• Konya23 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
KTO Karataydan Milli Eğitime destek
07 Şubat 2012 Salı 10:09

KTO Karatay'dan Milli Eğitim'e destek

KTO Karatay Üniversitesi ile Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında bir dizi eğitim için işbirliği protokolü imzalandı.

KTO Karatay Üniversitesi ile Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında bir dizi eğitim için işbirliği protokolü imzalandı. Protokol kapsamında, KTO Karatay Üniversitesi öğretim elemanları tarafından, Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü kadrolarında görevli eğitim denetmenleri ile devlet ve özel liselerde görevli rehber öğretmenlere hukuki ve mesleki konularda eğitim verilecek.

 Konuyla ilgili açıklama yapan KTO Karatay Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Osman Okka, Üniversitenin sadece sanayi ve ticaret kesiminin değil toplumun tüm kesimlerinin ve kurumların hizmetinde olduğunu vurgulayarak; “KTO Karatay Üniversitesi olarak ülkemize katma değer sağlayacak her türlü projeye ve işbirliğine hazırız. Konya İl Milli eğitim Müdürlüğü ile geliştirdiğimiz milli eğitim personeline yönelik bu projenin de milli eğitim personelimize katma değer sağlayarak teknik bilgilerini geliştireceklerine, kurum içi iletişimi ve iş motivasyonunu artıracağına inanıyorum.” Dedi.

 Verilen bilgilere göre ayrıca şubat ayı içerisinde yapılacak eğitimlerin; eğitim denetmenlerine idari soruşturma usulü, beden dili ve örgüt içi iletişim konularında, rehber öğretmenlere ise empati, iletişim, bilgisayar eğitimi ve motivasyon konularında olacağı ve ücretsiz verileceği ifade edildi.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten
  • Konya'da parasız kalınca tornavida ve eldiven alıp, hırsızlığa başlamış
  • Konya’da Bedesten bölgesi tarihi yeraltı katlı otopark ile nefes aldı
  • Tek isteği, kızını elinden tutup okula götürmek
  • Konya'da soyguncuyu etkisiz hala getiren çalışanını maaşla ödüllendirdi
  • Selçuk’ta Türkiye – Afrika İlişkileri Anlatıldı

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA