• Konya-3 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
MECİDİYEKÖYDE NOTER YEMİNLİ ÇEVİRİ
03 Aralık 2020 Perşembe 13:20

MECİDİYEKÖY'DE NOTER YEMİNLİ ÇEVİRİ

MECİDİYEKÖY'DE NOTER YEMİNLİ ÇEVİRİ

 

Glovega Tercüme Bürosunun farkıyla; Mecidiyeköy bölgesinde çevrilmek üzere her türlü evraklarınız profesyonel ve alanında uzman tercüman ekibimiz tarafından tercüme edilmektedir.

Şişli Tercüme Bürosu olarak hizmet sağlayan işletmemiz tüm dillerde tercüme ve çeviri konusunda profesyonel hizmet sağlıyor. Aynı zamanda Mecidiyeköy’deki noterlerde gereken işlemler için yeminli tercüman hizmeti sunmaktayız.

Tercüme ihtiyacı sadece sanıldığı gibi kurum veya kuruluşların ihtiyacı olan bir durum değildir. Yurt içi veya yurt dışı için yapacağınız işlemlerde tercümeye şahıs olarak ta ihtiyacınız duyabilirsiniz. Tüm bu şartları göz önünde bulunduran ofisimiz Mecidiyeköy yeminli tercüman ekibi ile sizlere Mecidiyeköy tercüme bürosu ile hizmet vermeye devam ediyor. Hizmetlerimizden yararlanmanız için makalemizin devamını okuyarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tercümem yeminli olsun mu diyorsunuz?

Eğer alacağınız çeviri hizmeti yeminli olması gerekiyor ise çeviri için bizlere bu konuda bilgi vermeniz, ilgili yeminli tercüme veya yeminli tercüman bölümünü devreye sokarak çevirinizin yeminli olmasını sağlayabiliriz.

Çevirim Noter Onaylı Olması Gerekiyor

Şişli Tercüme sonrası noter onayı almak için çevirinin hedef ve kaynak dil üzerinden kontrol edilmesi gerekmektedir. Glovega ekibi tüm bu işlemleri sağladıktan sonra; çevrilen belgelerin noter fiyatları hesaplanarak sizlere noter ücreti bildirilir. Onay verilmesi halinde çeviriniz dilediğiniz gibi noter onaylı bir şekilde teslim edilir.

Mecidiyeköy Noter Yeminli Tercüme

Mecidiyeköy Noter Yeminli Tercüme; Bir evrak ya da belgenin talep edilen dile tercümesi yapıldıktan sonra noterlerden tasdik edilmesi anlamına gelmektedir. Biz, sizin adınıza tüm bu işlemleri tamamlar ve belgesi size teslim ederiz.

Sözlü Tercüme

Sözlü tercüme, “Herhangi kaynak dilde konuşulanları, istenen hedef dile aktarmak” anlamına gelmektedir. Burada ifade edilen konuşmaların anlık olarak çevrilmesidir. Nasıl yazılı tercümede dosya ya da evrakların çevirisi yapılırken, sözlü tercüme anlık olarak yapılmaktadır. Ardıl veya simultane tercüme yapanlar sözlü tercüme görevini üstlenmektedir.

Yazılı Tercüme

Yazılı çeviriler yeterli seviyede uzmanlık ve deneyim gerektirmektedir. Yazılı tercüme yaparken, çevirmenin iki dile de hakim olması gerekir. Yeterli bilgisi olmayan çevirmenlerin yaptığı yazılı tercümeler güvenilir olmayabilir.

Glovega Ekibi tüm çeviri ve tercüme ihtiyaçlarınızda profesyonel ekibi ile hizmetinizde. Hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz; www.glovegatercume.com

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten
Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA