• Konya10 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Mahkuma Ölüm İzni
23 Ekim 2012 Salı 09:10

Mahkuma Ölüm İzni

Başbakanlık Merkez Bina'da Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığındaki 6 saatlik Bakan Kurulu toplantısı sonrası açıklama yapan Ali Babacan 2B arazileri ile ilgili başvuru süresi 3 ay..
Başbakanlık Merkez Bina'da Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığındaki 6 saatlik Bakan Kurulu toplantısı sonrası açıklama yapan Ali Babacan 2B arazileri ile ilgili başvuru süresi 3 ay uzatıldığını açıkladı.
MAHKUMA ÖLÜM İZNİ
Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, Adalet Bakanlığı'nın üzerinde çalıştığı Ceza ve Güvenlik Tedbirlerinin İnfazı Yasa Tasarısı'na göre, ''ölüm veya hastalık nedeniyle izin verilen hükümlü veya tutukluların, ikinci derece dahil kan ve kayın hısımlarının evinde, dış güvenlik görevlileri tarafından güvenli görülen başka bir yerde, gidilen yerde bulunan kapalı ceza infaz kurumunda kalabilecekleri'' bildirdi.
Mahkumlar 3 ayda bir eşiyle kalma izni verilecek.
TÜTÜN VE ALKOL PİYASASI DENETLEME KURULU KAPANIYOR
''Tütün ve Alkol Piyasası Düzenleme Kurulu'nun kapatıyoruz. Bu kurumun görevlerini Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı ve Maliye Bakanlığına dağıtıyoruz'' dedi.
KÖPRÜ VE OTOYOLLAR MÜJDESİ
24 Ekim Salı akşamı Çarşamba'ya bağlayan geceden 30 Ekim 2012 Salı sabahı 07.00'ye kadar otoyol ve köprüler vatandaşlarımız tarafından ücretsiz kullanılabilecek.
SURİYE'DE ATEŞKES
Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, Suriye'de bayram ateşkesini önemsediklerini belirterek, ''El Ahdar el-İbrahimi, şu anda Şam'da, biz kendisinin gayretlerini destekliyoruz. Suriye muhalefeti de destekliyor. Umuyoruz ki Şam yönetimi de rejim de bunlara destek verir. Hiç olmazsa bayram günlerinde silahlar susar, arzumuz, amacımız bu. Bu konuda İbrahimi'ye desteğimiz tam'' dedi.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA