• Konya12 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
MAZLUMDER Konya Şubesi genel kurulu gerçekleşti
17 Mart 2013 Pazar 15:43

MAZLUMDER Konya Şubesi genel kurulu gerçekleşti

MAZLUMDER Konya Şubesi 9. Olağan Genel Kurul Toplantısını 16.03.2013 Cumartesi günü Saat: 9.30da dernek binasında yaptı.

MAZLUMDER Konya Şubesi 9. Olağan Genel Kurul Toplantısını 16.03.2013 Cumartesi günü Saat: 9.30’da dernek binasında yaptı.

Toplantı şube başkanı Derviş Argun’un açış konuşması ile başladı. Akabinde yoklama yapıldı ve üyelerin çoğunluğunun iştirak ettiği anlaşılınca Divan seçimine geçildi. Divan Başkanlığına Mustafa Atılgan, Kâtip üyeliklere Mustafa Güncü ve Durmuş Akdoğan teklif edildi. Teklif oybirliğiyle kabul edildi. Başkanlık divanına tutanakları imzalamak için oybirliği ile yetki verildi.

Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu Başkan Derviş Argun, Denetim Kurulu Raporu Denetçi Mustafa Güncü tarafından okundu. Okunan raporlar müzakereye açıldı. Arkasından Yönetim Kurulunun ibrasına geçildi, yapılan oylamada yönetim kurulu oybirliği ile ibra edildiler. Ardından Denetim Kurulunun ibrasına geçildi, Denetim Kurulu da oybirliği ile ibra edildiler. Yönetim ve denetim kurulu üyelerinin seçimine geçildi. Üyelerden Mustafa Güncü ve Mustafa Akmeşe’nin önerisi olan Yönetim ve Denetim Kurulu listeleri başkaca bir teklif gelmediği için oylamaya sunuldu ve oybirliği ile kabul edildi.  Son olarak Genel Merkez kongre delege seçimine geçildi. Başkanlık divanına Mustafa Necati Özkan tarafından 3 kişilik bir delege listesi sunuldu bu liste de oybirliği ile kabul edildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA