• Konya24 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
KTO eski yöneticileri üniversite de buluşturdu
27 Eylül 2010 Pazartesi 14:14

KTO eski yöneticileri üniversite de buluşturdu

Konya Ticaret Odasında geçtiğimiz dönemlerde hizmet eden Yönetim Kurulu Üyeleri ve Meclis Başkanları KTO Karatay Üniversitesinde bir araya geldi

Konya Ticaret Odası’nda geçtiğimizdönemlerde hizmet eden Yönetim Kurulu Üyeleri ve Meclis Başkanları KTO KaratayÜniversitesi’nde bir araya geldi. KTO Yönetim Kurulu Başkanı TOBB YönetimKurulu Sayman Üyesi Hüseyin Üzülmez “Şehrin sanayisine, ekonomik ve sosyalhayatına yön veren Konya Ticaret Odamız, bundan böyle ülkemiz eğitiminde dekurduğu üniversiteyle söz sahibi olacaktır” dedi.

 KonyaTicaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı, TOBB Yönetim Kurulu Sayman Üyesi HüseyinÜzülmez, Konya Ticaret Odası’nda eski dönemde hizmet eden Yönetim KuruluÜyeleri ve Meclis Başkanları’na, 2010-2011 akademik yılında eğitime başlayacakolan KTO Karatay Üniversitesi’nin Eğitim Binası’nı gezdirdi. Bina hakkındabilgi veren Üzülmez, KTO-Karatay Üniversitesi’nin uluslararası standartlardaeğitim ve akademik yapılanmasıyla birlikte mimari projesinin de en ileriseviyede olmasına büyük önem verdiklerini belirterek “Üniversitemizdeöğrencilerimizin en rahat şartlarda eğitimlerini devam ettirebilmeleri için herayrıntıyı düşündük. Geniş ve ferah dersliklerimiz teknik donanımlarıyla daöğrencilerimize kaliteli bir eğitim imkanı sağlayacak. İçerisinde bulunduğumuz15 bin metrekareden oluşan bu eğitim binamızda kat yüksekliklerimiz öğrencilerimizinferah bir ortamda eğitim almalarını sağlayacak şekilde inşa edilmiştir. Avrupastandartlarının üzerinde mimari yapımızla sadece Konya için değil Türkiye’ninfarklı üniversitelerinden birini inşa ediyoruz. Üniversitemiz mimarisiyleOdamızın ileriye dönük anlayışını yansıtmaktadır” dedi.

EskiYönetim Kurulu üyeleriyle birlikte eğitim binasının gezisinin ardından konuşmayapan Başkan Üzülmez, “Konya Ticaret Odasıher dönemde Konya’ya en iyi hizmeti verme görevini üstlenmiştir. Burada bulunaneski yöneticilerimiz de bugün gelinen noktada büyük pay sahibidir. Herhizmetimize verdiğiniz destekten dolayı bir kez daha teşekkür ediyorum. Üniversitemiz,Odamızda görev yapan tüm arkadaşlarımızın gururla sahip çıkacağı kalıcı bireserimizdir. Bugün burada bir araya gelmekten büyük mutluluk duymaktayım. Konya Ticaret Odası Konya’ya hizmet yeridir. Eski veyeni tüm yöneticilerimizle birlikte bu hizmeti gerçekleştirmeye devam edeceğiz”şeklinde konuştu.

 KTOEski Meclis Başkanı, Konya Milletvekili Mustafa Kabakçı da Konya Ticaret Odası’nın Konya için büyük hizmetlergerçekleştirdiğini belirterek, “Konya’nın üniversiteler şehri olmasınınöncülüğünü üstlenen Oda Başkanımıza birlik ve beraberlik içersinde Konya’yakalıcı eserler bıraktığı için teşekkür ediyorum. Eseri olmayanın yerinde yellereser.” diye konuştu.

KTOEski Yönetim Kurulu Üyesi ve Konya Ticaret Borsası Başkanı Uğur Kaleli deÜniversite’nin Konya’ya kazandırılmasında emeği geçenlere teşekkür etti.

Konuşmaların ardından Üzülmez, eski Meclis Başkanları Mehmet Ortaer veMehmet Mert ile Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Kahvecioğlu’na KTO Karatayüniversitesi rozeti taktı. Eski Yönetim Kurulu üyeleri de Başkan Üzülmez’eKonya Ticaret Odası’nın geldiği nokta ve Konya’ya kazandırdığı eserlerdolayısıyla teşekkür etti.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Senin Şehrin, Senin Siten
  • Konya'da HDP terörü! AK Parti ekibine saldırdılar
  • Konya'da gece yarısı korkutan yangın
  • Konya'da feci kaza! 6 saat yardım bekledi
  • Konya'da gergin gece! Pompalı ile dehşet saçtı: 9 yaralı
  • Konya'da acı ölüm! Avlanmak için girdiği gölet sonu oldu

Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2015 Haber Konya | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : +90 332 351 66 50 | Yazılım: CM Bilişim - Tasarım: INVIVA