• Konya23 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Merkez ile saha çalışanları bir araya geldi
23 Temmuz 2012 Pazartesi 17:52

Merkez ile saha çalışanları bir araya geldi

Adese, Görevimiz Market sloganıyla saha çalışanları ile merkez ofis çalışanları arasındaki sinerjiyi kuvvetlendirecek yeni bir projeyi hayata geçiriyor.

Perakende sektörünün güçlü temsilcilerinden Adese, “Görevimiz Market” sloganı ile tüm çalışanlarının kurumun sürdürülebilir başarısı için katılım sağlayabileceği yeni bir projeye başlıyor. Katılımcı kurum kültürünü ön plana çıkaran proje, genel merkez ve saha çalışanlarını markette bir araya getirerek şirketin kurumsal performansını daha da güçlendirmeyi amaçlıyor.

Proje hakkında bilgi veren Adese Genel Müdürü Mustafa Özeskiciler; “Çalışanlarımızın bir araya gelerek kaynaştığı, birbirlerini daha iyi tanıyıp anladığı bir çalışma ortamı oluşturulmak ve bu ortamın sürekliliğini sağlanmak için bu projeyi hayata geçiriyoruz. Özellikle sistem geliştiren, ürünleri seçen, müşteriyle iletişim kurduğumuz araçları şekillendiren merkez ekibinin market ortamını tecrübe etmeleri hizmet kalitemizi daha da yukarıya çekmemiz açısından önemli katkı sağlayacaktır. “dedi.

“Görevimiz Market” ile hedeflerinin perakende sektörünün dinamik yapısı içerisinde Adese’yi farklılaştırmak olduğunu belirten Özeskiciler, kurum içerisinde her çalışanın bulunduğu alanda uzmanlaşması, resmin sadece bir kısmının görülmesine neden oluyor. Proje ile Adese çalışanlarına sahada olma fırsatı sağlayarak resmin büyük parçasını görmelerini ve onların geleceğe dair kariyer basamaklarını daha gerçekçi adımlarla çıkmalarını sağlamak istiyoruz. Bu proje kurum için maddi kazanımlardan öte, kurumun ayakta kalmasını sağlayan manevi kazanımlar da sağlayacaktır ve Adese olarak “Görevimiz Market” gibi kurum hedefleri ile çalışan hedeflerini ortak bir paydada toplayacak projeleri hayata geçirmeye devam edeceğiz.” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA