• Konya12 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Meram Tıpta Ortopedi Polikliniği Yenilendi
04 Mart 2011 Cuma 14:15

Meram Tıpta Ortopedi Polikliniği Yenilendi

Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Polikliniği hastalara daha kaliteli hizmet verebilmek amacıyla yeniden modernize edildi.

                   Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Polikliniği hastalara daha kaliteli hizmet verebilmek amacıyla yeniden modernize edildi. Hayırsever işadamı Ali Kurhan’ın katkısıyla yenilenen poliklinikte muayene oda sayısı artırıldı ve tüm fiziki ortam yeniden dizayn edildi.

  

              Meram Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Mustafa Yel, hastalara ve yakınlarına daha kaliteli hizmet verilebilmesi için fiziki şartların çok önemli olduğuna dikkat çekti. Prof. Dr. Yel, “Hastanenin en yoğun polikliniklerinden biriyiz. Daha önce hastalarımıza 2 muayene odası ve 2 pansuman odasında hizmet veriyorduk. Hasta sayımızın çokluğu nedeniyle bu klinikler yeterli değildi. Hayırsever Sayın Kurhan’ın desteği ile buradaki muayene oda sayısını 5’e çıkardık. Birer adet alçı odası ve pansuman odası ile bir de arşiv birimi oluşturduk. Ayrıca kliniklerimizin havalandırma ve ışıklandırma sistemini yeniledik. Artık hastalarımıza daha ferah bir ortamda hizmet veriyoruz. Hayırsever işadamı Ali Kurhan’a minnettarız.” dedi.

 

              Yenilenen polikliniği Selçuk Üniversitesi Hastaneler Genel Koordinatörü Prof. Dr. Ahmet Özkağnıcı, hayırsever işadamı Ali Kurhan, Ortopedi  ve Travmatoloji Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Mustafa Yel eşliğinde ziyaret etti.

 

              Babası Ömer Kurhan’ın Aksaray’da geçirdiği trafik kazasından sonra Meram Tıp Fakültesi Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji servisinden uzun süre tedavi gördüğünü belirten Ali Kurhan, “Babam bu hastaneye sevk edildikten sonra doğru tedavi yöntemleri ile hızla iyileşti. Şu an sağlık durumu çok iyi. Hizmetten çok memnun kaldığımız için hastaneye bir katkımız olsun istedik. Babamın iyileşmesinde emeği olan hastane yönetimi ve çalışanlarına teşekkür ederim.” diye konuştu.

 

              Prof. Dr. Özkağnıcı, desteklerinden dolayı Kurhan’a şükranlarını sunarak, kendisine plaket ve teşekkür belgesi verdi.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA