• Konya5 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Meslekte Birlik Grubundan ziyaret
26 Nisan 2013 Cuma 16:19

Meslekte Birlik Grubu'ndan ziyaret

Konya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler (SMMM) Odasının yaklaşan seçimleriyle ilgili çalışmalarına devam eden Konya Meslekte Birlik Grubu, meslektaşlarını bürolarında ziyaret ediyor.

Konya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler (SMMM) Odası’nın yaklaşan seçimleriyle ilgili çalışmalarına devam eden Konya Meslekte Birlik Grubu, meslektaşlarını bürolarında ziyaret ediyor.
Daha önce seçimlerle ilgili açılış toplantısını gerçekleştiren ve toplantıda görevde oldukları süre içerisinde yapılan faaliyetleri anlatan Meslekte Birlik Grubu, yaklaşan seçimler için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Mevcut Oda Başkanı İsmail Turan’ı yeniden başkan adayı olarak gösteren Meslekte Birlik Grubu, meslektaşlarını bürolarında ziyaret ederek, yapılan faaliyetleri ve gelecek dönem hedeflerini anlatıyor. Ziyaretlerde mesleki sorunlar ve bu sorunların çözümüne yönelik görüş önerileri de paylaşılıyor.
Tesmer Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Eskici ile meslektaşlarını ziyaret eden Konya SMMM Odası Saymanı Abdil Erdal, “Meslektaşlarımıza doğru bilgi aktararak Oda hakkında gerçekçi bilgiler paylaşıyoruz. Meslekte Birlik Grubu olarak meslektaşlarımız arasında hiçbir zaman Bağımlı Üye, Bağımsız Üye veya stajyer şeklinde ayrımcılık yapmadık, her zaman birlik ve beraberliğe önem verdik. Meslekte Birlik Grubumuzun 1990 yılından bugüne kadar Oda kurullarında başarıyla görev yapması bunun en büyük göstergesi. Meslektaşlarımızla birlik ve beraberlik içerisinde hareket ettiğimiz, her türlü mesleki faaliyette bir araya geldiğimiz Odamız, mesleki anlamda bizlerin evi niteliğindedir. Konya SMMM Odasını meslektaşlar üzerine bir yük olarak görmeden bunun tam tersi bir düşünceyle meslek ve meslektaş için daha faydalı nasıl etkinleştirebiliriz bunun telaşı içerisindeyiz. Bu sebeple Konya SMMM Odasını daha da iyi seviyelere getirmek, gelecekte daha da verimli olmasını sağlamak bizlerin en büyük görevidir” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA