• Konya15 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kulede çocuklar havalara uçtu
20 Mayıs 2012 Pazar 14:36

Kule'de çocuklar havalara uçtu

1420 Mayıs Sosyal Güvenlik Haftası etkinlikleri kapsamında Kule Site içinde Vatandaşları Sosyal Güvenlikle ilgili bilgilendirmek üzere açılan Sosyal Güvenlik standında, çocuklar sevindirildi.
 14–20 Mayıs Sosyal Güvenlik Haftası etkinlikleri kapsamında Kule Site içinde Vatandaşları Sosyal Güvenlikle ilgili bilgilendirmek üzere açılan Sosyal Güvenlik standında, çocuklar sevindirildi.
 
 Vatandaşlarımıza Sosyal güvenlik bilincinin yaygınlaştırılması için bu etkinlikler çerçevesinde Kule Site içinde kurulu bulunan Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürlüğü standında, Sosyal Güvenlik Kahramanı Kahraman KİT Çocuklara balon, Uçurtma, Güven ve Yarışçı Çocuklar hikâye kitabı, Eğitici CD’ler dağıtarak çocukların gönüllerinde taht kurdu.
 Sosyal Güvenlik Kurumu Konya İl Müdürü Cem Dinç “ 14–20 Mayıs tarihleri arasında kutladığımız Sosyal Güvenlik Hafta etkinliklerimiz tüm hızıyla devam ediyor. Bu yıl hedef kitle olarak belirlediğimiz çocuklarımıza yönelik etkinliklerimiz devam ediyor.
 Mümtaz Koru İlköğretim okulunda gerçekleştirdiğimiz tiyatro gösterisinin ardından, şimdi Kule-Site alışveriş merkezinde açtığımız bilgilendirme standımızda çocukların gönüllerini fethetmek için Çocuklara balon, Uçurtma, Güven ve Yarışçı Çocuklar hikâye kitabı, Eğitici CD’lerini Sosyal güvenlik Kurumu Kahramanı Kit dağıtıyor.
 
Bu hafta içinde vatandaşlarımızın sosyal güvenlik bilincini yaygınlaştırmak ve çocuklarımız vasıtasıyla daha etkin hale getirmek istiyoruz” dedi.
 Kule-Site Alışveriş Merkezinde açılan Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Konya İl Müdürlüğü standına uğrayan vatandaşlar hem bilgi sahibi olurken, aynı zamanda yanlarında bulunan çocuklar çeşitli hediyeler alarak mutlu oldular.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA