• Konya6 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Merve Eğitim Kurumları Altın Çocuklar Yarışması
29 Mart 2013 Cuma 13:52

Merve Eğitim Kurumları 'Altın Çocuklar Yarışması'

Merve Eğitim Kurumları tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen 4. ve 5.sınıf öğrencileri arasında ödüllü Altın Çocuklar Yarışması13 Nisan 2013 cumartesi tarihinde yapılacaktır.
Merve Eğitim Kurumları tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen 4. ve 5.sınıf öğrencileri arasında ödüllü Altın Çocuklar Yarışması13 Nisan 2013 cumartesi tarihinde yapılacaktır.
  Merve Eğitim kurumları tarafından yapılacak olan bu yarışma da 4.ve 5.sınıf öğrencilerinin Türkçe, matematik, fen ve teknoloji,  sosyal bilgiler derslerinden kazanım değerlendirme, bilgi düzeylerini görme, mantık, akıl yürütme ve yorum gücünü ölçmeyi amaçlanmaktadır.
Sözel ve sayısal muhakeme yönleri belirlenecek öğrencilerin ödüllendirilmesi hedeflenmiştir. Türkçe, Matematik, Fen ve Teknoloji ve Sosyal Bilgiler alanında daha iyi çalışmalar yapabilecek gençlerin belirlenmesini sağlamaktır. Bu alanda yetenekli olan öğrencilerin performanslarının arttırılması, branş derslerinin sevdirilmesi ve ders çalışma motivasyonlarının artırılıp,  geliştirilmesi amaçlanmıştır.
Ödüllü Altın Çocuklar Yarışmasında 4-5. sınıf seviyesinde dereceye giren öğrencilere, 1.öğrencilere Notebook, 2.ve 3.öğrencilere Tablet PC, 4-10. öğrencilere Cep telefonu, 11-20. öğrencilere Bisiklet ve 21-50. öğrencilere MP4 hediyeleri verilecektir.
Bu yarışma Merve Eğitim Kurumları tarafından Konya merkez ilçelerindeki okulların 4. ve 5. sınıf öğrencilerine yapılacaktır. Sınav tek günde iki seans olarak uygulanacaktır. Yarışmaya katılım ücretsiz olup, isteyen her 4. ve 5. sınıf öğrencisi katılabilir.(4.sınıflar sabah seansı 10.00, 5.sınıflar öğle seansı 14.00).
Başvurular 25 Mart 2013 tarihinden itibaren başlayıp 12 Nisan 2013 günü saat 17.00'de sona erecektir. Başvurular online olarak www.merveegitim.com.tr ve Merve Eğitim Kurumlarına bağlı okullar (Merve Selçuklu Abdullah Aymaz, Merve Meram Abdullah Aymaz, Merve Mehmet Özdemir İlkokul ve Ortaokullarından) web sitelerinde açılacak linklerden veya ilgili okullara şahsen başvurularak yapılacaktır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten
  • Usta: "Gazi ve şehit ailelerimizin yanındayız"
  • Angı: "Recep ve Şabanı bize mübarek kıl"
  • Hadimioğlu: "Anma programındayız"
  • Konuk: "Hayırlara vesile olmasını temenni ederim"
  • Konuk: "Mekanı cennet olsun"

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA