
 
2- Ahmet Turhan
 
3- Emine Yalçın
 
4- Ayfer İnan
 
5- Özgür Çavuşoğlu
 
6- Ahmet Sarı
 
7- Cengiz Elbenzer
 
 
 
DİYARBAKIR 
 
Adalet ve Kalkınma Partisi 
 
1- Mehmet Galip Ensarioğlu
 
2- Ebubekir Bal
 
3- Abdullah Atik
 
4- Beran Çelik
 
5- Tahsin Arslan
 
6- Netice Arslan
 
7- Şafak Yontürk
 
8- Alaattin Parlak
 
9- Mehmet Fatih Kayhan
 
10- Aziz Alper Biten
 
11- Neşet Özden
 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi 
 
1 - Naci Sapan
 
2 - Hüseyin Cihan Taşkıran
 
3 - İlhan Baran
 
4 - Hamit Fidan
 
5 - Nurdan Erdiş
 
6 - Serdar Kılıçoğlu 
 
7 - Recep Leygara
 
8 - Emrah Anlı 
 
9 - Aslı Açıkgöz
 
10 - Mehtap Uluba
 
11 - Engin Dayanık
 
 
 
Milliyetçi Hareket Partisi 
 
1- Mehmet Teyar Karakoç
 
2- Ayşe Önen
 
3- Fevzi Yiğitkan
 
4- Ahmet Kaya
 
5- Recep Donat
 
6- Ömer Bozkaya
 
7- Şeyhmus Bilici
 
8- Mehmet İçli
 
9- Celalettin Yaylak
 
10- Kadir Yorulmaz
 
11- Saim Kayaalp
 
 
 
Halkların Demokratik Partisi 
 
1- İdris Baluken
 
2- Nursel Aydoğan
 
3 -Nimetullah Erdoğmuş
 
4 -Feleknas Uca
 
5- Altan Tan
 
6- Çağlar Demirel
 
7- Ziya Pir
 
8- İmam Taşcıer
 
9- Sibel Yiğitalp
 
10- Edib Berk
 
11- Nesrin Hilal Şanlı
 
DÜZCE
 
Adalet ve Kalkınma Partisi 
 
1- Faruk Özlü
 
2- Fevai Arslan
 
3- Ayşe Keşir
 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi 
 
1- Zafer Teber
 
2- Zekeriya Yanmaz
 
3- Abdullah Şahin
 
 
 
Milliyetçi Hareket Partisi 
 
1- Osman Çakmak
 
2- Bahri Temeltaş
 
3- Celal Kasapoğlu
 
 
 
Halkların Demokratik Partisi 
 
1- Neriman Birgül Hakan
 
2- Ali Şeker
 
3- Abdurrahman Oğuz
 
 
 
EDİRNE
 
Adalet ve Kalkınma Partisi 
 
1- Rafet Sezen
 
2- Mustafa Mercan
 
3- Fahrettin Savcı
 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi
 
1-  Okan Gaytancıoğlu  
 
 2- Erdı̇n Bı̇rcan
 
3-  Gürkan Güneser
 
 
 
Milliyetçi Hareket Partisi
 
1- Gürsel Şimşek
 
2- Hüseyin Ülker
 
3- Nehir Çakar
 
 
 
Halkların Demokratik Partisi
 
1- Sedat Zımba
 
2- Halime Demirkapı
 
3- Mehmet Şerif Öner
 
 
 
ELAZIĞ
 
Adalet ve Kalkınma Partisi
 
1- Tahir Öztürk
 
2- Metin Bulut
 
3- Ömer Serdar
 
4- Ejder Açıkkapı
 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi
 
1- Fatı̇h Gürsul
 
2- Fevzı̇ Şengezer
 
3- Yılbay Çelik
 
4- Lale Aydın
 
 
 
Milliyetçi Hareket Partisi
 
1- Yavuz Temizer
 
2- Mesut Aksan
 
3- Mehmet Karaca
 
4- Bedri Bora Ertem
 
 
 
Halkların Demokratik Partisi
 
1- Orhan Demirbağ
 
2- Seydali Pörklü
 
3- Türkan Bingöl
 
4- İbrahim Bingöl
 
 
 
ERZİNCAN
 
Adalet ve Kalkınma Partisi
 
1- Sebahattin Karakelle
 
2- Serkan Bayram
 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi
 
1- Erdoğan Özyalçın
 
2- Yalçın Tanrıverdi
 
 
 
Milliyetçi Hareket Partisi
 
1- Hüseyin Seçer
 
2- Ahmet Kaya
 
 
 
Halkların Demokratik Partisi
 
1- Hasan Ulucan
 
2- Gülsüm Kaya
 
 
 
ERZURUM
 
Adalet ve Kalkınma Partisi
 
1- Recep Akdağ
 
2- Mustafa Ilıcalı
 
3- Zehra Taşkesenlioğlu
 
4- İbrahim Aydemir  
 
5- Orhan Deligöz
 
6- Ahmet Yaptırmış
 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi
 
1- Tuncer Aktaş
 
2- Yavuz Polat
 
3- Orhan Bozkurt
 
4- Haydar Bulut
 
5- Hakan Cebeci
 
6- Necip Aktaş
 
 
 
Milliyetçi Hareket Partisi
 
1- Kamil Aydın
 
2- Ertürk Çimen
 
3- Zekai Kaya
 
4- Cezmi Polat
 
5- Gökhan Arslan
 
6- Seyfullah Hızarcı
 
 
 
Halkların Demokratik Partisi
 
1- Seher Akçınar Bayar
 
2- Kamil Aydın
 
3- İrfan Keskin
 
4- Zeliha Dündar
 
5- Zahir Uzun
 
6- Zeyni Mete
 
 
 
ESKİŞEHİR
 
Adalet ve Kalkınma Partisi
 
1- Nabi Avcı
 
2- Harun Karacan
 
3- Emine Nur Günay
 
4- Yetkin Tetik
 
5- Ali Demirel
 
6- Yılmaz Altın
 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi
 
1- Gaye Usluer
 
2- Utku Çakırözer
 
3- Cemal Okan Yüksel
 
4- Metin Tomsuk
 
5- Erdal Çakıcıer
 
6- Erdal Caferoğlu
 
 
 
Milliyetçi Hareket Partisi
 
1- Ruhsar Demirel
 
2- Metin Nurullah Sazak
 
3- Şenel Altun
 
4- Ahmet Muhammed Hızlan
 
5- Kezban Akkaya
 
6- Timur Faruk Yatmaz
 
 
 
Halkların Demokratik Partisi
 
1- Işık Polat
 
2- Nurettin Aldemir
 
3- Fatma Curka
 
4- Suat Tuncer
 
5- Mehmet Latif Çelebi
 
6- Nermin Kaya
 
 
 
GAZİANTEP
 
Adalet ve Kalkınma Partisi
 
1- Mehmet Şimşek
 
2- Abdulhamit Gül
 
3- Ahmet Uzer
 
4- Şamil Tayyar
 
5- Canan Candemir Çelik
 
6- Abdullah Nejat Koçer
 
7- Abdulkadir Yüksel
 
8- Mehmet Erdoğan
 
9- Ali Şahin
 
10- Fikret Murat Tural
 
11- Muhammed Hakan Tanrıöver
 
12- Selami Yetkinşekerci
 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi
 
1- Akif Ekici
 
2- Mehmet Gökdağ
 
3- Ali Peri
 
4- Coşkun Özkaya
 
5- Naci Kılıç
 
6- Hasan Şahin
 
7- Adile Merve Altınbaş
 
8- Fatma Kılıç
 
9- Mehmet Turan Gündoğdu
 
10- Cemal Çankaya
 
11- Hakan Korkmaz
 
12- Hasan Aktaş
 
 
 
Milliyetçi Hareket Partisi
 
1- Ümit Özdağ
 
2- Ertuğrul Tolga Orhan
 
3- Fevzi Koçoğlu
 
4- Mehmet Ejder Demir
 
5- Seyit Çapan
 
6- Mezine Sırakaya
 
7- Oğuzhan Şahin
 
8- Serdar Önel
 
9- Menderes Şahin
 
10- Halil Beyazay
 
11- Onur Önsel
 
12- Adem Kolsuz
 
 
 
Halkların Demokratik Partisi
 
1- Mahmut Toğrul
 
2- Yurdusev Özsökmenler
 
3- Osman Demirci
 
4- Emine Akkuş Çiçek
 
5- Hasan Sarı
 
6- Lami Çiçek
 
7- Sultan Bayındır
 
8- Emre Yücel
 
9- Selman Tutumlu
 
10- Yurdanur Mutlu
 
11- Mehmet Karaslan
 
12- Umut Baran
 
 
 
GİRESUN
 
Adalet ve Kalkınma Partisi
 
1- Nurettin Canikli
 
2- Cemal Öztürk
 
3- Sabri Öztürk
 
4- Adem Tatlı
 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi
 
1- Bülent Yener Bektaşoğlu
 
2- Basri Gürsoy
 
3- İbrahim Akgün
 
4- Sevgi Utlu Güngör
 
 
 
Milliyetçi Hareket Partisi
 
1- Orhan Erzurum
 
2- Yusuf Veziroğlu
 
3- Bora Kılıç
 
4- Yaşar İbaş
 
 
 
Halkların Demokratik Partisi
 
1- Filiz Çakır
 
2- Nalan Coşkun
 
3- Hasan Hüseyin Küçükaydın
 
4- Abdullah Erol
 
 
 
GÜMÜŞHANE
 
Adalet ve Kalkınma Partisi
 
1- Hacı Osman Akgül
 
2- Cihan Pektaş
 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi
 
1- Evren Murat Öztekin
 
2- Rüstem Akdemir
 
 
 
Milliyetçi Hareket Partisi
 
1- Mustafa Canlı
 
2- Kamil Kılıç
 
 
 
Halkların Demokratik Partisi
 
1- Hayati Günal
 
2- Derya Uysal
 
 
 
HAKKARİ
 
Adalet ve Kalkınma Partisi
 
1- Ahmet Budak
 
2- Mehmet Fırat 
 
3- Abdulmecit Tarhan
 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi
 
1- Şükrü Çivi
 
2- Melek Çallı
 
3- Giyasettin Koç
 
 
 
Milliyetçi Hareket Partisi
 
1- Mıktat Kırmıt
 
2- Barış Cengizbay
 
3- Fatih Sökmen
 
 
 
Halkların Demokratik Partisi
 
1- Selma Irmak
 
2- Nihat Akdoğan
 
3- Abdullah Zeydan
 
 
 
HATAY
 
Adalet ve Kalkınma Partisi
 
1- Adem Yeşildal
 
2- Orhan Karasayar
 
3- Mehmet Öntürk
 
4- Fevzi Şanverdi
 
5- Hacı Bayram Türkoğlu
 
6- Filiz Özçörekçi
 
7- İbrahim Naci Yapar
 
8- Mehmet Hacıoğlu
 
9- Canan Kahraman Hattapoğlu
 
10- Ahmet Demirtaş
 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi
 
1- Hilmi Yarayıcı
 
2- Mevlüt Dudu
 
3- Serkan Topal
 
4- Birol Ertem
 
5- Mehmet Riyat Kırmızıoğlu
 
6- Servet Mullaoğlu
 
7- Döndü Dilan Bedir
 
8- Mehmet Gözel
 
9- Bilgen Duman
 
10- Nermin Yıldırım Kara 
 
 
 
Milliyetçi Hareket Partisi
 
1- Mehmet Necmettin Ahrazoğlu
 
2- İbrahim Gül
 
3- Mehmet Akif Terzi
 
4- Adnan Akdaş
 
5- Adnan Açıkel
 
6- Mustafa Özçelik
 
7- Ferhat Küçükler
 
8- İlknur Tuna
 
9- Kamil Akdoğan
 
10- Serhat Tabanca
 
 
 
Halkların Demokratik Partisi
 
1- Servet Kavukoğlu
 
2- Şükran Dağ Cabir
 
3- Kerem Nalbant
 
4- Bedi Duman
 
5- Ercüment Kimyon
 
6- Muhsine Taşan
 
7- Mehmet Oğur
 
8- Semire Buz
 
9- Özgür Aydın
 
10- Çetin Sakallı
 
 
 
IĞDIR
 
Adalet ve Kalkınma Partisi
 
1- Nurettin Aras
 
2- Mustafa Buluş
 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi
 
1- Halil Duman
 
2- Gülay Aras
 
 
 
Milliyetçi Hareket Partisi
 
1- Yakup Kumtepe
 
2- Muharrem Çeçen
 
 
 
Halkların Demokratik Partisi
 
1- Mehmet Emin Adıyaman
 
2 - Kıznaz Türkeli
 
 
 
ISPARTA
 
Adalet ve Kalkınma Partisi
 
1- Süreyya Sadi Bilgiç
 
2- Sait Yüce
 
3- Haydar Kemal Kurt
 
4- Gülsüm Tunçbilek
 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi
 
1- İrfan Bakır
 
2- İsa Önder Dinçtürk
 
3- Mustafa Ceyhan
 
4- İzzet Beydoğan
 
 
 
Milliyetçi Hareket Partisi
 
1- Nuri Okutan
 
2- Ahmet Ziya Nuhoğlu
 
3- İbrahim Yıldırım
 
4- Hakan Demirtaş
 
 
 
Halkların Demokratik Partisi
 
1- Bahadır Çopur
 
2- Hakan Ekin
 
3- Ömer Kartal
 
4- Fatma Sibel Melike
 
 
 
İSTANBUL 1. BÖLGE
 
Adalet ve Kalkınma Partisi
 
1 - İsmail Kahraman 
 
2 - Mustafa Ataş
 
3- Mihrimah Belma Satır
 
4 - Erol Kaya
 
5 - Ahmet Berat Çonkar 
 
6 - Berat Albayrak 
 
7 - İsmet Uçma
 
8 - Metin Külünk
 
9 - Ravza Kavakcı Kan
 
10 - Azmi Ekinci
 
11- Osman Boyraz
 
12 - Hasan Turan
 
13 - Hasan Sert
 
14 - Mehmet Ali Pulcu
 
15 - Hurşit Yıldırım
 
16 - Hulusi Şentürk 
 
17 - Orhan Birdal
 
18 - Şebnem Kocakelçi
 
19 - Hakkı Şanlı
 
20 - Erdal Yılmaz
 
21 - Ayşe Kartal
 
22 - Mustafa Demiral
 
23 - Mustafa Özmen
 
24 - Hacer Aktürk 
 
25 - Alim Erdemir
 
26 - Coşkun Koç
 
27 - Hasan Ekmen
 
28 - Ayser Soy 
 
29 - Muhammet Ali Kumru
 
30 - Mehmet Hüsrev
 
31 - Ramazan Bulum
 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi
 
1 - Şafak Pavey
 
2 - Gamze Akkuş İlgezdi
 
3 - Gürsel Tekin
 
4 - Barış Yarkadaş
 
5 - Mehmet Akif Hamzaçebi
 
6 - Mahmut Tanal
 
7 - İlhan Kesici
 
8 - Oğuz Kaan Salıcı
 
9 - Onursal Adıgüzel
 
10 - Ali Özcan
 
11 - Yakup Akkaya
 
12 - Metin Ağırman
 
13 - Kadir Gökmen Öğüt
 
14 - Cem Haydar Bektaş
 
15 - Birsen Tursun Demirel
 
16 - İrfan Karacan
 
17 - Berhan Şimşek
 
18 - Derya Şentürk
 
19 - Necdet Saraç
 
20 - Hasan Uzunyayla
 
21 - İlkay Orhan
 
22 - Erkan Başboğa
 
23 - Nurettin Sarıbal
 
24 - Hüsniye Kaya
 
25 - Özgen Nama
 
26 - Süleyman Güzel
 
27 - İsmail Altay
 
28 - Süleyman Bayraktutan
 
29 - Havana Başaran
 
30 - Umut Çakır
 
31 - Yelda Gargun
 
 
 
Milliyetçi Hareket Partisi
 
1- Edip Semih Yalçın
 
2- İzzet Ulvi Yönter
 
3- Uygar Suphi Aktan
 
4- Ahmet Turgut
 
5- Sabri Şenel
 
6- Ekrem Düzgün
 
7- Umur Arıkan
 
8- Elif Gonca Akdeniz
 
9- Dursun Çolak
 
10- Ömer Faruk Ekşi
 
11- Alper Kaan Boran
 
12- Şevket Talha Apuhan
 
13- Cihan Tufan
 
14- Başar Ünal
 
15- Arif Tevetoğlu
 
16- Leman Süheyla Soylu
 
17- Aydın İşkur
 
18- Fatih Eryılmaz
 
19- Korkut Kutluata
 
20- Salih Balak
 
21- Aslı Ergün
 
22- Cemal Acar
 
23- Kamer Kemal Özşık
 
24- Mustafa Yalnız
 
25- Yaşar Kapucu
 
26- Hülya Azimli
 
27- Ünal Kaya
 
28- Kenan Cem Tokay
 
29- Emine Saadet Karlıbel
 
30- Banu Dağdeviren
 
31- Bilal Sarıyar
 
 
 
Halkların Demokratik Partisi
 
1 - Selahattin Demirtaş
 
2 - Hüda Kaya
 
3 - Turgut Öker
 
4 - Serpil Kemalbay Pekgözegü
 
5 - Abdullah Alagöz
 
6 - Arife Çınar
 
7 - Orhan Atilla
 
8 - Ferhat Öner
 
9 - Hülya Avşar
 
10 - Musa Piroğlu
 
11 - Halime Yavuz
 
12 - Murat Mıhçı
 
13 - Sevgi Örünç
 
14 - Sezin Uçar
 
15 - Mustafa Taşdelen
 
16 - Kübra Meltem Mollaoğlu
 
17 - Bayram Yaşlı
 
18 - Burcu Demirbaş
 
19 - Muhittin Aslanboğa
 
20 - Selda Karafazlı Kurşun
 
21 - Dılşad Canbaz
 
22 - Rıza Karaman
 
23 - Hürriyet Özçelik
 
24 - Mehmet Salih Taşdemir
 
25 - Ayşegül Taşçı
 
26 - Nurhan Yıldırım
 
27 - Rumet Serhat
 
28 - Metin Eroğlu
 
29 - Birgün Hizal
 
30 - Aytekin Demir
 
31 - Şadiye Koçkar
 
 
 
İSTANBUL 2. BÖLGE
 
Adalet ve Kalkınma Partisi
 
1 - Hayati Yazıcı
 
2 - Volkan Bozkır
 
3 - Burhan Kuzu
 
4- Ayşe Nur Bahçekapılı 
 
5 - Fatma Betül Sayan Kaya
 
6- Ekrem Erdem
 
7 - Aziz Babuşcu
 
8 - Durmuş Ali Sarıkaya
 
9 - Şirin Ünal
 
10 - Fatma Benli
 
11 - Hüseyin Bürge
 
12 - Haydar Ali Yıldız 
 
13 - Ahmet Hamdi Çamlı
 
14 - Markar Eseyan
 
15 - Oktay Saral
 
16 - Cemal Vanlıoğlu
 
17 - Ayşegül Esra Atik
 
18 - Perihan Toğay
 
19 - Erol Adayılmaz
 
20 - Yavuz Değirmenci
 
21 - Gülver Erdem
 
22 - Mehmet Akif Köse
 
23 - Ömer Faruk Aydemir
 
24 - Buğra Babur
 
25 - Mahmut Bayat 
 
26 - Emre Ete
 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi
 
1 - Selina Doğan
 
2 - Aykut Erdoğdu
 
3 - Mustafa Sezgin Tanrıkulu
 
4 - Dursun Çiçek
 
5 - Süleyman Sencer Ayata
 
6 - Gülay Yedekci
 
7 - Kadri Enis Berberoğlu
 
8 - Didem Engin
 
9 - Mustafa Sarıgül
 
10 - Yüksel Mansur Kılınç
 
11 - Melda Onur 
 
12- Çetin Soysal 
 
13 - Cengiz Alp
 
14 - Hülya Çiğdem Anad İbrahimhakkıoğlu
 
15 - Gül Yüksel
 
16 - Zeynel Öztürk
 
17 - İnan Güney
 
18 - Özgür Koçak
 
19 - Güven Karataş
 
20 - Mustafa Ozan Şer
 
21 - Yusuf Ergüven
 
22 - Kemal Büyükbayrak
 
23 - Fatma Genç
 
24 - Fidan Aslan Eroğlu 
 
25 - Kadir Demirgöz
 
26 - Halit Özyurt
 
 
 
Milliyetçi Hareket Partisi
 
1- Ekmeleddin Mehmet İhsanoğlu
 
2- Celal Adan
 
3- Mehmet Kılıç
 
4- Mehmet Aslan
 
5- Özcan Pehlivanlıoğlu
 
6- Feti Yıldız
 
7- Ali Derindağ
 
8- Başbuğ Pınarbaşı
 
9- Hakan Özbay
 
10- Füsun Kayan Ardamar
 
11- Muhammed Emin Özkurt
 
12- Gülru Vardar
 
13- Tuğba Turgan
 
14- Gürkan Teoman
 
15- Zehra Aylin Alemdar
 
16- Ömer Ökten
 
17- Ender Öztürk
 
18- Metin Kılıç
 
19- Rıza Erol
 
20- Sevgi Vardarlı İnal
 
21- Alaaddin Uludağ
 
22- Harun Yılmaz
 
23- Mahmut Mert Ersin
 
24- Mustafa Yılmaz
 
25- Uğur Aras
 
26- Selçuk Şişman
 
 
 
Halkların Demokratik Partisi
 
1 - Celal Doğan
 
2 - Filiz Kerestecioğlu
 
3 - Sezai Temelli
 
4 - Şerife Erbay
 
5 - Zahit Mutlu
 
6 - Nurten Ertuğrul
 
7 - Saime Oğuzhan
 
8 - Fırat Epözdemir
 
9 - Gülsüm Ağaoğlu
 
10 - Abdullah Baranuğurlu
 
11 - Hülya Osmanağaoğlu
 
12 - Eyüp Güneysen
 
13 - Beste Kaplan
 
14 - Mehmet Saltoğlu
 
15 - Selda Çelik
 
16 - Semra Türk
 
17 - Salih Şahin
 
18 - Musa Değirmenci
 
19 - Feride Elçin
 
20 - Hadi Boral
 
21 - Turhan Arslan
 
22 - Mehmet Erdoğan
 
23 - Ebru Özdemir
 
24 - Kurtuluş Sunal
 
25 - Abdullah Tayboğan
 
26 - Servet Güzel
 
 
 
İSTANBUL 3. BÖLGE
 
Adalet ve Kalkınma Partisi
 
1 - Mehmet Mehdi Eker
 
2 - Mustafa Şentop 
 
3 - Mehmet Doğan Kubat
 
4 - Serap Yaşar
 
5 - Feyzullah Kıyıklık
 
6 - Mehmet Muş
 
7 - Nureddin Nebati 
 
8 - Mehmet Metiner
 
9 - Harun Karaca 
 
10 - Tülay Kaynarca 
 
11 - Mustafa Yeneroğlu 
 
12 - Erkan Kandemir 
 
13 - Halis Dalkılıç
 
14- Mürteza Zengin
 
15 - Yıldız Seferinoğlu
 
16 - Abdullah Başçı
 
17 - Yunus Ergüne
 
18 - Tülin Mazlumoğlu Kestane
 
19 - Ahmet Aydın
 
20 - Hatice Kübra Öztürk Gökkaya
 
21 - Abdullah Sadıksoy
 
22- Müzemmil Hevadpal
 
23 - Resul Kurt
 
24 - Yeşil Aytulum Turut
 
25 - Zekiye Çapan 
 
26 - Murat Çelik
 
27 - Memet Emin Ertekin
 
28 - Hasene Çapar
 
29 - Haşim Taşkıran 
 
30 - Yasin Zülbaharoğlu 
 
31 - Hüseyin Koyuncu
 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi
 
1 - Bihlun Tamayligil
 
2 - İlhan Cihaner
 
3 - Engin Altay
 
4 - Ali Şeker
 
5 - Erdoğan Toprak
 
6 - Eren Erdem
 
7 - Mehmet Bekaroğlu
 
8 - Zeynel Emre
 
9 - Sibel Özdemir
 
10 - Seyhan Erdoğdu
 
11 - Fevzi Gümüş
 
12- Emine Gülizar Emecan
 
13 - Ümran Köksüz 
 
14 - Gökhan Gümüşdağ
 
15 - Süleyman Çelebi
 
16 - Çetin Çapan 
 
17 - Efkan Bolaç 
 
18 - Özgür Karabat
 
19 - Hüseyin Özkahraman 
 
20 - Erhan Bozan
 
21 - Cenk Sidar 
 
22 - Mehtap Albayrak 
 
23 - Rza Akpolat
 
24 - Kemal Çebi
 
25 - Şahanım Meter
 
26 - Taşkan Uysal
 
27 - Selçuk Müsnat Hazinedar
 
28 - Özlem Durdağı Dokuyucu
 
29 - Türkan Kebeci
 
30 - Başak Merih Eriçok
 
31 - Seda Önder 
 
 
 
Milliyetçi Hareket Partisi
 
1- Atila Kaya
 
2- İsmail Faruk Aksu
 
3- Arzu Erdem
 
4- Fuat Çakıroğlu
 
5- Mehmet Müftüoğlu
 
6- Erdem Karakoç
 
7- Hayati Arkaz
 
8- Celal Karapınar
 
9- Ayşe Bıçak
 
10- Ahmet Savaş Çolak
 
11- Didem Karataş
 
12- Bahattin Şengül
 
13- Serdar Öktem
 
14- Halit Tuna
 
15- Merrin Hasipoğlu
 
16- Ekrem Sarısoy
 
17- Ali Karadeniz
 
18- Çetin Şamiloğlu
 
19- Muammer Recep Çeliktaş
 
20- Mesut Yıldırım
 
21- Fazlı Yurdabak
 
22- Akın Aydın
 
23- Metin Karayazı
 
24- Bünyamin Çiftçi
 
25- Osman Nuri Toraman
 
26- Serap Funda Akyıldız
 
27- Uygar Oran Öztürk
 
28- Yakup Görenç
 
29- Orhan Can
 
30- Ahmet Murat Arpacı
 
31- Bekir Sıtkı Karausta
 
 
 
Halkların Demokratik Partisi
 
1 - Pervin Buldan
 
2 - Garo Paylan
 
3 - Erdal Ataş
 
4 - Ali Kenanoğlu
 
5 - Emine Beyza Üstün
 
6 - Ayşe Berktay Hacımirzaoğlu
 
7 - Abdulhakim Daş
 
8 - Şefika Gürbüz
 
9 - Cüneyt Caniş
 
10 - Ahmet Yaşlı
 
11 - Safiye Akdağ
 
12 - Erkan Metin
 
13 - Elif Bulut
 
14 - Yakup Mavzer
 
15 - Süleyman Turgut
 
16 - Zeki Korkmaz
 
17 - Muazzez Töre
 
18 - Abdulcelil Öztekin
 
19 - Ceylan Yılmaz
 
20 - Çetin Yılmaz
 
21 - Sidar Duman
 
22 - Mustafa Kızılkaya
 
23 - Zehra Şahin Yeşil
 
24 - Leyla Yıldız
 
25 - Nuray Çakar
 
26 - Kadri Görgü
 
27 - Dilek Sultan Nayman
 
28 - Gülsever Çetin
 
29 - Ramazan İlhan
 
30 - Servet Erçıktı
 
31 - Dicle Aytuğ
 
 
 
İZMİR 1. BÖLGE
 
Adalet ve Kalkınma Partisi
 
1 - Binali Yıldırım 
 
2 - Mahmut Atilla Kaya
 
3 - Hüseyin Kocabıyık 
 
4 - Necip Kalkan
 
5 - Cemal Bekle
 
6 - Ayşe Engür
 
7 - Fevzi Bayram  
 
8 - Maksut Karaosman
 
9 - Mehmet İlkbahar 
 
10 - Gürbüz Akbulut
 
11 - Zerrin Kara
 
12 - Ahmet Eroğlu
 
13 - Enes Uzunlar 
 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi
 
1 - Selin Sayek Böke
 
2 - Musa Çam
 
3 - Ahmet Tuncay Özkan
 
4 - Tacettin Bayır
 
5 - Özcan Purçu
 
6 - Ali Yiğit
 
7 - Murat Bakan
 
8 - Muhsin Kurt
 
9 - Ali Hıdır Uludağ
 
10 - Ednan Arslan
 
11 - Sevda Erdan Kılıç
 
12 - Nilay Kökkılınç
 
13 - Muzaffer Emir Cömert 
 
 
 
Milliyetçi Hareket Partisi
 
1- Oktay Vural
 
2- Senem Kılıç   
 
3- Aslan Savaşan   
 
4- Selahattin Şahin  
 
5-  Halit Dalgıç   
 
6- Naci Düz   
 
7- Fikri Atılbaz   
 
8- Hüsnü Gürhan Seçkiner  
 
9- Kutlay Önder  
 
10- İsmail Kurt  
 
11- Nimet Uygar  
 
12- Suat Oğuz  
 
13- İshak Gündüz 
 
 
 
Halkların Demokratik Partisi
 
1 - Ertuğrul Kürkçü
 
2 - Mülkiye Birtane
 
3 - Recep Aydemir
 
4 - Semra Uzunok
 
5 - Bayram Ercan
 
6 - Derya Öz
 
7 - Ömer Balkaş
 
8 - Latife Canan Kaplan
 
9 - Ahmet Önerge
 
10 - Ayşe Erkek
 
11 - Abuzer Kılınç
 
12 - Nevzat Alkan
 
13 - Nihat Yıldırım
 
 
 
İZMİR 2. BÖLGE
 
Adalet ve Kalkınma Partisi
 
1 - Fatma Seniha Nükhet Hotar
 
2 - İbrahim Mustafa Turhan
 
3 - Hamza Dağ 
 
4 - Kerem Ali Sürekli
 
5 - Nesrin Ulema
 
6 - Tansu Kaya
 
7 - Bilal Kırkpınar
 
8 - Ali Sedat Şenbaş
 
9 - Meltem Ergin 
 
10 - Veysel Güldoğan
 
11 - Emin Sefa Kayacan
 
12 - Hale Yılmaz
 
13 - Cemal Bahçıvan
 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi
 
1 - Zeynep Altıok
 
2 - Kemal Kılıçdaroğlu 
 
3 - Zekeriya Temizel
 
4 - Mustafa Ali Balbay
 
5 - Aytun Çıray
 
6 - Atila Sertel
 
7 - Kamil Okyay Sındır
 
8 - Ali Engin
 
9 - Hüseyin Sezer
 
10 - Ülkümen Rodoplu
 
11 - Ali Kemal Elitaş
 
12 - Sibel Parmaksız 
 
13 - Nurgül Uçar Aktuğ
 
 
 
Milliyetçi Hareket Partisi
 
1- Ahmet Kenan Tanrıkulu  
 
2- Sueda Neslihan Çelik  
 
3- Murat Koç   
 
4- Yalçın Koçyiğit   
 
5-  Hatice Bölük   
 
6-  Ahmet Fatih Okuroğlu   
 
7- Recep Akan 
 
8- Taşkın Işık  
 
9-  İsmail Balkan   
 
10- Rahime Dönmez   
 
11- Serdar Mersin  
 
12- Suavi Tuncay   
 
13- Mustafa Çintaş 
 
 
 
Halkların Demokratik Partisi
 
1 - Müslüm Doğan
 
2 - Gülistan Kılıç Koçyiğit
 
3 - Süleyman Gündüz
 
4 - Eylem Yıldız
 
5 - İbrahim Akın
 
6 - Nimet Nazlı Masatçı Ziyan 
 
7 - Cemal Bıçak
 
8 - Hüseyin Az
 
9 - Hediye Tekin
 
10 - İmdat Ataş
 
11 - Ülkü Yalçınkaya
 
12 - Ayşe Özen
 
13 - Hamdi Öztürk
 
 
 
KAHRAMANMARAŞ
 
Adalet ve Kalkınma Partisi
 
1 - Mahir Ünal
 
2 - Veysi Kaynak
 
3 - Nursel Reyhanlıoğlu
 
4 - Celalettin Güvenç
 
5 - Mehmet Uğur Dilipak
 
6 - Mehmet İlker Çitil
 
7 - İmran Kılıç
 
8- Oğuzkan Güzel
 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi
 
1- Ali Öztunç
 
2- Alper Keten
 
3- Eylem Çağraş
 
4- İnan Kesen
 
5- Mehtap Koçak
 
6- Mustafa Gedik
 
7- Yunus Pınar
 
8- Bilge Kağan Taşkesen
 
 
 
Milliyetçi Hareket Partisi
 
1- Fahrettin Oğuz Tor
 
2- Sefer Aycan
 
3- Zekeriya Öztürk
 
4- Şule Arıkan
 
5- Mustafa Bastırmacı
 
6- Neslihan Koca Nergiz
 
7- Mustafa Bölükbaşı
 
8- Ayşe Aras
 
 
 
Halkların Demokratik Partisi
 
1- Aziz Tunç
 
2- Ayşenur Vaizoğlu
 
3- Ali Gencer
 
4- Nuran İmir
 
5- Emre Genç
 
6- Meryem Yıldız
 
7- Kifayet Ceylan
 
8- Mehmet Serkan Öztürk
 
 
 
KARABÜK
 
Adalet ve Kalkınma Partisi
 
1- Mehmet Ali Şahin
 
2- Burhanettin Uysal
 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi
 
1- Erdoğan Dincel
 
2- Gülsün Beniç
 
 
 
Milliyetçi Hareket Partisi
 
1- Adem Kar
 
2- Osman Aydın
 
 
 
Halkların Demokratik Partisi
 
1- Sadık Uçak
 
2- Zekeriya Yıldırım
 
 
 
KARAMAN
 
Adalet ve Kalkınma Partisi
 
1- Recep Konuk
 
2- Recep Şeker
 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi
 
1- Saim Sezen
 
2- Yakup Selvi
 
 
 
Milliyetçi Hareket Partisi
 
1- Ali Gürel 
 
2- Mehmet Ural
 
 
 
Halkların Demokratik Partisi
 
1- Sami Acar
 
2- Şadiye Yurtsever
 
KARS
 
Adalet ve Kalkınma Partisi 
 
1- Ahmet Arslan
 
2- Yusuf Selahattin Beyribey
 
3- Suat Ögel
 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi 
 
1- Selami Yiğit
 
2- Aysel BoyCengiz Daşdemir
 
3- Saffet Özdemir
 
 
 
Milliyetçi Hareket Partisi 
 
1- Erkan Koçali
 
2- Tuncay Aydın
 
3- Murat Sağlam
 
 
 
Halkların Demokratik Partisi 
 
1- Ayhan Bilgen
 
2- Şafak Özanli
 
3- Önder Fidanboy
 
 
 
KASTAMONU
 
Adalet ve Kalkınma Partisi 
 
1- Hakkı Köylü
 
2- Metin Çelik
 
3- Murat Demir
 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi 
 
1- Hüseyin Selami Çelebioğlu
 
2- Yılmaz Karakoç
 
3- Orhan Dana
 
 
 
Milliyetçi Hareket Partisi 
 
1- Emin Çınar
 
2- Cihan Çetin
 
3- Sevda Saydam İrgin
 
 
 
Halkların Demokratik Partisi 
 
1- Seçkin Kır
 
2- Yeter Özdemir
 
3- Zeynel Şentürk
 
 
 
KAYSERİ
 
Adalet ve Kalkınma Partisi 
 
1- Mehmet Özhaseki
 
2- Taner Yıldız
 
3- Mustafa Elitaş
 
4- İsmail Tamer
 
5- Hülya Nergis
 
6- İsmail Emrah Karayel
 
7- Sami Dedeoğlu
 
8- Avşar Aslan
 
9- Kadir Can Gökalp
 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi 
 
1- Çetin Arık
 
2- İbrahim Bahçecioğlu
 
3- Aşkın Genç
 
4- Ziya Alpköse
 
5- Tülin Temel
 
6- Şefika Aslı Eskici
 
7- Mustafa Utku Sarı
 
8- Kıvılcım Akdağ
 
9- Nazlı Erdoğan
 
 
 
Milliyetçi Hareket Partisi 
 
1- Yusuf Halaçoğlu    
 
2- Ali Kilci
 
3- Süleyman Korkmaz    
 
4-  Kamil Karamete    
 
5-  Mehmet Özmen    
 
6-  Mehmet Göçmen
 
7-  Ercan Avcı    
 
8-  Salih Güdelek
 
9-  Ezgi Tipi
 
 
 
Halkların Demokratik Partisi 
 
1- Sultan Özcan
 
2- Galip Güler
 
3- Nuran Ergen Kılıç
 
4- Mehmet Bayrak
 
5- Funda Temel
 
6- Güzel Özden
 
7- Tülay Kılınç Deniz
 
8- Fırat Altunoğlu
 
9- Tahirhan Sayyiğit
 
 
 
KIRIKKALE
 
Adalet ve Kalkınma Partisi 
 
1- Ramazan Can
 
2- Abdullah Öztürk
 
3- Mehmet Demir
 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi 
 
1- Hasan Biçer
 
2- Mustafa Demiral
 
3- Adem Şahin
 
 
 
Milliyetçi Hareket Partisi 
 
1- Seyit Ahmet Göçer
 
2- Tacettin Silsüpür
 
3- Abdullah Peköz
 
 
 
Halkların Demokratik Partisi 
 
1- Şahin İşpara
 
2- Bendigar Cengiz
 
3- Gülhan Akıncı
 
 
 
KIRKLARELİ
 
Adalet ve Kalkınma Partisi 
 
1- Selahattin Minsolmaz
 
2- Turhan Altıntel
 
3- Aytaç Aksoy
 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi 
 
1- Türabi Kayan
 
2- Vecdi Gündoğdu
 
3- Mehmet Tuna Soykan
 
 
 
Milliyetçi Hareket Partisi 
 
1- Selçuk Yılmaz
 
2- Hüsnü Cumalı
 
3- Oktay Kahve
 
 
 
Halkların Demokratik Partisi 
 
1- Emine Nilüfer Ataman
 
2- Mehmet Boztemir
 
3- Maşallah Köysü
 
 
 
KIRŞEHİR
 
Adalet ve Kalkınma Partisi 
 
1- Salih Çetinkaya
 
2- Mikail Arslan
 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi 
 
1- Osman Kök
 
2- Mehmet Ali Ekici
 
 
 
Milliyetçi Hareket Partisi 
 
1- Cemil Yıldırım Türk
 
2- Eftal Avşar
 
 
 
Halkların Demokratik Partisi 
 
1- Onur Şahin
 
2- Ferdane Şevval Kızıl
 
 
 
KİLİS
 
Adalet ve Kalkınma Partisi 
 
1- Reşit Polat
 
2- Mustafa Hilmi Dülger
 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi 
 
1- Ali Tuna
 
2- Reşit Tayfun Alan
 
 
 
Milliyetçi Hareket Partisi 
 
1- Mustafa Yün
 
2- Mehmet Özaytürk
 
 
 
Halkların Demokratik Partisi 
 
1- Kasım Kısa
 
2- Hatice Sezgin
 
 
 
KOCAELİ
 
Adalet ve Kalkınma Partisi 
 
1- Fikri Işık
 
2- Radiye Sezer Katırcıoğlu
 
3- Zeki Aygün
 
4- İlyas Şeker
 
5- Mehmet Akif Yılmaz
 
6- Sami Çakır
 
7- Cemil Yaman
 
8- Ayşe Müge Olşen
 
9- Halit Çokan
 
10- Erkan Aksoy
 
11- Şener İnce
 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi 
 
1- Fatma Kaplan Hürriyet
 
2- Haydar Akar
 
3- Tahsin Tarhan
 
4- Turan Dumlu
 
5- Cuma Karavar
 
6- Mehmet Tamer Solakoğlu
 
7- Kemal Nişancı
 
8- Utkan Güneş
 
9- Asude Fırat Özkan
 
10- Yakup Törk
 
11- Müzeyyen Topçu Tan
 
 
 
Milliyetçi Hareket Partisi 
 
1- Saffet Sancaklı
 
2- Lütfü Türkkan     
 
3- Ahmet Yeşil
 
4- Arif Gülen
 
5- Serdar Kaman  
 
6- Musa Coşkun
 
7-  Dijle Akın     
 
8- Osman Beniz     
 
9- Kürşat Sönmez
 
10- Derya Çavdar   
 
11- İsmail Okumuş
 
 
 
Halkların Demokratik Partisi 
 
1- Ali Haydar Konca
 
2- Zakire Dündar Aydin
 
3- İbrahim Ergin
 
4- Sevda Özer
 
5- Hasan Sancar
 
6- Bedia Salhan
 
7- Ahmet Okuyucular
 
8- Ayten Yılmaz
 
9- Turan Yalçınkaya
 
10- Diba Aslan 
 
11- Sevgil Olan
 
 
 
KONYA
 
Adalet ve Kalkınma Partisi 
 
1- Ahmet Davutoğlu
 
2- Mustafa Baloğlu
 
3- Hüsnüye Erdoğan
 
4- Ahmet Sorgun
 
5- Ziya Altunyaldız
 
6- Muhammet Uğur Kaleli
 
7- Leyla Şahin Usta
 
8- Mehmet Babaoğlu
 
9- Abdullah Ağralı
 
10- Halil Etyemez
 
11- Hacı Ahmet Özdemir
 
12- Ömer Ünal
 
13- Mustafa Efe
 
14- Ahmet Özdoğan
 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi 
 
1- Mustafa Hüsnü Bozkurt
 
2- Ali Cemal Cömert
 
3- Gülsüm Filorinalı
 
4- Mehmet Turgay Bilge
 
5- Deniz İndibi Çelik
 
6- Hüseyin Yağcı
 
7- Musa Gökçe 
 
8- Emine Balık
 
9- Mehmet Gayretli
 
10- Necati Sarıhan
 
11- Sefer İpek
 
12- Hakkı Dindar
 
13- Dursun Kaplan
 
14- Orhan Kaya
 
 
 
Milliyetçi Hareket Partisi 
 
1- Mustafa Kalaycı
 
2- Mustafa Sait Gönen    
 
3- Hüseyin Oprukçu
 
4- Sevil Sargın    
 
5- Bulduk Özdemir
 
6- Faruk Sonkaya
 
7- Halil Ayhan     
 
8- Pınar Gülsoy     
 
9- Osman Nuri Atçeken
 
10- Temmuz Şemin     
 
11 - Şükrü Portakal     
 
12 - Ahmet Yücel     
 
13 - Altan Altıok     
 
14 - Abdullah Yıldırım
 
 
 
Halkların Demokratik Partisi 
 
1- Hüseyin Özkan
 
2- Şaziye Şener
 
3- Kamuran Tekin
 
4- Serap Kaya
 
5- Adnan Seyhan
 
6- Hamide Kaya
 
7- Hüseyin Mertoğlu
 
8- Eylem Almaz
 
9- Mehmet Ulusoy
 
10- Nuriye Pervin Başer
 
11- Ahmet Erdoğan
 
12- Mustafa Yavaşoğlu
 
13- Mehmet Latif Akçin
 
14- Tuna Kayalar
 
 
 
KÜTAHYA
 
Adalet ve Kalkınma Partisi 
 
1- Mustafa Şükrü Nazlı
 
2- Vural Kavuncu
 
3- İshak Gazel
 
4- Ahmet Tan
 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi 
 
1- Ali Fazıl Kasap
 
2- Fisun Yıldız
 
3- Hüseyin Dalkılıç
 
4- Hüsnü İnanç
 
 
 
Milliyetçi Hareket Partisi 
 
1- Alim Işık    
 
2- Agah Lütfü Bilen  
 
3- Osman Ertürk
 
4-  Buket Güngör
 
 
 
Halkların Demokratik Partisi 
 
1- Özcan Kılıç
 
2- İbrahim Uzen
 
3- Aysun Cerek
 
4- Fatma Beyhan Eroğluer
 
 
 
MALATYA
 
Adalet ve Kalkınma Partisi 
 
1- Öznur Çalık
 
2- Taha Özhan
 
3- Mustafa Şahin
 
4- Nurettin Yaşar
 
5- Bülent Tüfenkci
 
6- Ufuk Önalan
 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi 
 
1- Veli Ağbaba
 
2- Erdem Hüsnü Aslanoğlu
 
3- Berna Karadaş
 
4- Memba Kuşcu
 
5- Yusuf Sürücü
 
6- Etem Körükmez
 
 
 
Milliyetçi Hareket Partisi 
 
1- Fikret Şinasi Kazancıoğlu
 
2- Hakan Yılmaz 
 
3- Güzin Koçak
 
4- Hakan Kalkan
 
5- Serdar Yıldız
 
6- M. Ali Özpolat
 
 
 
Halkların Demokratik Partisi 
 
1- Aydın Erdoğan
 
2- Perihan Yücekaya
 
3- Şemsettin Polat
 
4- Ebru Ergen Korkmaz
 
5- İbrahim Ulutaş
 
6- Abuzer Yavaş
 
 
 
MANİSA
 
Adalet ve Kalkınma Partisi 
 
1- Selçuk Özdağ
 
2- Recai Berber
 
3- Uğur Aydemir
 
4- Murat Baybatur
 
5- İsmail Bilen
 
6- Güzide İçen Kasap
 
7- Ergün Karaoğlu
 
8- Ozan Erdem
 
9- Nevzat Büküm
 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi 
 
1- Özgür Özel
 
2- Mazlum Nurlu
 
3- Tur Yıldız Biçer
 
4- Mustafa Başgülşen
 
5- Sabri Temel
 
6- Abdullah Saka 
 
7- Zerrin Mastan 
 
8- Hayriye Hacet
 
9- Hakan Tatar
 
 
 
Milliyetçi Hareket Partisi 
 
1- Erkan Akçay
 
2- Osman Oktay
 
3- Mehmet Memiş
 
4- Engin Kabadağ
 
5- İhsan Temel
 
6- Cemal Murat Erim
 
7- Mustafa Uncu
 
8- Seval Başkesen
 
9- Erkan Öztürk
 
 
 
Halkların Demokratik Partisi 
 
1- Mustafa Avci
 
2- Yüksel Budak
 
3- Abidin Başboğa
 
4- Sema Sünbül
 
5- Cumali Yıldız
 
6- Ömer Taşkın
 
7- Hamit Barutçu
 
8- Aytekin Karapaça
 
9- Dilan Onuk
 
 
 
MARDİN
 
Adalet ve Kalkınma Partisi 
 
1- Orhan Miroğlu
 
2- Ceyda Çankırı 
 
3- Süleyman Çelik
 
4- Abdullah Erin
 
5- Veysi Kaya
 
6-Ahmet Kaya
 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi 
 
1- Mehmet Muhittin Araç
 
2- Abdülvahap Ay
 
3- Bayram Adnan Kaya
 
4- Abdülaziz Sayğın
 
5- Abdulhalim Taş
 
6 - Rıdvan Duyan
 
 
 
Milliyetçi Hareket Partisi 
 
1- Behlül Murat Maral
 
2- Mustafa Kürşad İşler
 
3 - Kadir Cifçi
 
4- Cengiz Çetinöz
 
5- Serdar Gök
 
6- Mehmet Salih Karaaslan
 
 
 
Halkların Demokratik Partisi 
 
1- Mithat Sancar
 
2- Gülser Yıldırım
 
3- Erol Dora
 
4- Ali Atalan
 
5- Enise Güneyli
 
6- Erol Güler
 
 
 
MERSİN
 
Adalet ve Kalkınma Partisi 
 
1- Lütfi Elvan
 
2- Yılmaz Tezcan
 
3- Ali Cumhur Taşkın
 
4- Hacı Özkan
 
5- Zeynep Gül Yılmaz
 
6- Alpaslan Gürgenç
 
7- Halit Çortul
 
8- Taner Boz
 
9- Nafiz Deniz
 
10- Koral Parça
 
11- Adem Ali Keskin
 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi 
 
1- Hüseyin Çamak
 
2- Durmuş Fikri Sağlar
 
3- Aytuğ Atıcı  
 
4- Serdal Kuyucuoğlu
 
5- Sibel Gazi Tabel
 
6- Ebru Çalışkan
 
7- Seyit Özananar
 
8- Semra Kabasakal
 
9- Nevin Zaimoğlu
 
10- Celal Çelik
 
11- Şerife Arıcı Yıldız
 
 
 
Milliyetçi Hareket Partisi 
 
1- Oktay Öztürk 
 
2- Baki Şimşek 
 
3- Ali Öz 
 
4- Ali Yücelen 
 
5- Duran Kara 
 
6- Mehmet Ali Gökmen
 
7- Ali Rıza Bozkurt
 
8- Hüseyin Ateş
 
9- Özgür Özcan 
 
10- Mustafa Kunt 
 
11- Hayal Funda Önder 
 
 
 
Halkların Demokratik Partisi 
 
1- Dengir Mir Mehmet Fırat
 
2- Çilem Küçükkeleş
 
3- Mehmet Alıç
 
4- İkram Vural
 
5- Aladin Ateş 
 
6- Pelin Kahiloğulları
 
7- Özlem Şen
 
8- Haluk Çeliktaş
 
9- Gülhan Özlü
 
10- Süleyman Eroğlu
 
11- Hülya Doğan
 
MUĞLA
 
Adalet ve Kalkınma Partisi 
 
1- Hasan Özyer
 
2- Nihat Öztürk
 
3- Elvan Göçer
 
4- Muhittin Kayabaş
 
5- Mehmet Tire
 
6- İsmail Baykal
 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi 
 
1- Akın Üstündağ
 
2- Ömer Süha Aldan 
 
3- Nurettin Demir
 
4- Burak Erbay 
 
5- Emrah Doğu
 
6- Süleyman Girgin
 
 
 
Milliyetçi Hareket Partisi 
 
1- Mehmet Erdoğan
 
2- Asım Başaran
 
3- Hacı Çelik
 
4- Nuri Öztürk
 
5- Nazmi Eyibilir
 
6- Uğur Salih Eroğlu
 
 
 
Halkların Demokratik Partisi 
 
1- Münevver Hürriyet Karadeniz
 
2- Mehmet Polat
 
3- Perihan Resuloğulları
 
4- Ayla Ableyla
 
5- Diba Yıldız
 
6- Mehmet Emin Gers
 
 
 
MUŞ
 
Adalet ve Kalkınma Partisi 
 
1- Mehmet Emin Şimşek
 
2- Abdulselam Er
 
3- Medeni Çağlar
 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi 
 
1- Mustafa Fırat
 
2- Yıldırım Paçal
 
3- Ekrem Dizdaroğlu
 
 
 
Milliyetçi Hareket Partisi 
 
1- Tarkan Dede
 
2- Adnan Subaşı
 
3- Önder Özdemir
 
 
 
Halkların Demokratik Partisi 
 
1- Burcu Çelik Özkan
 
2- Ahmet Yıldırım
 
3- Nimet Sezgin
 
 
 
NEVŞEHİR
 
Adalet ve Kalkınma Partisi 
 
1- Mustafa Açıkgöz
 
2- Murat Göktürk
 
3- Ebubekir Gizligider
 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi 
 
1- Osman Fahri Ertik
 
2- Mehmet Seyhan Duru
 
3- Fulya Gülşen Altınsoy
 
 
 
Milliyetçi Hareket Partisi 
 
1- Mehmet Varol
 
2- Sait Yüksel
 
3- Hüseyin Ödemiş
 
 
 
Halkların Demokratik Partisi 
 
1- Kevser Yalçın
 
2- İrfan Turan
 
3- Gülfer Keskin
 
 
 
NİĞDE
 
Adalet ve Kalkınma Partisi 
 
1- Alpaslan Kavaklıoğlu
 
2- Erdoğan Özegen
 
3- Yaşar Ataç
 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi 
 
1- Ömer Fethi Gürer
 
2- Sevgi Özbek
 
3- Ramazan Ertan 
 
 
 
Milliyetçi Hareket Partisi 
 
1- Vedat Bayram
 
2- Ahmet Özbek
 
3- Gökhan Budak
 
 
 
Halkların Demokratik Partisi 
 
1- İpek Ekrem
 
2- Hamza Özkan
 
3- Selahattin Aras
 
 
 
ORDU
 
Adalet ve Kalkınma Partisi 
 
1- Numan Kurtulmuş
 
2- Oktay Çanak
 
3- Metin Gündoğdu
 
4- Ergün Taşcı
 
5- Mehmet Kara
 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi 
 
1- Seyit Torun
 
2- Mustafa Adıgüzel
 
3- İsa Maral
 
4- Nuray Ataoğlu
 
5- Zekai Sana
 
 
 
Milliyetçi Hareket Partisi 
 
1- Onur Şahin
 
2- Ahmet Fidan
 
3- Taner Arslan
 
4- Davut Şahin
 
5- Ömer Baş
 
 
 
Halkların Demokratik Partisi 
 
1- Atilla Aytemur
 
2- Tülay Koçak
 
3- Mesut Bilgi
 
4- Fatma Yalçınkaya
 
5- Ali Osman Güngör
 
 
 
OSMANİYE
 
Adalet ve Kalkınma Partisi 
 
1- Suat Önal
 
2- Mücahit Durmuşoğlu
 
3- Mehmet Remzi Coşkun
 
4- Abdullah Belet
 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi 
 
1- Nihat Çerçi
 
2- Galip Kutlu Haktan
 
3- Serpil Düzgün
 
4- Zeynel Demirbüker
 
 
 
Milliyetçi Hareket Partisi 
 
1- Devlet Bahçeli
 
2- Ruhi Ersoy
 
3- Adnan Sarıdoğan
 
4- Ahmet Canlı
 
 
 
Halkların Demokratik Partisi 
 
1- Hatice Betül Çelebi
 
2- Mehmet Atış
 
3- Abdulselam Kılıç
 
4- Latif Kaplan
 
 
 
RİZE
 
Adalet ve Kalkınma Partisi 
 
1- Hasan Karal
 
2- Hikmet Ayar
 
3- Osman Aşkın Bak
 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi 
 
1- Kemal Köymen
 
2- Çetin Keçeli 
 
3- Ali Şahinler
 
 
 
Milliyetçi Hareket Partisi 
 
1- Osman Cem Kazmaz
 
2- Güldane Pınar
 
3- Süheyla Selimoğlu
 
 
 
Halkların Demokratik Partisi 
 
1- Turgay Köse
 
2- Mustafa Yıldız
 
3- Mevlüde Çelebi
 
 
 
SAKARYA
 
Adalet ve Kalkınma Partisi 
 
1- Ayhan Sefer Üstün
 
2- Şaban Dişli
 
3- Mustafa İsen
 
4- Ali İhsan Yavuz
 
5- Recep Uncuoğlu
 
6- Nuray Sağıroğlu
 
7- Recep Hacıeyüpoğlu
 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi 
 
1- Engin Özkoç
 
2- Hüseyin Avni Şahin
 
3- Erdoğan Isır
 
4- Ayhan Bal
 
5- Elif Asiye Başer
 
6- Ayşe Kılıç
 
7- İlker Yılmaz
 
 
 
Milliyetçi Hareket Partisi 
 
1- Zihni  Açba
 
2- Ali Rıza Acartürk
 
3- İsmail Kamil Doğancı
 
4- Ahmet Pehlivan
 
5- Melikşah Budak
 
6- Metin Güneş
 
7- Türker Ergül
 
 
 
Halkların Demokratik Partisi 
 
1- Neslin Gümüş
 
2- Dursun Yıldız
 
3- Ayşegül Altıntaş
 
4- Cumhur Atay
 
5- Müşerref Serap Işık
 
6- Figen Karataş
 
7- Ali Çoprak
 
 
 
SAMSUN
 
Adalet ve Kalkınma Partisi 
 
1- Akif Çağatay Kılıç
 
2- Çiğdem Karaaslan
 
3- Ahmet Demircan
 
4- Fuat Köktaş
 
5- Hasan Basri Kurt
 
6- Orhan Kırcalı
 
7- Yılmaz Hocaoğlu
 
8- Hüseyin Avni Çatal
 
9- Osman Aker
 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi 
 
1- Kemal Zeybek 
 
2- Hayati Tekin
 
3- Şaban Sevinç 
 
4- Neslihan Hancıoğlu
 
5- Müşfik Veysel Erdoğan
 
6- Fatma Necile Çokay
 
7- Dürdane Kılıç
 
8- Cem Yılmaz
 
9- Nurcihan Tomrukçu
 
 
 
Milliyetçi Hareket Partisi 
 
1- Erhan Usta
 
2- Hüseyin Edis
 
3- Yücel Şahin    
 
4- İbrahim Yılmaz
 
5- Ayhan Cengiz
 
6- Suat Ortahisar
 
7- Dilek Kiraz Deniz
 
8- Yakup Akın
 
9- Mine Kaya
 
 
 
Halkların Demokratik Partisi 
 
1- İlhan Cüre
 
2- Ümide Aysu
 
3- Sait Kocaman
 
4- Nuray Bedirkurum
 
5- Ahmet Çağın
 
6- Emre Sarı
 
7- Birsen Aydın
 
8- Abdurraman Karadeniz
 
9- Ramazan Çavdar
 
 
 
SİİRT
 
Adalet ve Kalkınma Partisi 
 
1- Yasin Aktay
 
2- Feyzi Sevgili
 
3- Lokman Özcan
 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi 
 
1- Cemal Silah
 
2- Özlem Gediz
 
3- Mehmet Ali Engin Koyuncu 
 
 
 
Milliyetçi Hareket Partisi 
 
1- Abdullah Bayram
 
2- Erhan Özgen
 
3- Hakan Yakışan
 
 
 
Halkların Demokratik Partisi 
 
1- Kadri Yıldırım
 
2- Besime Konca
 
3- Fatih Dalğalı
 
 
 
SİNOP
 
Adalet ve Kalkınma Partisi 
 
1- Nazım Maviş
 
2- Cengiz Tokmak
 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi 
 
1- Barış Karadeniz
 
2- Tugay Dincel
 
 
 
Milliyetçi Hareket Partisi 
 
1- Adem Çilek 
 
2- Leyla Bilgili
 
 
 
Halkların Demokratik Partisi 
 
1- Ayşegül Kafkas
 
2- Ayla Tokmak
 
 
 
SİVAS
 
Adalet ve Kalkınma Partisi 
 
1- İsmet Yılmaz
 
2- Hilmi Bilgin
 
3- Selim Dursun
 
4- Mehmet Habib Soluk
 
5- Hakan Akkaş
 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi 
 
1- Ali Akyıldız
 
2- Haydar Gölbaşı 
 
3- Ulaş Karasu
 
4- Filiz Gür
 
5- Mehmet Kavas
 
 
 
Milliyetçi Hareket Partisi 
 
1- Celal Dağgez
 
2- Oğuz Özdemir
 
3- Ahmet Üstündağ
 
4- Uğur  Kurugöllü
 
5- Ozan Ercan
 
 
 
Halkların Demokratik Partisi
 
1- Nazan Ökmen
 
2- Aydın Murat Keklik
 
3- Veli Yangın
 
4- Cevat Aktaş
 
5- Çiğdem Orhan 
 
 
 
ŞANLIURFA
 
Adalet ve Kalkınma Partisi 
 
1- Faruk Çelik
 
2- Mehmet Kasım Gülpınar
 
3- Halil Özcan
 
4- Ahmet Eşref Fakıbaba
 
5- Mehmet Ali Cevheri
 
6- Mehmet Akyürek
 
7- İbrahim Halil Yıldız
 
8- Mahmut Kaçar
 
9- Kemalettin Yılmaztekin
 
10- Abdurrahman Nüvit Yetkin
 
11- Mehmet Fatih Aksoy
 
12- Mehmet Arkan
 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi 
 
1- Mehmet Vedat Melik
 
2- Ali Ersöz
 
3- Sedat Sağır
 
4- Hale Soran 
 
5- Akile Yektaş
 
6- Mehmet Recai Üstündağ
 
7- Murat Yazar
 
8- Ferit Öncel
 
9- Mehmet Faruk Gökkan
 
10- Mahmut Han Şahin
 
11- Ali Kurt
 
12- Kemal Eşsiz
 
 
 
Milliyetçi Hareket Partisi 
 
1- İbrahim Özyavuz
 
2- Hasan Oğul
 
3- Mehmet Emin Dindaroğlu
 
4- Muhammet Emin Mısır    
 
5- İbrahim Mel
 
6- Yalçın Yalçınkaya
 
7- Meryem Bağmancı
 
8- Mehmet Barutçu
 
9- Can Halil Çizmecioğlu         
 
10- Hasan Topal
 
11- Güngör Ödemiş Çarkcı    
 
12- Aydın Akalın
 
 
 
Halkların Demokratik Partisi 
 
1- Osman Baydemir
 
2- Dilek Öcalan
 
3- İbrahim Ayhan
 
4- Leyla Güven
 
5- Ziya Çalışkan
 
6- Feridun Yazar
 
7- Yusuf Geçgel
 
8- İbrahim Ovabeyli
 
9- Hedle Oğur
 
10- Hacire Aksoy
 
11- Yusuf Yetim
 
12- Gülcan Avcı
 
 
 
ŞIRNAK
 
Adalet ve Kalkınma Partisi 
 
1- Arslan Tatar
 
2- Ömer Demir
 
3- Cihan Güven
 
4- Seyhan Akı
 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi 
 
1- Mehmet Bilir
 
2- Selahattin Uğur
 
3- Muzaffer Cingü
 
4- Salih Uğur
 
 
 
Milliyetçi Hareket Partisi 
 
1 - Hakim Zeyrek
 
2- Yasin Benek
 
3- Şahin Sazak     
 
4- Bülent Bora Baltacı
 
 
 
Halkların Demokratik Partisi 
 
1- Faysal Sarıyıldız
 
2- Leyla Birlik
 
3- Ferhat Encü
 
4- Aycan İrmez
 
 
 
TEKİRDAĞ
 
Adalet ve Kalkınma Partisi 
 
1- Mustafa Yel
 
2- Ayşe Doğan
 
3- Metin Akgün
 
4- Ali Gümüş
 
5- Ömer Karadeniz
 
6- Adnan Argan
 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi 
 
1- Faik Öztrak 
 
2- Candan Yüceer
 
3- Emre Köprülü
 
4- İlhami Özcan Aygun
 
5- Arzu Mandalı Sucu
 
6- Şerafetdin Terzi
 
 
 
Milliyetçi Hareket Partisi 
 
1- Bülent Belen
 
2- Hakan Özgül
 
3- Muhammer Varol    
 
4- İsmet Fıçıcı
 
5- Ergün Vardar   
 
6- Yunus Tuğlu
 
 
 
Halkların Demokratik Partisi 
 
1- Umut Işık
 
2- Şahnaz Kaya
 
3- Sadi Özdemir
 
4- Muhsin Koçak
 
5- Hevin Kınay
 
6- Tufan Çavaş
 
 
 
TOKAT
 
Adalet ve Kalkınma Partisi 
 
1- Coşkun Çakır
 
2- Zeyid Aslan
 
3- Celil Göçer
 
4- Yusuf Beyazıt
 
5- Mustafa Arslan
 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi 
 
1- Kadim Durmaz
 
2- Melih Yardımcı 
 
3- Hüseyin Tunç
 
4- Şafak Bayındır
 
5- Tahir Yıldırım
 
 
 
Milliyetçi Hareket Partisi 
 
1- Abdurrahman Başkan
 
2- Murat Polat
 
3- Mustafa Afşin Ünverdi
 
4- Ayhan Özçelik    
 
5- Ömer Semih Saraçoğlu
 
 
 
Halkların Demokratik Partisi 
 
1- Murat Toprak
 
2- İhsan Bayrı
 
3- Satılmış Avşar
 
4- Gülcan Gümüş
 
5- Kadir Akkaya
 
 
 
TRABZON
 
Adalet ve Kalkınma Partisi
 
1- Süleyman Soylu
 
2- Muhammet Balta
 
3- Ayşe Sula Köseoğlu
 
4- Adnan Günnar
 
5- Salih Cora
 
6- Ergin Aydın
 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi 
 
1- Haluk Pekşen 
 
2- Yavuz Karan 
 
3- Ahmet Kaya
 
4- Murat Özçilingir 
 
5- İlker Bakıoğlu
 
6- Cemil Bozbaş
 
 
 
Milliyetçi Hareket Partisi 
 
1- Koray Aydın
 
2- Yavuz Aydın
 
3- Hüseyin Örs
 
4- Hasan Suiçmez
 
5- İlyas Eroğlu
 
6- Gülen Demir
 
 
 
Halkların Demokratik Partisi 
 
1- Hüseyin Taka
 
2- Turan Çavuşoğlu
 
3- Tursun Baydar
 
4- Mehmet Mustafa Olcayto
 
5- Müge Yamanyılmaz
 
6- Bülent Güngör
 
 
 
TUNCELİ
 
Adalet ve Kalkınma Partisi 
 
1- Metin Levent Yıldız
 
2- Ali Ulvi Seyrek
 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi 
 
1- Gürsel Erol 
 
2- Polat Şaroğlu
 
 
 
Milliyetçi Hareket Partisi 
 
1- Hıdır Budak
 
2- Emre Denizbilgini
 
 
 
Halkların Demokratik Partisi 
 
1- Alican Önlü
 
2- Edibe Şahin 
 
 
 
UŞAK
 
Adalet ve Kalkınma Partisi 
 
1- Mehmet Altay
 
2- Alim Tunç
 
3- Hüseyin Keskin
 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi 
 
1- Özkan Yalım 
 
2- Ali Erdoğan
 
3 - Halim Uçar
 
 
 
Milliyetçi Hareket Partisi 
 
1- Durmuş Yılmaz
 
2- Gökhan Özoğul
 
3- Oğuz Çakmak
 
 
 
Halkların Demokratik Partisi 
 
1- Cengiz Güven
 
2- Mehmet Acebek
 
3- Elif Şahsın Sırlıoğlu
 
 
 
VAN
 
Adalet ve Kalkınma Partisi 
 
1- Beşir Atalay
 
2- Burhan Kayatürk
 
3- Vahdettin İnce
 
4- Fatih Çiftci
 
5- Kayhan Türkmenoğlu
 
6- Ebubekir Kaçmaz
 
7- Faruk Alpaslan
 
8- Ferman Yıldırım
 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi 
 
1- Cemal Şen
 
2- Mehmet Kurukcu
 
3- Serap Alkan
 
4- Kasım Beyaz
 
5- Şanel Güloğlu
 
6- Fırat Kuvetli
 
7- Sıraceddin İldeş
 
8- Nevzat Koç
 
 
 
Milliyetçi Hareket Partisi 
 
1 - Gültekin Çavuşoğlu
 
2 - Yavuz Selim Camuşcu 
 
3 - Hurşit Canlı    
 
4 - Leyla Göçgen      
 
5 - Narin Arıöz    
 
6 - Şuayip Ata
 
7 - Gültekin Gül    
 
8 - Savaş Yıldırım
 
 
 
Halkların Demokratik Partisi 
 
1- Figen Yüksekdağ Şenoğlu
 
2- Lezgin Botan
 
3- Nadir Yıldırım
 
4- Tuğba Hezer Öztürk
 
5- Adem Geveri
 
6- Bedia Özgökçe Ertan
 
7- Lokman Ergün
 
8- Yeliz Yıldırım
 
 
 
YALOVA
 
Adalet ve Kalkınma Partisi 
 
1- Fikri Demirel
 
2- İlker Karbuz
 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi 
 
1- Muharrem İnce
 
2- Murat Ocak
 
 
 
Milliyetçi Hareket Partisi 
 
1- Hatice Beştaş
 
2- Ali Oğuz Berberoğlu
 
 
 
Halkların Demokratik Partisi 
 
1- Cemil Elden
 
2- Songül Hacıoğlu Dağ
 
 
 
YOZGAT
 
Adalet ve Kalkınma Partisi 
 
1- Bekir Bozdağ
 
2- Abdulkadir Akgül
 
3- Ertuğrul Soysal
 
4- Yusuf Başer
 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi 
 
1- Onur Kaytan
 
2- Ahmet Peker
 
3- Ahmet Karahan
 
4- Kemal Bayramoğlu
 
 
 
Milliyetçi Hareket Partisi 
 
1 - Sadir Durmaz
 
2 - Mehmet Ali Çakır
 
3 - Yunus Yılmaz    
 
4 - Orhan Yüksel
 
 
 
Halkların Demokratik Partisi 
 
1- Kerem İşler
 
2- Hatice Ücar
 
3- Şükrü Almaz
 
4- Halil Kesmez
 
 
 
ZONGULDAK
 
Adalet ve Kalkınma Partisi 
 
1- Hüseyin Özbakır
 
2- Faruk Çaturoğlu
 
3- Özcan Ulupınar
 
4- Akın Kaymak
 
5- Aytekin Kazancı
 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi 
 
1- Şerafettin Turpcu
 
2- Ünal Demirtaş
 
3- Harun Akın
 
4- Deniz Yavuzyılmaz
 
5- Buket Müftüoğlu
 
 
 
Milliyetçi Hareket Partisi 
 
1-  Zeki Çakan
 
2 - Yavuz Erkmen
 
3 - Ahmet Emre Bayramoğlu 
 
4 - İlyas Altun
 
5 - Burhan Temel Çınar
 
 
 
Halkların Demokratik Partisi 
 
1- Filiz Ada Stephenson
 
2- Metin Kılıç
 
3- Şayeste Salmanoğlu
 
4- Fahri Bozbaş
 
5- Bedirhan Güneş
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten
  • Alev alev yanan aracını çaresizce seyretti
  • Konya'da bir kişi, iki aracın çarpması sonucu öldü!
  • Konya'da şirket yöneticilerine operasyon!
  • Konya’da 31 ilçede eğitim yardımı başvuruları başladı
  • Beyşehir’in sahildeki parklarına yoğun ilgi

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA